Şimdi Ara

46 - Erdal Beşikçioğlu & Yasemin Allen (58. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.178
Cevap
17
Favori
23.175
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: alperenxx

Çok hızlı psikopata bağlattılar feritle salimin durumu,aile boyu psikopat oldular.Komserler de seri katil olacak gibi umarım devam eder ama çok karışık bi sezon finali oldu.

Sezon finali değil "FİNAL"

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chandler_Bing -- 28 Haziran 2016; 2:22:52 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Devam etme ihtimali hiç mi yok. Zaten pek finale benzer bi bölüm olmadı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alperenxx

Devam etme ihtimali hiç mi yok. Zaten pek finale benzer bi bölüm olmadı.

Erdal Beşikcioğluna göre 2.Sezon olucak ama bence bu düşük bir ihtimal. Büyük bir ihtimal olsa sezon finali olarak yayınlanırdı.
    2.Sezon da belki internet dizisi olarak veya küçük bir kanal da devam edebilir fakat öyle olucağını da sanmıyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İşsiz gelmiş yine 46 yok olanı kötülüyor. Gitsin imdb'den puanları karşılaştırsın kaliteli miymiş yoksa değil miymiş? Imdb'den 9.5 alıyorsa o dizi kalitelidir arkadaş kimse bok atmasın

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dizi bitmedi beyler:
    https://www.instagram.com/p/BGke-wxypXN/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi consumeobeydie -- 28 Haziran 2016; 8:50:06 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: consumeobeydie

Dizi bitmedi beyler:
    https://www.instagram.com/p/BGke-wxypXN/

Herif fbrika network magaza mankenleri gibi bende bitti diyw izlemiyordum kalan bölümlerini 10 dan devma edym

• Bu trolle bakmayın hocam. İşi gücü yok bütün gün izlemediği dizilerin sayfalaranı girip, bitti, bitecek, şöyle kötü vb. yorumlar yapıyor. Oyuncular devam edecek diyorsa vardır bir bildikleri. Belki başka kanal alır.

• Ahmet_Şahin kullanıcısına yanıt
    Adamlar da haklı aldıkları paraya bakarlar. Baktılar gelir getirmiyor. Eee ne yapacaklar?

Final yaptırmaları bile iyi geçen ATV'deki mutlu ol yeter final bile yapmadan bitti gitti.

Bu işler güçler tutuyor ama diğer diziler onlar kadar uzun olmuyor. Bence bir sakatlık var.

Şahsen İşler güçler ve Kardeş Payı'nı çok sevmiyordum.
  • Hangi kanala geçecek?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 12 bölüm mükemmel giden dizi finalde içine etti.

Dizi devam edicekse nasıl bağlayacaklar bilmiyorum, ki devam edeceğini sanmıyorum.
  • Şimdi izledim harikaydı sezon finali....MUHTEŞEM...
  • Yeni başladım şahane bir kadrosu ve süper kurgusu var işte böyle Türk dizileri çıtayı arttırıyor ama öyle ezik bir nesil var ki yakışıklı,güzel başrollerin oynadığı saçma sapan 8-13 yaş arası aşk dizileri reyting kırıyor, böyle şahane yabancı dizi gibi diziler tutunamıyor çok acınası durumda ülke gerçekten aklım almıyor şu dizinin ara vermesi. Yukarılarda bir ergen var diziyi karalayan bloklayıp geçin bu tipleri kiralık aşk, kara sevda izleyen tipler oluyor bunlar. Özet olarak bir dizinin daha kıymeti bilinemedi..

Yasemin Allen
  • Dizinin bitirilmesi çok iyi olmuș, Türkiye için bu dizi çok fazla. Değmez böyle insanlara...

• Her gün 1 bölüm izlerim diyordum da 4. gün bitirdim hepsini. Hayatımda izlediğim en iyi Türk dizisiydi yabancı dizilerle de kıyaslanabilir bu film keşke netflix falan yayın hakkını alsa ne iyi olurmuş. Bu ülkeye fazla bileydi bu dizi umarım yeni sezonunda ömrü uzun olur. Gerisini spoiler
    Son bölüm resmen yeni sezon çıkmayacak tarzı bir bölümdü yani nasıl devam ettirecekler merak ediyorum önüne geleni öldürdüler . Salim ve Feritin mezar kazmalarına baya gülüyordum . Ezo ve Muratta iyi ikili olmuşlardı dizinin her oyuncusu diziye oturmuştu ve kimyaları tutmuştu. Erdal Beşikçioğlu şuan Amerika da olsaydı emmy almazsa şerefsizim bu adam için behzat ç ye başlamayı düşünüyorum da bölümleri 2 saat diye hiç başlayasım yok

• Yeni oyuncularla Devam Eder Dexterdaki gibi

• çok güzel bitti ama devam ederse süper olur.
  • Erdal Beşikçioğlu
    quote:

46 Yok Olan 'ın yeni sezonda devam etmeyeceği 1 hafta içinde belli olacak.Bekleyip göreceğiz hep birlikte..

Resmen etmeyecek demiş ()

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lionel Fusco -- 5 Ağustos 2016; 1:00:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lionel Fusco

Erdal Beşikçioğlu
    quote:

46 Yok Olan 'ın yeni sezonda devam etmeyeceği 1 hafta içinde belli olacak.Bekleyip göreceğiz hep birlikte..

Resmen etmeyecek demiş ()

Boşuna heyecan yaptınız. Ben 2.sezon olmayacak demiştim

• Daha kesin birşey yok

• gece 12 kusur de basliyor

1 i gecerek bitiyor

bu kadar gec olmasa daha devam ederdi ben kendimce buna bagliyorum

baska sebepler varsa bilemem tabi

• 
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.