Şimdi Ara

46 - Erdal Beşikçioğlu & Yasemin Allen (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.177
Cevap
17
Favori
23.176
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • az once ilk bolumu izledim. farkli konusuyla dikkat cekiyo ve bambaska bi yorum getirmis dizi sektorune.umarim kalitesini bozmadan devam eder.

ayrica yemek masasindaki diyaloglar cok iyiydi bana gore. diger bolumleri heycanla bekliyoruz

ayine giderken psikiyatrisin yabanci insanlara " sunu denediniz mi" demesi dikkatimi cekti. nerden biliyo ? ya da bu bilinen bisey mi ?
  • 742793 kullanıcısına yanıt
    Ama kendi saatine göre 2. olmuş o önemli değil mi bence kötü değil

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dizi Breaking bad veya House çakması değil,alakasi bile yok onlarla...
  • Erdal Besikcioglu'nun Facebook hesabi var mi?
    175 bin begenili bir sayfasi var, ona mi ait yoksa fake mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Behzat Ç. tayfası toplanmış burada.
    Şule'yi, Akbaba'yı ve en önemlisi Behzat amiri bir arada görmek iyi oldu, çok güzel oldu. Dizi farkını ve çıta yüksekliğini ilk bölümüyle ortaya koydu kesinlikle.
    Alışılagelmiş dizilerden olmadığını belli etti. İhtiyacı duyulan bir kulvarda yer edinmesi beni memnun etti.
    Umarım reyting meselesine kurban gitmez 4-5 bölüm sonunda...
  • Süper dizi olmuş bu

• İlk bölüm çok iyiydi. Bence herhangi bir eksiklik yoktu.Sahne geçişleride kurguda 10 numaraydı.

Amirim de adamı öldürdü ama farkında değil Babası hayatını kurtarıyor oğlu öldürüyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 742793 -- 28 Mart 2016; 13:04:39 >
  • Ağzım açık izledim çok cesur ve kafa karıştırıcı bi senaryo ancak erdal beşikçioğlundan başkasıda oynayamazdı o rolü..
  • Akbabuş'u Ayhan Akman'a benzeten ben miyim bir tek ? Bir saç,sakal bir de canti kıyafet adam resmen 3-4 gömlek üstüne çıkmış.

Dizi için birşey söylemek erken , konu derinlere indiği zaman mantık hataları olacak mı hikaye tutarlılığını koruyabilecek mi ? Oyuncular yüksek enerjili sahnelerde işi kotarabilecek mi?Bunlar işin içindekilerle olan kısım.Bir de dışardan müdahele eden kanaldır,rtük içeriğe müdahele olacak mı, veya yayın günü saati durmadan değişecek mi?En önemlisi yayın süresi 1 saatte kalabilecek mi yoksa iş tutunca 1.5-2 saate kanırtacaklar mı?
  • Çok kaliteli olmuş dizi
  • ben de şimdi izledim gerçekten bizim ülkenin çok çok üzerinde bi yapım,kalitesi kendini belli ediyor ama bi eksiklik var adını getiremediğim sanki oyunculuklar emanet duruyor gibi sanki daha rollere,konuya tam kendilerini kaptırmamış gibi oyuncular ya da bana farklı geldi. büyük ihtimal ilk bölüm olduğundan dolayıdır sonraki bölümlerde alışırız. bu arada şamanizm de baya popüler oldu herkes ayahuskayı ( ayinde içilen şey ) falan araştırıyor
  • Ne diyebilirim ki dizi harika başladı bence ya Erdal Beşikçioğlu efsane bir oyuncusun Maltepe Sahildeki o sahnede sızmış halinde aklıma direk Behzo geldi ya..

Serdar Akar yönetmen olduğundan dolayı zaten bi yerde de okumuştum ilerleyen bölümlerde İnanç Konukçu, Fatih Artman, Hakan Boyav, Nejat İşler gibi diğer Behzat Ç. ve Barda filminin kadrosundan isimleri görebilirmişiz harika olur ben çok beğendim.

Umarım bu 1 saatlik süre diğer dizilere yansır da artık dolu dolu diziler izleriz Poyraz Karayel'in süresi böyle olsaydı nasıl birşey ortaya çıkardı düşünemiyorum. Reytinglerde AB'de 9.olmuşuz şahsen ben ilerleyen bölümlerde ilk 5'e gireceğini düşünüyorum Totalde de ilk 10'u görür gibime geliyor. Erdal Beşikçioğlu reyting kaygımız yok Star Tv ile konuştuk sağolsun kabul ettiler izleyenler bizim için yeterli demişti ben diziden umutluyum artık yeni dizim 46..

• diziden pek umudum yoktu amirim için izledim ilk bölümü resmen kalite kokuyor diziye heryerden olumlu tepkiler geliyor saat 8 de başlayan programı bile geçmis ab de takipteyiz
  • Suskunlardan bu yana ilk defa bir Türk dizisini beğendim.İlk bölümü çok başarılıydı ve tabi ki önemli olan devamının gelmesi.Ayahuasca denen içkiyi baya araştırdım,tecrübe sahibi olanların yazılarını okudum efsane birşeymiş hakkaten :))
  • Söylentilerdeki gibi Breaking Bad ile benzerliği var mı ?
  • Gece izledim ama beynim eridi. Oturup başan izleyeyim şu bölümü

• Vrataski V kullanıcısına yanıt
    Alakası yok hocam.Ben de az önce izledim piyasada ki yerli dizilere göre çok kaliteli olmuş eksikler var mı var ama gayet iyi şimdilik konusun da ilgi çekici bir gizem var
  • Gün ve saat olayı çok kötü yalnız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deli_Yaban

az once ilk bolumu izledim. farkli konusuyla dikkat cekiyo ve bambaska bi yorum getirmis dizi sektorune.umarim kalitesini bozmadan devam eder.

ayrica yemek masasindaki diyaloglar cok iyiydi bana gore. diger bolumleri heycanla bekliyoruz

ayine giderken psikiyatrisin yabanci insanlara " sunu denediniz mi" demesi dikkatimi cekti. nerden biliyo ? ya da bu bilinen bisey mi ?

arabanın orda şaman ayinine gittiklerini söylüyor adam. şaman ayinlerinde ayahuasca içildiği için genel kültürü yüksek olan birinin bilebileceği bir terim diye düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: BMW E46

quote:

Orijinalden alıntı: Deli_Yaban

az once ilk bolumu izledim. farkli konusuyla dikkat cekiyo ve bambaska bi yorum getirmis dizi sektorune.umarim kalitesini bozmadan devam eder.

arabanın orda şaman ayinine gittiklerini söylüyor adam. şaman ayinlerinde ayahuasca içildiği için genel kültürü yüksek olan birinin bilebileceği bir terim diye düşünüyorum.

olabilr fakat yardimci saman ayinine gidiyoruz diyince psikiyatris bi sasirdi ondan garipsedim

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.