Şimdi Ara

4519 TL Acer Swift 3 SF314-42 AMD Ryzen 5 4500U 8GB 256GB SSD Freedos 14' FHD IPS 802.11ax 1.2kg (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
306
Cevap
16
Favori
59.627
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Windows hello parmak izi tanıma ile uyumlu bir parmak izi tarayıcısı bulamadık diyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kanmet

Yok hocam, d14 gibi klavyede olmasın ekran üstünde kamerası olsun.

D14 şahsen bana çok hoş geldi ama eşim online ders veriyor, aman Allahım açısı gizli kamera gibi, alttan çekiyor .

D14 ekranı da benim için yeterli, onun ekranı ile kıyas yapabilecek var mı demiştim.

Stok bitti ise huawei gibi zammı yapıştıracak demektir. :))

Alıntıları Göster
    Aynen öyle, ben de D14 kullanıyorum. Harika bir cihaz. Ama kamera açısı gerçekten çok berbat.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • altiyedisekiz A kullanıcısına yanıt
    Windows s güncellemesi yaptıktan sonra düzeldi bende o sıkıntı.

• quote:

Orijinalden alıntı: guzel1nıck

https://www.amazon.com.tr/HP-Notebook-15-db1095nt-Bilgisayar-3K179EA/dp/B08GSZX5VX?tag=donanimtr01-21&ie=UTF8&language=tr_TR

Acer alamadık bu nasıl sizce şuan
    bende bunu düşünüyorum. işlemci daha düşük i7 ama bi eski. acer i5 ama yeni idi. hp de ssd 512gb. ekran 15 inç. bilemedim kararsız kaldım

• yedikeresekiz Y kullanıcısına yanıt
    Ben de basliktaki yerine bunu buldum ama ayni ayarda midir bilmiyorum, bellek arttirilabiliyorsa iyi gibi sanki:

https://www.hepsiburada.com/lenovo-ideapad-intel-core-i5-1035g1-4gb-512gb-ssd-14-fhd-tasinabilir-bilgisayar-81wd00fhtx-p-HBV00000WGRIL

• tuncaybe kullanıcısına yanıt
    Konudaki cihazın grafik performansı baya üstün, sizin cihazın artısı ram yükseltme.
  • hitmachine16 kullanıcısına yanıt
    Malzeme ve ekran kalitesi nasil acaba, bir de agirlik?

• tuncaybe kullanıcısına yanıt
    malzeme kalitesi çok iyi. ekran kenarlarındaki ince çerçeve hariç komple metal.
    ekran ise beni tatmin etti. henüz direkt güneş altında kullanmadım lakin öğle vakti starbucksta şemsiye altında ekran parlaklığı üzmedi. renk doğulu konusunda bir şey diyemeyeceğim zira elimde referans alabileceğim başka bir panel yok.
    ağırlık ise dökümanlarda belirtildiği gibi 1.2kg. dünyanın her yerinde aynı :)
    4519 TL Acer Swift 3 SF314-42 AMD Ryzen 5 4500U 8GB 256GB SSD Freedos 14" FHD IPS 802.11ax 1.2kg
    4519 TL Acer Swift 3 SF314-42 AMD Ryzen 5 4500U 8GB 256GB SSD Freedos 14" FHD IPS 802.11ax 1.2kg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sexreter -- 18 Eylül 2020; 1:57:53 >

• sexreter S kullanıcısına yanıt
    Cevap icin tesekkurler ancak bu bilgisayar yaklasik 1 haftadir satista olmadigi icin buna alternatif olabilecek bir onceki mesajimda paylastigim Lenovo'yu sormustum.

• Başlıktaki ürün tekrar aynı fiyattan stoklarda görünüyor

• Ürünü sepete ekledim, başarılı şekilde eklendi dedi. Ama sepette gözükmüyor.
  • Ürün şuan stokta yok gözüküyor.
  • Bu seri işlemciye sahip bilgisayarlara bakarken hepsiburadada bir tane lenovo ideapad gözüküyor. 2-3 gün arayla her baktığımda 200 tl fln zam yapıyorlar. 4800den 5900e geldi fiyatı. Aynı fiyattan tekrar stoğa girmesi şaşırtırdı zaten.

• ts61ts1967 T kullanıcısına yanıt
    Satıcı gtı bilişim ürünleri şuan çok pahalı dediğiniz gibi her gün zamlanıyor resmen umarım bu satıcıya ek rakip gelir başka satan yok fiyatlarında ineceği yok

• bu arada yardımcı olması açısından:

Acer Swift 3 SF314-41-R46C Ana Konu:
    https://forum.donanimhaber.com/acer-swift-3-sf314-41-r46c-ana-konu--140965794
  • Mitrovic kullanıcısına yanıt
    Sizin link bir alt modelin linki ama orada da birikmiş bazı bilgiler var. Aşağıdaki link ise doğrudan bu cihazın kullanıcılar klübü;
    https://forum.donanimhaber.com/acer-swift-3-sf314-42-kullanicilari--145548745

Bir de ryzen 3 4300 modeli gelmiş aynısı ama fiyatı daha yüksek. 4500 bu cihaz için gayet iyi fiyat. HP de şimdilik çok yüksek tutuyor model fiyatlarını.

Alacak olanlara tavsiyem (ki cihaz iyi, hızlı, kaliteli ve uygun fiyatlı), 5000 altına bu cihaz alınır eğer bulunursa ama sabrederim diyen olursa, Kasım 11'de ve Kasım sonunda iki büyük indirim olacak. Belki oralarda 4500'e hatta daha altına bile almak mümkün olabilir. Mesela şu anda satılan ryzen 3 modele 5000 istiyorlar. O model o parayı etmez haliyle. %10 fiyat avantajı için 1.5-2 ay beklenebilir bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: ray2

Sizin link bir alt modelin linki ama orada da birikmiş bazı bilgiler var. Aşağıdaki link ise doğrudan bu cihazın kullanıcılar klübü;
    https://forum.donanimhaber.com/acer-swift-3-sf314-42-kullanicilari--145548745

Bir de ryzen 3 4300 modeli gelmiş aynısı ama fiyatı daha yüksek. 4500 bu cihaz için gayet iyi fiyat. HP de şimdilik çok yüksek tutuyor model fiyatlarını.

Alacak olanlara tavsiyem (ki cihaz iyi, hızlı, kaliteli ve uygun fiyatlı), 5000 altına bu cihaz alınır eğer bulunursa ama sabrederim diyen olursa, Kasım 11'de ve Kasım sonunda iki büyük indirim olacak. Belki oralarda 4500'e hatta daha altına bile almak mümkün olabilir. Mesela şu anda satılan ryzen 3 modele 5000 istiyorlar. O model o parayı etmez haliyle. %10 fiyat avantajı için 1.5-2 ay beklenebilir bence.
    4500u ile 4300u arasında katkat fark var.

• piyasada laptop kalmadı resmen. neden böyle?
  • taylan4225 T kullanıcısına yanıt
    Okullar açıldı. Uzaktan eğitim

• quote:

Orijinalden alıntı: commandx

Okullar açıldı. Uzaktan eğitim
    Biz bize yeteriz Türkiyem hashtagi Biz bizi düdükleriz Türkiyeme dönüştü sanırım

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.