Şimdi Ara

42' televizyon LED mi PLAZMA mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
5.593
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 42" televizyon almak istiyorum uydu alıcısı internet baglantısı olsun istiyorum.
    görüntüsü net olsun istiyorum bazı tv lerdeki gibi futbol topu piksel piksel görünmesin.
    hangi marka model tavsiye edersiniz?
    led lcd tv mi plazma mı öneririsiniz?
    şu an için plazma ağır basıyor. tavsiyelerinizi bekliyorum...

• quote:

Orijinalden alıntı: ecü

42" televizyon almak istiyorum uydu alıcısı internet baglantısı olsun istiyorum.
    görüntüsü net olsun istiyorum bazı tv lerdeki gibi futbol topu piksel piksel görünmesin.
    hangi marka model tavsiye edersiniz?
    led lcd tv mi plazma mı öneririsiniz?
    şu an için plazma ağır basıyor. tavsiyelerinizi bekliyorum...

Bütçenize bağlı olarak örnek plazma modelleri

Panasonic TX-P42" ST50E
    LG 50" PM6800 modelleri olabilir

LED panelde yelpaze daha da açılır;
    LG LA7xx - 8xx - Samsung ES7000-8000 - F7000-8000 - Sony W8xx - Philips 5-6-7-8 serisi ... gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baybarut -- 28 Mayıs 2013; 17:49:43 >
  • Bence gidin tvleri mağazada incelemelisin zevkine göre alırsın, buradaki yorumlarla gaza gelip çok pişman olmamalısın.Sonuçta tv yi sen izleyeceksin : )

Benim tavsiyem siyahları iyi gösteren bir tv alman olacaktır ,hareketli sahnelerde fazla bulanıklaşma olmasın , vede markası samsung veya lg olmasın : )

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • pek fark yok aralarında bence en uygununu al
  • quote:

Orijinalden alıntı: nofear23

pek fark yok aralarında bence en uygununu al

+1
  • En son 1300 TL'ye Vatan'da 42ST50 satılıyordu, tavsiye ederim ancak dahili uydu alıcısı yok.
  • bende PANASONİC TXP42UX30E var benim plazmada görüntü güzelliği var beğeniyorumda o yüzden aldım ancak elektrik faturamında benden daha yakından ilgileniyor. çok uzun süreler açık kalmadığı sürece sıkıntı yaratmaz ! görüntü tarama hızı yüksek olan bir model bak bence ve birazcık parasına kıymalısın ve samsung led smart tv almalısın diye düşünüyorum.
  • http://www.bimeks.com.tr/urun/123432/panasonic-42ut50e-106-ekran-3d-plazma-tv.aspx#specs
    bu model nasıldır? fiyatı 1399 tl
    piyasada pek fazla plazma yok herhalde magazalarda 3-4 tane var yok
    42ST50e modelini araştırdım bulamadım stoğunda yok çogu yerin
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.