Şimdi Ara

485.000 TL'ye VOLVO !!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
1
Favori
2.907
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar malum sitede öylesine gezinirken gördüm. Volvo s90 için ikinci elinde istenen fiyat bu. Gerçekten şaka gibi araç fiyatları uçmuş diyorduk da bu kadar olmaz yahu. Bu arabaya gerçekten bu parayı veren varmıdır çok merak ediyorum. Hem yarım trilyona yakın para vereceksin hemde premium olup olmadığı bile tartışılan bir araç alacaksın. Böyle olursa tabiki de satmaz Volvo Türkiye'de. İkinci eli zaten kıt onda bile bu kadar para isteniyor kaldı ki sıfır fiyatları da kalitesine göre fazla kanımca. Valla açıkçası ben gider yeni 5 veya yeni E alırım. Volvo'dan 3 gömlek üstün bir araca binerim. Sizin düşünceleriniz nelerdir?
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volvo-bonus-as-den-hatasiz-boyasiz-volvo-s90-d5-4-4-453978049/detay

• Volvo'dan 3 gömlek üstün bir araca binerim

Volvo'dan 3 gömlek üstün

3 gömlek üstün

3 gömlek

3

• Sıfırı daha ucuz diye aklımda kalmış

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bmw 5 ve mercedes e serisi volvo s90 dan tabii ki üstün araçlar ama abarttığınız kadar da değil. Volvo nun bu araçlardan 40-50 bin lira düşük olması hakkıdır bence. Ama bu donanım ve motor gücündeki bi e serisi veya 5 serisinin, s90 dan 70-80 bin lira pahalıdır diye tahmin ediyorum. Bu da volvo yu fiyat/performans aracı yapıyor. Bu piyasada fiyatı normal bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cbascan -- 12 Temmuz 2017; 18:2:2 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 485.000 TL'ye VOLVO !!!

The bomb has been planted.
  • Volvo için gayet normal.Tr de 29kişi satiyor,ve 360bin üstü.

• benzer donanım ve motorda e serisi için aşağı yukarı 550 bin tl ödemeniz gerekiyor.

volvonunda bu araçlardan aşağı kalır yanı yok ayrıca.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Emir -- 12 Temmuz 2017; 18:15:0 >
  • Volvonun premium olup olmadığı tartışılmıyor. Volvo premiumdur.

Boş konu, geçiniz...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bomboş konu

• Şahin görünümlü doğanı olan kişi geliyor Volvo'ya laf atıyor.Beğenmiyorsan yallah Almanya'ya

• Megane varken alınmaz net.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Admin konuyu silin

• turkeril kullanıcısına yanıt
    Önce şöyle bir şaşırdım sonra aşağı indim hararetim geçti

• Aynı donanımı ve benzer motoru yeni 5 serisine veya Mercedes E serisine koyun ve fiyatları kıyaslayın. Daha yüksek çıkacağından eminim.

• quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

485.000 TL'ye VOLVO !!!

The bomb has been planted.

• Volvo S90, 5 serisi ve A6 dan daha iyi.Yol konforu ve izolasyon olarak E serisinden daha iyi şu anda.Hangi kistasa göre S90 i bu araçların altına konumlandiriyorsunuz?Binici adam için E segmentindeki en mantıklı otomobil şu anda.

Yeni e serisinde iç mekanı o kadar kaliteli yapmislarki, izolasyon ve konforu iyi yapmayı unutmuşlar.Konfor için airmatic almak, izolasyon içinde ekstra birşeyler yapmak gerekiyor ki beklenen E serisi standardı yakalanabilsin.Beni şaşırtan iki öğe olmuştu E serisini kullandigimda.

S90 ise hepsinden çok daha başarılı bir konfora ve yalıtıma sahip, iç mekan çok kaliteli.Durusu çok heybetli.Elestirirken tüm rakiplerini kullanıp öyle eleştirin, kullanmadiginiz çok belli.

• Bu araç ilk geldiğinde 390 bin lira teklif almıştık, zam yemiş belli

• Zengin olsam e veya 5 serisi yerine tercihim s90 olurdu,ama değilim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mendieta58 -- 12 Temmuz 2017; 19:44:54 >
  • Volkswagen'in Premium ilan edildiği yerde Volvo'nun premium olmaması garip.
  • Yaşın küçük daha anlamazsın
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.