Şimdi Ara

42pfl7696k 3d için yadım ve tv yorumları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.508
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar 2 hafta önca phılıps 42pfl7696k led 3d tv aldım ve bu tv de 3d izleye bilmem için
    nekadar yöntem varsa bana yardımcı olursanız sevinirim birde harici hard dısk almayı dusunuyorom bundam 3d izlenirmi yardımcı olursanız cok sevnrm cvplar içn sımdıden tşkkrler

• evet bende aynı tv yi aldım 3d izliyorum herhangi bir sorun olmadan sormak istediklerini sorabilirsin hard disk konusuna gelince ben bigisayardan aktararak media oynatıcıdan ve d-smartın 3d kanalından denedim ama sorduğun olayı bu akşam dener evden yazarım başka sormak istediğin bir şey varsa sorabilirsin aslında benimde takıldığım bir yer var belki sen bilirsin home tuşunda hdmi bağladığın cihazlara isim vererek ekranda kalmasını sağlayabiliyorsun ben ilk ayarlarımı yani hdmi girişlerin yerini değiştirdim d-smartıla media playerın yerini şimdi isimlerinde değişiklik yapamıyorum bu olayı sen biliyormusun ?
  • kardes bu konuda bilgim yok ben zaten yeni teni bilgii almaya calısıyorum
  • arkadaşlar belş 3d filim indirebileceğim site bilen yazarsa sevinirim birde 42pfl7696k tvye ethernet bağlayınca 3d izleniyormu
  • quote:

Orijinalden alıntı: by_karışık0074

arkadaşlar 2 hafta önca phılıps 42pfl7696k led 3d tv aldım ve bu tv de 3d izleye bilmem için
    nekadar yöntem varsa bana yardımcı olursanız sevinirim birde harici hard dısk almayı dusunuyorom bundam 3d izlenirmi yardımcı olursanız cok sevnrm cvplar içn sımdıden tşkkrler

kimse bilmiyor sanırsam
  • quote:

quote:

arkadaşlar 2 hafta önca phılıps 42pfl7696k led 3d tv aldım ve bu tv de 3d izleye bilmem için

kimse bilmiyor sanırsam

Arkadaşım forumda başka konularda zaten sorduğun sorunun cevabı var. Normalde usb den 3D film izlenmiyordu ama güncelleştirme sonrasında izlenebildiğini ve internet üzerinden 3d izlenemediğini söylüyorlar bende aynı tv yi almayı düşünüyorun sd yayın kalitesi nasıl önerir misiniz tv yi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Romans.. -- 31 Ocak 2012; 12:53:14 >

• arkadaşlar merhaba.. bende de 42 pfl7696k model philips tv var. sorunsuz olarak 3d izleyebiliyorum. ancak benim sorunum tv den hard diske kayıt yapamamak. 250 gb boş bir HDD (2.5") taktım ve tv üzerinden formatladım. tv yi kablo ile internete de bağladım. tv izlerken kayıt tuşuna bastığımda "program rehberi" bölümüne yönlendiriyor beni.. bir türlü kayıt yapamadım.. acaba bu şekilde kayıt mümkün müdür? yoksa kayıt özelliği olan bir media player cihazı mı almam gerekir. bir de philipss in kendi sitesinde

" USB'den durdurma ve kayıt için en az 32GB'lik boş bir USB Sabit Disk gerekir, ancak tavsiye edilen 250GB'dir (ürünle birlikte verilmez). Bu fonksiyon, analog yayında ve harici girişlerde kullanılamaz; sadece DVB-T C ve S kanallarında kullanılabilir. * USB kaydı sadece TV IP tabanlı Elektronik Program Kılavuzu kapsamındaki dijital kanallarda yapılabilir (ülke ve kanal sınırlamaları olabilir); kayıtlar yayın kopya koruması (CI+) ile sınırlanabilir. Internet bağlantısı gerekir."

ibaresi mevcut. bu IP tabanlı olayı nedir? özetle bu model tv ile kayıt yapabilen arkadaşların yardımını bekliyorum.. selametle..

• quote:

Orijinalden alıntı: sakaboy

arkadaşlar merhaba.. bende de 42 pfl7696k model philips tv var. sorunsuz olarak 3d izleyebiliyorum. ancak benim sorunum tv den hard diske kayıt yapamamak. 250 gb boş bir HDD (2.5") taktım ve tv üzerinden formatladım. tv yi kablo ile internete de bağladım. tv izlerken kayıt tuşuna bastığımda "program rehberi" bölümüne yönlendiriyor beni.. bir türlü kayıt yapamadım.. acaba bu şekilde kayıt mümkün müdür? yoksa kayıt özelliği olan bir media player cihazı mı almam gerekir. bir de philipss in kendi sitesinde

" USB'den durdurma ve kayıt için en az 32GB'lik boş bir USB Sabit Disk gerekir, ancak tavsiye edilen 250GB'dir (ürünle birlikte verilmez). Bu fonksiyon, analog yayında ve harici girişlerde kullanılamaz; sadece DVB-T C ve S kanallarında kullanılabilir. * USB kaydı sadece TV IP tabanlı Elektronik Program Kılavuzu kapsamındaki dijital kanallarda yapılabilir (ülke ve kanal sınırlamaları olabilir); kayıtlar yayın kopya koruması (CI+) ile sınırlanabilir. Internet bağlantısı gerekir."

ibaresi mevcut. bu IP tabanlı olayı nedir? özetle bu model tv ile kayıt yapabilen arkadaşların yardımını bekliyorum.. selametle..

Selam, yapabilirsin diye biliyorum.IP Tabanlı olayı 60 a yakın kanalda geçerlidir IP-EPG özelliği ve bu özellik sadece PHILIPS televizyonlarda vardır. Bence en güzeli servisi araman, diğer servisler gibi değillerdir. Anında yardımcı olurlar, sorununu çözerler.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.