Şimdi Ara

45bin liraya kadar araç tavsiyesi istiyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
839
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar hatchbak araba arıyorum otomatik vites olması gerekiyor.yakıt olarak da lpgye uyumlu bir model yada dizel modellerden arıyorum.yardımcı olabilir misiniz?

• Focus Trend X 1.6I 125PS PowerShift Oto. - 47.110 TL

Aynı fiyata Honda Jazz Cvt'de var ancak üst segment olduğu için bunu yazdım. Opel Astra Active Select var ancak pahalı, yine de fiyat alınabilir. B sınıfına çok bakmak istemedim C almak varken. 2. elde olabilir derseniz seçenekler çok fazla olur zaten.
  • Kia Cee'd bence iyi bir seçim olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ykaraca

Focus Trend X 1.6I 125PS PowerShift Oto. - 47.110 TL

Aynı fiyata Honda Jazz Cvt'de var ancak üst segment olduğu için bunu yazdım. Opel Astra Active Select var ancak pahalı, yine de fiyat alınabilir. B sınıfına çok bakmak istemedim C almak varken. 2. elde olabilir derseniz seçenekler çok fazla olur zaten.

teşekkür ederim ford aklımda hiç yoktu biraz inceledim fena bir arabaya benzemiyor.benzinli sanıorım bu dediginiz model.özellik açısından style dan ne farkı vardır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: HondaPower

Kia Cee'd bence iyi bir seçim olabilir.

kia ceed otomatik şanzumanlısı yok sanırım bu fiyata.ama ceedlerde çok hoş araba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: shacks

arkadaşlar hatchbak araba arıyorum otomatik vites olması gerekiyor.yakıt olarak da lpgye uyumlu bir model yada dizel modellerden arıyorum.yardımcı olabilir misiniz?

Auris 1,6 mesela

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: umutsirvan

quote:

arkadaşlar hatchbak araba arıyorum otomatik vites olması gerekiyor.yakıt olarak da lpgye uyumlu bir model yada dizel modellerden arıyorum.yardımcı olabilir misiniz?

Auris 1,6 mesela

evet aurislere bakıyorum :)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Ykaraca

Focus Trend X 1.6I 125PS PowerShift Oto. - 47.110 TL

teşekkür ederim ford aklımda hiç yoktu biraz inceledim fena bir arabaya benzemiyor.benzinli sanıorım bu dediginiz model.özellik açısından style dan ne farkı vardır?

Style'da fazladan elektrikli, ısıtmalı yan aynalar, yan perde hava yastıkları, yağmur sensörü, oto. kararan iç dikiz aynası, oto. yanan farlar, oto. park sistemi mevcut. Aradaki fiyat farkı ise 2000 liradan biraz fazla. Trend X benzinli-otomatik 47 bin lira ancak yıl sonu indirimi ile 45 bin liranın altına alınabilir. Değerlendirebilirsiniz.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: HondaPower

Kia Cee'd bence iyi bir seçim olabilir.

kia ceed otomatik şanzumanlısı yok sanırım bu fiyata.ama ceedlerde çok hoş araba.

49bin TL yazıyor sitede fakat pazarlıgınız iyiyse ve parayı nakit verecekseniz alabilirsiniz 45-46'ya
  • opel astra hem dizel hem otomatik ayrıca vergi avantajıyla bu balon piyasada iyi bir tercih olacaktır diye düşünüyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.