Şimdi Ara

450 TL TABLET ÖNERİSİ !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
682
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar gayet açık 450 tl ye şarjı çabuk bitmeyen tablet önerisi istiyorum
    İyi forumlar...

• Pefriker P kullanıcısına yanıt
    Hocam size güzel bir tablet tavsiyesi. telefon özellikli ve Asus kalitesi bir arada
    ASUS FE170CG-1B054A FONEPAD7 Z2520 1 GB 8 GB ANDROİD 4.4 WİFİ BEYAZ
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakan068

Hocam size güzel bir tablet tavsiyesi. telefon özellikli ve Asus kalitesi bir arada
    ASUS FE170CG-1B054A FONEPAD7 Z2520 1 GB 8 GB ANDROİD 4.4 WİFİ BEYAZ

ilginiz için saolun ben bunu düşünmüştüm
    http://www.bimeks.com.tr/urun/142916/acer-iconia-a1-830-7-9--tablet-pc.aspx

• asus memo pad 8 i ben aldim fakat microSD kart giriş yeri bozuk cikti.
    servise gonderdim 1 haftadir servisin elinde ne yapiyorlar nede bilgi veriyorlar. Mail attim onada cevap yok.
    Servis kosullarini begenmedim.
    ayrica bende 8 gb olani var.
    ses acma kapama ve guc tuşu o kadar içe basıkki, her defasinda hangi tuşa basiyorum diye bakiyorum. çok kotu tuşlar anlayacaginiz.
    Bunlar haricinde görüntü kalitesi falan performansi iyi. iş görür bi tablet. unutmadan sarjida cabuk bitiyor. kişiden kisiye degisir belki ama ben begenmedim sarj olayini. sarj kablosuda kisa ayrica. memnun edici degil.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bbrsgn

asus memo pad 8 i ben aldim fakat microSD kart giriş yeri bozuk cikti.
    servise gonderdim 1 haftadir servisin elinde ne yapiyorlar nede bilgi veriyorlar. Mail attim onada cevap yok.
    Servis kosullarini begenmedim.
    ayrica bende 8 gb olani var.
    ses acma kapama ve guc tuşu o kadar içe basıkki, her defasinda hangi tuşa basiyorum diye bakiyorum. çok kotu tuşlar anlayacaginiz.
    Bunlar haricinde görüntü kalitesi falan performansi iyi. iş görür bi tablet. unutmadan sarjida cabuk bitiyor. kişiden kisiye degisir belki ama ben begenmedim sarj olayini. sarj kablosuda kisa ayrica. memnun edici degil.

bi arkadaşımda memopad aldıydı herkez onu tavsiye etmiş fakat çok kötü hatta bazı oyunlarda donup kapandığı bile oluyor burdan alıcaklara memopad almamalarını tavsiye ediyorum

• kardeşim samsunglarda iyi şarjı iyi gidiyor.

önerimdir ;)
  • Ayrıca memopad 8 için lolipop güncellemesi yok, onuda dikkate alın...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.