Şimdi Ara

45-50 bin lira arası araç tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
1
Favori
206
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar 4 kişilik bir aileyiz yaptığımız uzun yol Max 150 km oda yılda 1-2 defa yani genel olarak şehir içi kullanılacak araba.Yilda ortalama 10-15 bin arası km yapıyoruz bu yüzden dizele daha çok para vermek istemiyorum ki bu fiyat dizel soru işareti zaten.Ben öğrenciyim babam emekli arabayla pek işleri yok genelde ben tek kişi kullanıyorum.O yüzden daha çok B-C sınıfı hb araçlara baktım.Tasarimi güzel olması benim için önemli.Bu kriterlerime uyan 2013-2014 clio4 0.9 tce motor 1-2 parça boyalı 70-80 binde buluyor.Siz ne düşünüyorsunuz bu araç hakkında ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LiteraryN -- 17 Haziran 2018; 5:32:25 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ibiza 1.2 tsi bakabilirsiniz veya focus 3 bulabilirseniz lpg ile az yakabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: alperdgal

Ibiza 1.2 tsi bakabilirsiniz veya focus 3 bulabilirseniz lpg ile az yakabilir
    Ibiza tasarım açısından cezbetmiyor

Focusda aynı şekilde +40 yaş arabası gibi

• 2013 citroen 1.6 eHdi dizel yari otomatik

• MertPakalın M kullanıcısına yanıt
    C4 önerdiğinizi varsayıyorum o paraya c4 kalmadı 45 e satılanların hepsi pert 50 civarına pert kaydı olmayanlar 180-200bin km aralığında veya km düşürülmüş halde satılan araçlar , temizi 57-60 arası gidiyor...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok az daha çıkarak 1.4 tsi golf 6 bakabilirsin

• quote:

Orijinalden alıntı: karahancer2

Çok az daha çıkarak 1.4 tsi golf 6 bakabilirsin
    Hocam eski TSI lar çok yakıyor 0.9 clio dan şehir içi 2-3 litre daha fazla yakar

• quote:

Orijinalden alıntı: Storm Raider

C4 önerdiğinizi varsayıyorum o paraya c4 kalmadı 45 e satılanların hepsi pert 50 civarına pert kaydı olmayanlar 180-200bin km aralığında veya km düşürülmüş halde satılan araçlar , temizi 57-60 arası gidiyor...
    Cam tavanlı bir C3 alınabilir hocam ama tasarım olarak begenmiyorum

• LiteraryN kullanıcısına yanıt
    1.2 vti yarı otomatik sunroof c3 genç işi olarak olabilir aile için sıkıntı,

Megane 3 hb kasalara bir bakın ;

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-renault-megane-1.6-cvt-otomatik-vites-579475693/detay

Mesela şu bu kasanın benzinlileri bizim aracımızla aynı cvt vitese sahip Jatco CVT7 JF015E bizde cvt yağı değişimi 80.000km/5 yıl (hangisi önce gelirse) önemli bir bakım başka bakımı yok bunu bilmiyorsa araçla pek uğraşılmaz. Çünkü renault servisin bakım listesinde bu bakım yok, forumlarında kendileri yağ vs alıp götürüyormuş...

Bu kasanın dizellerini daha pahalıya bulursunuz uygun varsa edc şanzıman var, baskı balata ücretleri yüksek ve alacağınız araç muhtemelen garanti dışı olacak alırsanız yetkili servisler edc baskısını ölçüp durumu hakkında bilgi veriyor...

Vallaha bu bütcede işiniz zor bir arkadaşta 50 civarına otomatik hb istedi bakıyorum fiyatlar çok yükselmiş bravo 308 c4 vs piyasası artmış...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.