Şimdi Ara

46°Doğu AZERSPACE UYDU KURULUMU RESİMLİ ANLATIM (31. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
684
Cevap
29
Favori
236.609
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    mini boy arıyorsan yumatu mini, 40-45 lira civarı alabilirsin n11,gittigidiyordan falan.
  • fatokato F kullanıcısına yanıt
    örneğin aşağıdaki yumatu mini hd uydu alıcı kullanıcıların ilgili sitedeki yorumları olumlu..vede 45 tl.civarıda fiyatı..

http://urun.n11.com/uydu-alicisi/yumatu-full-hd-minix-uydu-alicisi-P89140060
  •  46°Doğu AZERSPACE UYDU KURULUMU RESİMLİ ANLATIM
     46°Doğu AZERSPACE UYDU KURULUMU RESİMLİ ANLATIM

Multifeed ve lnb alıp asersat ve turksat yayını izlemek istiyorum ama şöyle bir sorunum var antenin ucuna yetişemiyorum. Nasıl yapabilirm?

(Benim tahminimce borudan anteni tutan vidaları gevşetip anteni kendime doğru döndürdükten sonra multifeed ve lnbyi monte edip sonrasında tekrar eski haline götürmek. Lakin haliyle bozulan anten ayarını tekrar eski haline getirmekte sıkıntı yaşayabileceğimi düşünüyorum. Eğer bu şekilde yapılacaksa anten ayarını eski haline döndürmek için bir taktik verebilecek arkadaşa şimdiden teşekkür ederim.)
  • messi100 M kullanıcısına yanıt
     46°Doğu AZERSPACE UYDU KURULUMU RESİMLİ ANLATIM

Anteni resimdeki yerlerden kalemle boyarsan yapabilirsin, sadece menteşeleri kararında gevşet.

Başka yeri gevşetme sakın antenin yukarı-aşağı ayarı gibi.

İşin bitince çizdiğin yerleri hizalarsın.
  • Bu uyduyu Arçelik tv ile izleyebilir miyiz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: alibasri

Bu uyduyu Arçelik tv ile izleyebilir miyiz?

biss girişi varsa izlernisiz. Arçelik vestel gibi yerli tvlerde biss girişi oluyor. yinede netten araştırın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alibasri

Bu uyduyu Arçelik tv ile izleyebilir miyiz?

biss şifre destekliyorsa izlenir, desteklemiyorsa küçük tiplerden bir hd uydu alıcısı alırsınız 40-50 liraya onunla izlersiniz yukarı da link var.
  • uydu alıcı olarak Amstrad 19700 mü next star ye 5000 mi tavsiye edersiniz. İdman tv takılmadan izlemek için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi messi100 -- 17 Ekim 2016; 22:58:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: messi100

uydu alıcı olarak Amstrad 19700 mü next star ye 5000 mi tavsiye edersiniz. İdman tv takılmadan izlemek için

amstrad 19700 şuan klone olarak satılıyor orjinal cihaz yok piyasada o yüzden almayın veya illa alacaksanız beklemeniz lazım birazdan, distrübitör yakında geleceğini söylüyor ama ucu açık...

idman tv için yumatu mini hd lerden alabilirsiniz ben sorunsuz kullanıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lasvegaswings

quote:

Orijinalden alıntı: messi100

uydu alıcı olarak Amstrad 19700 mü next star ye 5000 mi tavsiye edersiniz. İdman tv takılmadan izlemek için

amstrad 19700 şuan klone olarak satılıyor orjinal cihaz yok piyasada o yüzden almayın veya illa alacaksanız beklemeniz lazım birazdan, distrübitör yakında geleceğini söylüyor ama ucu açık...

idman tv için yumatu mini hd lerden alabilirsiniz ben sorunsuz kullanıyorum.

m sırf azerspace için uydu bakıyorum yumatu tavsiye der misiniz ? görüntü kalitesi biss çözme vcs problem var mı ?

bide ıkı çeşit var numaratörlü olan mı iyi diğeri mi anlamadım cevaplarsanız sevinirim saygılar
  • veysel_lowe kullanıcısına yanıt
    Numeratorlu olani alabilirsiniz

• veysel_lowe her cihaz İdman TV'yi sorunsuz göstermez. Bu sebeple en ucuz modelinden Next almanızı tavsiye ederim. Next'de destek iyi ve İdman TV sistemi değiştiğinde buna uygun güncelleme anında yayınlanıyor.

Next cihazlara ait günlük şifre dosyaları (cihaza göre db ve key) :http://www.nextyazilim.com/araclar/sifre
    Next cihazlara ait güncel yazılımlar :http://www.nextyazilim.com/indir

Örnek ucuz cihaz Next Starbox Mini HD Plus olabilir. 75 - 80 lira arasıdır görüntü kalitesi fiyatına göre iyi ve yazılımı / şifrelemesi değiştiğinde sisteden db dosyası yayınlanıyor çekip USB atıyorsunuz veya uydudan otomatik güncelliyorsunuz iş bitiyor.

Ben Mini uydu alıcısı almanızı tavsiye etmem hangi markadan alırsanız alın tavsiye etmem. Kasalı uydu alıcıları daha uzun süre dayanır ve ısınma sorunu daha az olur, illa ucuz olan Mini uydu alıcılarından alacağım diyorsanız 50 liranın üstüne bir 25-30 daha koyup düzgün çalışan markalı ürünlere bakmanızı tavsiye ederim.
  • Azerspace uydusunun son güncel frekansları nedir arkadaşlar yeni uydu ekliyorum

• ulaş2014 kullanıcısına yanıt
    http://www.flysat.com/azerspace1.php

• Kardeş çanağa lnb yi ekledim azerspace uydu 46E ekleyip 11175 H 27500 ekledim sinyal bir türlü gelmiyor nerede yanlış yapıyorum anlamıyorum

Sorun lnb de, lnb nin durdugu yerde, disecq de veya kabloda olabilir.tek tek deneyin.disecq ile kullaniyorsaniz uydu alicinizdan bu ayarları dikkatli sekilde yapın.aklima ilk gelen bunlar.

• mahmut_80 M kullanıcısına yanıt
    kardeş vestel smart tv de diasec ayaralrının yapılacağı menuyü bi türlü bulamadım yani dayzek 1 ve 2 diye seçemiyorum galiba sorun orada tv vestel 43 UA 9400 acaba yeniden mi kurulum yapmalıyım dayzek ayarı yapabilmek için
    Daha önce dahili uydu alicisi kullanmadim.o yuzden pek bilgim yok o konuda ama sorun büyük ihtimal dediginiz gibi disecq ayarinda.

• Anlatıldığı gibi Turksat çanağındaki LNB'nin yanına başka bir tane ekleyip, 11175 H 27500 şeklinde televizyonun uydusundan ayarladım ve Idman Tv'nin SD kanalı dahil 18 tane kanal buldu. Kanal açık şu an ve görüntü de güzel.

Napoli-Beşiktaş maçında kanalın şifreli olması gibi bir durum olabilir mi? Olursa internette yazan şifreleri girerek izlemeye devam edebilir miyiz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eldiven -- 19 Ekim 2016; 20:10:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lasvegaswings

quote:

Orijinalden alıntı: fromelf

Gittigidiyordan almıştım onda da bu cihaz var. HİREMCO ZAPPER HD 2 şu an bende olan Amstrad 19700 den daha mı iyidir? yoksa sorun 60cm çanak olmasından mıdır?

80cm çanak alsam çözülür mü,-

forumu bıraktın mı bilmiyorum ama sorunun kesinlikle uydu alıcısından kaynaklanıyor!

amstrad 19700 bende de vardı bugün denedim, aynı senin bahsettiğin gibi maç sırasında yani biss key devreye girince mozaiklenme yapıyor.

ben sana garantili olarak çalışan yumatu minileri öneririm 45TL civarında(ben kullanıyorum sorun yok),

bu amstrad yazılım değişimiyle düzelir mi bilmiyorum, başka yazılım var mı onu da bilmiyorum.

bilen varsa yardımcı olsun lütfen.

Bi süredir bakamamıştım yeni gördüm, yorumu ben bırakmadım amstrad 19700 den kaynaklanan bir sorun galiba. daha iyi bir cihaz almak lazımmış. bunu elden çıkarıp daha duzgun bişey alacam, güncellemesini bulamadım.

cihaz nasıl güncellenir?
  • 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.