Şimdi Ara

420 tl burs yetmiyor (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
391
Cevap
5
Favori
19.466
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Şaka maka Theologist olmasa bu konular 20 yorumdan fazla yorum almazdı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hakkını Arayan Serçe

O para zaten hayatını devam ettirebil diye veriliyor. Sosyal yaşamak istiyorsan haftada 1 gününü part time işe ayıracaksın.

Hocam sen Marmara Hukuk'ta okuyordun değil mi?Tercih dönemi gelen kutunu aşındıracağım biraz
  • Devlet sana bu parayı vermek zorunda bile değil sırf insanlar yaşıyor diye devlet bakacak mı git ailenden iste gidip eğlenmek istiyorsan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ragnarok.

quote:

Orijinalden alıntı: Hakkını Arayan Serçe

O para zaten hayatını devam ettirebil diye veriliyor. Sosyal yaşamak istiyorsan haftada 1 gününü part time işe ayıracaksın.

Hocam sen Marmara Hukuk'ta okuyordun değil mi?Tercih dönemi gelen kutunu aşındıracağım biraz

Sıkıntı yok hocam. İnşallah hayırlısı olur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Peki forum olarak bu konuda ne yapabiliriz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Theologist

quote:

Orijinalden alıntı: Schneeflocke

Bu öğrencilik degil sürünmek amelelik.

Bir gün benimle yaşa, ve bak bakalım öğrencilik mi rahatlık mı?

03:00'e kadar kitap okuyorum, 06:00'da kalkıyorum 06:30'da Fitness 09:30'a kadar sonra 12:30'a kadar ders... 12:30'da yemek ve 1 saat çimlerde dinlenme mat üstünde. 15:00'e kadar ders, 15:00-16:30 arası olimpik havuzda yüzme.. 16:30 akşam yemeği, 18:00'de konser, tiyatro, dans veya bisiklet aktivitelerine katılma. 21:00'de akşam koşusu, 22:00'de kitap 03:00'e kadar...

Sence bu hayatta bir gariplik mi var?

Hocam 3 saat uyumanın uzun vadede bir sıkıntısı olur mu?

• quote:

quote:

quote:

03:00'e kadar kitap okuyorum, 06:00'da kalkıyorum 06:30'da Fitness 09:30'a kadar sonra 12:30'a kadar ders... 12:30'da yemek ve 1 saat çimlerde dinlenme mat üstünde. 15:00'e kadar ders, 15:00-16:30 arası olimpik havuzda yüzme.. 16:30 akşam yemeği, 18:00'de konser, tiyatro, dans veya bisiklet aktivitelerine katılma. 21:00'de akşam koşusu, 22:00'de kitap 03:00'e kadar...

3 saat uyumak öğle uykusunu uygulamazsanız sıkıntılı olabilir ama bu durum bünyeden bünyeye farklılık gösterir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

İnşaatta kürek sallayıp, otobüs bekleyip, ayakta ders anlatıp veya patronun derdini çekip stres ve yük mü biniyor ki bedene sıkıntısı olsun, adam çimenlerde yatıyor kitap okuyor, kim bilir öğlene kadar da kaç defa gözü kapanıp şekerleme yapıyordur.

3 fazla bile, 2 saat uyusa yeter.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Ispartdayım. Arkadaşımla apartt kalıyoruz kişi başı 350 tl kira veryoruz elektrik su ile 400 oluyor zaten. Otobüs 1.5 tl gidiş geliş 3 tl. 4 gün gidiyorum okula. 4x16=64 zaten bütçeyi yemek yemeden aştık.

Haftalık alışverişe 25 tl gitese (iki kişi olduğumuzdan) 100 tl de o eklendi. 564 oldu bile. Özel burs buldum sağolsunlar 200tl yatırıyorlar. Onu da oradan kurtardım. Farkettiyseniz hiç dışarıda gezmeye cafeye falan gitmedim elimde 64 tl kaldı. yani 425 değil 600 olsa anca yetiyor. Ki minimum bunlar 425tl kimse çok demesin. Ben mezun olup ödemeye razıyım. Öğrencinin kendisi belirlemeli bence ne kadar kredi alacağını. Herkes aynı şartlarda okumuyor.

• Thegolist Youtuber olsana hergün vlog çek at forum sayesinde 500 bin abonen olur ordan sana aylık 800-900 tl gelir olur zamanla sponsorlu vşdeo çekersin bir videodan 1500 tl kazanç hem gez hem video çek böykece çalışmana gerek kalmaz işin youtuberlik olur orkun iıitmak haftada bir vlog atıyor cebe 5 bini indiriyor? Hiç düşünmedin mi bu işi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Prens Esat -- 14 Mayıs 2017; 18:55:6 >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

3 saat uyumak öğle uykusunu uygulamazsanız sıkıntılı olabilir ama bu durum bünyeden bünyeye farklılık gösterir.

Thegolist Youtuber olsana hergün vlog çek at forum sayesinde 500 bin abonen olur ordan sana aylık 800-900 tl gelir olur zamanla sponsorlu vşdeo çekersin bir videodan 1500 tl kazanç hem gez hem video çek böykece çalışmana gerek kalmaz işin youtuberlik olur orkun iıitmak haftada bir vlog atıyor cebe 5 bini indiriyor? Hiç düşünmedin mi bu işi?

• 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.