Şimdi Ara

46°Doğu AZERSPACE UYDU KURULUMU RESİMLİ ANLATIM (32. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
684
Cevap
29
Favori
236.782
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: eldiven

Anlatıldığı gibi Turksat çanağındaki LNB'nin yanına başka bir tane ekleyip, 11175 H 27500 şeklinde televizyonun uydusundan ayarladım ve Idman Tv'nin SD kanalı dahil 18 tane kanal buldu. Kanal açık şu an ve görüntü de güzel.

Napoli-Beşiktaş maçında kanalın şifreli olması gibi bir durum olabilir mi? Olursa internette yazan şifreleri girerek izlemeye devam edebilir miyiz?

maçlarda şifreye geçer uydu alıcnızda biss ekleme varsa ekleyip izlersiniz.
  • quote:

Anlatıldığı gibi Turksat çanağındaki LNB'nin yanına başka bir tane ekleyip, 11175 H 27500 şeklinde televizyonun uydusundan ayarladım ve Idman Tv'nin SD kanalı dahil 18 tane kanal buldu. Kanal açık şu an ve görüntü de güzel.

Napoli-Beşiktaş maçında kanalın şifreli olması gibi bir durum olabilir mi? Olursa internette yazan şifreleri girerek izlemeye devam edebilir miyiz?

Hala izliyor musunuz hocam?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni gördüm mesajınızı. Evet izliyoruz... Önce biss key girme özelliği olmayan bir uydu alıcısıyla izlediğimiz için maç esnasında kapanıyordu kanallar. Biss key girilebilen bir uydu alıcısı aldık, İdman Tv ve Az Tv'nin verdiği maçları izleyebiliyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eldiven -- 2 Şubat 2017; 21:47:43 >
  • quote:

Yeni gördüm mesajınızı. Evet izliyoruz... Önce biss key girme özelliği olmayan bir uydu alıcısıyla izlediğimiz için maç esnasında kapanıyordu kanallar. Biss key girilebilen bir uydu alıcısı aldık, İdman Tv ve Az Tv'nin verdiği maçları izleyebiliyoruz.

Ne güzel acaba hangi maçları izleyebiliyorsunuz şampiyonlar ligi mi?

Merkezi sistem kendi çanağım olsa lnb takacağım da :(

• bu uydudan rahe ferda yayınları izlenirdi. DW gibi bir kanal çıkıyor. Ne oldu Rahe ferdamıza.
  • Evet, mesela yanlış hatırlamıyorsam bu sezon Beşiktaş'ın açık kanaldan yayınlanmayan bütün maçlarını İdman Tv verdi. Bizim takımların maçları olmadığında da İdman Tv ve Az Tv haftada 4 maç yayınlıyor diye biliyorum grup aşamasında. Yani salı ve çarşamba ikişer maç. Onun dışında İngiltere, İspanya liglerini veriyorlar.

İdman Tv'nin programına buradan bakabilirsiniz:http://www.idmantv.az/program.php

Bir çözüm yolu bulursunuz umarım. Ne güzel bir ara HD yayın bile yapmış İdman Tv ama sonra niyeyse durdurmuşlar, bu haliyle bile iyi gerçi.
  • quote:

Evet, mesela yanlış hatırlamıyorsam bu sezon Beşiktaş'ın açık kanaldan yayınlanmayan bütün maçlarını İdman Tv verdi. Bizim takımların maçları olmadığında da İdman Tv ve Az Tv haftada 4 maç yayınlıyor diye biliyorum grup aşamasında. Yani salı ve çarşamba ikişer maç. Onun dışında İngiltere, İspanya liglerini veriyorlar.

İdman Tv'nin programına buradan bakabilirsiniz:http://www.idmantv.az/program.php

Bir çözüm yolu bulursunuz umarım. Ne güzel bir ara HD yayın bile yapmış İdman Tv ama sonra niyeyse durdurmuşlar, bu haliyle bile iyi gerçi.

Teşekkürler hocam.
  • Frekansların sinyal seviyeleri sizde nasıl bendekileri yazıyorum

11025 12700 v 60 civarı

11028 7500 h 70 civarı

11039 3700 v 100

11095 30000 v 65

11135 27500 h 96 97

11175 27500 h 100

Sadece bu frekaslardan bu kadar sinyal alabiliyorum sizde durum nedir.

• ince ayar yapmadım 45 intelsat ve 46 azersatı aynı anda izliyorum
  • ⚽️⚽️ (2017-2018) Türkiye Süper Ligi, CBC Sport'ta! ⚽️⚽️

➡️CBC Sport HD

➡️Uydu: AzerSpace 46°

➡️Frekans: 11135 H 27500 / Şifresiz

Bu bilgi doğru mu acaba?

• htepeli kullanıcısına yanıt
    bilgi dogru da bir sekilde engellerler herhalde turkiyeden izlenmesini.
    niye kendi ayagina siksin bein.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • htepeli kullanıcısına yanıt
    Paralı yaparlar muhtemelen Azerilere, dolayısıyla biz de izleyemeyiz.
  • bartlebyandco B kullanıcısına yanıt
    en fazla biss key olur diye düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: technova

ince ayar yapmadım 45 intelsat ve 46 azersatı aynı anda izliyorum

İntelsatta paylaşım ile izlenen kanallar varmı ?

• galiba yok. şifresiz kanallardan izlersiniz

https://www.lyngsat.com/Intelsat-12-904.html
  • En fazla biss olur diye tahmin ediyorum beIN lig tv yı satın almadan öncekiler gibi degil adamlar alıp Avrupa'ya sattı tr ligini

• arkadaşlar vestel dahili uydu alıcılı tv de azerspace eklemeyi tarif edecek bi arkadaş varmı bütün bağlantıları yaptım sadece tv de nereden ayar yapacağız
  • 1.mesajda anlatım var tv ye uyarlamaya çalışın. yeni uydu ekleme vb...

http://www.full-hdready.com/2013/08/azersat-uydusunu-uydu-alicisina.html
  • Biss veya farklı bir şifre koydular Mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tasindiktan sinra bugun uyducuya 2 lnb, aparat ve diseqc aldirdim, anlatildigi gibi sagina da bagladik, sag sol her yerini de denedik ama yuzde 92den fazla sinyal olmadi elindeli cihazda. 98 falan olmazsa cikmaz dedi kanallar. neden olmamis olabilir? canak mi kucuk? fikri olan var mi? acaba o sekilde denesek tvde cikar miydi kanallar diye de dusunmeden edemiyorum? yardimci olacak olan var mi?
    ayrica gecen haftaki fb ve bjk maclari hakkinda kimsenin izledim izleyemedim seklinde yorum yapmamasi da ilginc. bir de cogu uyducunun bu yontemden, azerspaceten haberi yok.

• 
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.