Şimdi Ara

46 - Erdal Beşikçioğlu & Yasemin Allen (59. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.177
Cevap
17
Favori
23.176
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: elfgözlülegolas

gece 12 kusur de basliyor

1 i gecerek bitiyor

bu kadar gec olmasa daha devam ederdi ben kendimce buna bagliyorum

baska sebepler varsa bilemem tabi

Geç başlaması reytingi etkiler fakat shareyi etkilemez. Zaten prime time da olmayan bir dizi için reyting değil share önemlidir fakat bu dizinin shareları da çok düşüktü. En az 10 share alması lazımken 5-6 share alıyordu
    Reyting:Genel izlenme oranı
    Share:Tv izleyenler arasında izlenme oranı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dizi kesin olarak bitti. Erdal Beşikçioğlu hiçbir kanalla anlaşamadıklarını söyledi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar cidden izleyen biri cevap verebilirmi? başlamaya değermi? hazır sezon finalindeyken başlamayı dusunuyorum
  • Dizi bitti sezon finali değil final....Değer çok iyi dizi

• quote:

Orijinalden alıntı: Smokines

Final yapmayacağına eminim. Star TV için final yapıyorlar, başka bir kanala geçecekler tahminen. Ayrıca Kiralık aşk, kara sevda, çilek kokusu, bilmem neyimin kokusu tarzı 13 yaş ve altı kesimin izlediği dizileri izleyenler burayı kirletmesinler lütfen.

Bu kadar emin konuşmamak gerekiyormuş demekki

• Keşke bitmeseydi erdal reiz

• Arkadaşlar dvam edıcekmı
  • BanshEEEEEEEEE kullanıcısına yanıt
    2.sezon için kanal bulamadılar. Bitti.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kim upladı bu konuyu?
  • Hort. Sansürsüzü var mı bunun? Şu an ilk kez izlemeye başladım 1. bölümdeyim de şu şamancıların söylediği bir kelime var sansürlemişler meraktan çatladım o kelimeyi bulacağım diye diziyi durdurdum internette sansürsüzünü arıyorum. Şu içtikleri şeiyn adını sansürlemişler, ne ki acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SaplıBardak

Hort. Sansürsüzü var mı bunun? Şu an ilk kez izlemeye başladım 1. bölümdeyim de şu şamancıların söylediği bir kelime var sansürlemişler meraktan çatladım o kelimeyi bulacağım diye diziyi durdurdum internette sansürsüzünü arıyorum. Şu içtikleri şeiyn adını sansürlemişler, ne ki acaba?

Ayahuasca

• quote:

Orijinalden alıntı: 742793

quote:

Hort. Sansürsüzü var mı bunun? Şu an ilk kez izlemeye başladım 1. bölümdeyim de şu şamancıların söylediği bir kelime var sansürlemişler meraktan çatladım o kelimeyi bulacağım diye diziyi durdurdum internette sansürsüzünü arıyorum. Şu içtikleri şeiyn adını sansürlemişler, ne ki acaba?

Ayahuasca

Eyvallah hocam sağolasın. 2. bölümü bitirdim az önce ama pek sarmadı gibi beni bu dizi.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: 742793

quote:

Ayahuasca

Eyvallah hocam sağolasın. 2. bölümü bitirdim az önce ama pek sarmadı gibi beni bu dizi.

4 den sonra birakmistim benide sarmadi

• dizi netflix'e eklenmiş.Üyelikleri ona kesinlikle tavsiye edebileceğim bir dizi.

Devamı hakkında da bir açıklama yapılmadı böyle bitti gitti dimi bu dizi?
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    13 bölüm olması lazım reytingi azdı bitirdiler aslında yayından kalktı denilebilir

• Bu dizi ilk çıktığında Kahramanmaraş'ta geçiyor sanmıştım 46 deyince

• Harika bir diziydi.Yabancı diziden hiçbir eksiği yoktu.Ama malesef izleyicimiz saçma ve zaman kaybı dizileri seçti.
  • 
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.