Şimdi Ara

46°Doğu AZERSPACE UYDU KURULUMU RESİMLİ ANLATIM (34. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
683
Cevap
29
Favori
236.791
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    yardım edeyim mi sana kardeş
  • bu konu hakkında deneyimli biri olarak sorusu olan varsa cevaplarım buyrun
  • Arkadaşlar merhabalar. Ben Türksat uydusunun yanına aparat ile lnb yi yerleştirdim. Kanallar kurulu zaten. Ancak sinyal yoktu. Çanağın arkasına geçip sağ üst köşesinden geriye doğru çekersem yayın geliyor. Ancak bu sefer Türksat gidiyor. Nerede hata yapıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: binci78

Arkadaşlar merhabalar. Ben Türksat uydusunun yanına aparat ile lnb yi yerleştirdim. Kanallar kurulu zaten. Ancak sinyal yoktu. Çanağın arkasına geçip sağ üst köşesinden geriye doğru çekersem yayın geliyor. Ancak bu sefer Türksat gidiyor. Nerede hata yapıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler.
    Çanak ayarı ile hiç oynamayın, sadece azerspace lnb sini sinyal gelene kadar aşağı indirin.

• Hemen deneyeceğim. Yazarım. Teşekkürler.

• Günün şifresiz maçları

14:30 Norwich-Chelsea
    17:00 Manchester United-Crystal Palace
    19:30 Liverpool-Arsenal
    20:00 Real madrid-Valladolid
    21:45 Fiorentina-Napoli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Antalyalı. -- 24 Ağustos 2019; 12:9:12 >
  • "Ulusalonur" kardeş çok teşekkür aynen dediğin gibi yaptım. Oldu. Tekrardan teşekkürler.

• Bu LNB illa yan yana olacak diyenler genelde istanbul ve cevresinde bulunanlar. Manisa'dayım ve ikinci LNB'yi fotoğraflarla gösterildiği gibi ayarlamaya çalıştım olmadı. Bence izmir Manisa tarafındaysanız çanağın arkasından bakınca azerspace LNB sini sağda Turksat LBN sinden biraz yukarıya ve alıcı kapağını turksat LNB sinden biraz daha çanağa yakın arkadan bakınca ucu biraz sağa bakacak şekilde çapraz bağlasın. Ben böyle %80'e kadar sinyal alabildim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ErdalTanyeri -- 22 Eylül 2019; 21:45:4 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 42barış83

Konya merkezdeyim Türksat uydusu taktıracağım gelmişken bunuda ayarlattırmak istiyorum, 3 uyducuya sordum biz sadece türksat, hotbird, digitürk kurulumu yaparız diyorlar.
    Kardeş ülke dediğimiz Azerbaycan ın uydusunu bir Türk firması nasıl bilmiyorum ayarlayamam der. Ben utandım o lafı duyunca bunların hiç utanması yok.
    Birde esnaflık yapıyorlar.
    Bir sonuç aldınız mı? Bende Konya dayım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ayarlamak gerçekten basit türksat'ı düzgün ayarlanmış uyduya şu görseldeki multifeedi aldım taktım (sağa sola döndürme imkanında oluyor bunda) türksatın lnbsinin dibine kadar getirip azerspace lnbsini az biraz yukarı kaldırdıktan sonra sinyal aldım. (Bulunduğum konum İzmir fark eder mi diğer bölgelerde bilmiyorum)

46°Doğu AZERSPACE UYDU KURULUMU RESİMLİ ANLATIM
  • Beyler akşam oldumu cbc sport un sinyal kalitesi çok düşüyor yayın donmaya başlıyor sebebi nedir diğer azerbaycan kanallarında böyle olmuyor sadece bu kanalda böyle oluyor.
  • İdman tv şifresiz maçlar

Cumartesi

16:30
    Borussia Dortmund-Schalke 04

19:30
    E. Frankfurt-M. Gladbach

Pazar

16:30
    Köln-Mainz

19:00
    Union Berlin-Bayern Münih

Pazartesi

21:30
    Werder Bremen-Bayer Leverkusen

• Beyler idman azerybaycanda sinyal var görüntü iyi ama cbc sportta sinyal kalitesi düşüp geri yükseliyor ne yapmam lazım mersinde yaşıyorum lnbyi yukarımı yoksa aşağımı çekeyim?
  • LG Akıllı TV'de Azerspace uydusu kurulmuyor (ya da ben kuramadım) yardımcı olabilecek misiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: ultras1943

LG Akıllı TV'de Azerspace uydusu kurulmuyor (ya da ben kuramadım) yardımcı olabilecek misiniz?

Selam. Ben daha önce eski tv de Azerspace yayınlarını izliyordum fakat Ben de LG smart tv aldıktan sonra izleyemedim. Siz ne yaptınız ? Bir çözüm bulabildiniz mi ?

• eduardoadana01 E kullanıcısına yanıt

Ancak ayrı bir uydu alıcısı takarak sorunu çözebiliyorum fakat bu sefer de sürekli tak çıkar yapıyorum. Yani hala sorunum devam ediyor diyebilirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: ultras1943

Ancak ayrı bir uydu alıcısı takarak sorunu çözebiliyorum fakat bu sefer de sürekli tak çıkar yapıyorum. Yani hala sorunum devam ediyor diyebilirim.

Eski uydu alcım duruyor. Sürekli tak çıkar yapmak istemiyorum. Zaten TV duvara monteli. Tak çıkar yapmadan kullanmanın bir yolu yok mu acaba ?

• eduardoadana01 E kullanıcısına yanıt

maalesef ben de aynı şekilde sürekli tak çıkar yapmak istemiyorum ama şimdilik bir çözüm bulamadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: qqqqqq0

Bir sonuç aldınız mı? Bende Konya dayım.

Alıntıları Göster

Uzun zamandır kullanıyorum sorun yok hd yayın izliyorum Konya da

• Samsun'da sinyal alamıyorum

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.