Şimdi Ara

42LB670V vs. 42LB730V (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
10.540
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: action11

http://resim.donanimhaber.com/upfiles/1181642/7C3A6FE9F11F4CD2B13E94010EBB524C.jpg

çogu yeni panellerde olan sorunlar yanii
  • Aynı sistem üzerinde üretilirse bir bakıma şans işi denenebilir ama Forumda LG lb nin panel sorunlarına sık karşılaşılıyor bendede var bu tvden, diğer firmalarda bu senenin ürünlerinde o kadar rastlanmıyor denkde gelmedim. Bu olayı baştan bilseydim tereddüt etmeden bu tv yi almazdım , arkadaşların genelde tercih ettiği sisteme yönelirdim ya h7000 yada sony e para bayılır çözmeye çalışırdım:)
  • ha ha evet ne kadar büyük o kadar iyi aslında TV ler için.
    bundan önce bir tane almıştım kendi kaldığım eve panasonic vardı çok uyguna gelmişti 47 inç bu 32 liği ailem istiyor 2. bi tv gerekliymiş 800 ü geçmesin dediler bende 1000 tl lik bişey bakıyorum ondan yani 32 lik arama sebebim :) sağalun ilgilendiğiniz için şimdi diyorsunuz ki bu model sıkıtılı peki var mı model tavsiyesi 3d li smart tv li filan

bu özellikleri isteme sebebimde gidince kendim kullanırım kardeşim felan kullanır diyerekten :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kirk Lee

ben de bekledim ama sonunda 670v aldım.

vatan da fiyatı düşmüş 2099 tl bak bi istersen, bende düşnüyorum o tv yi ama daha kararsızım..
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.