Şimdi Ara

400TL Samsung BX2450 FULL HD LED Monitör

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
8
Favori
6.106
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    BX2450 samsung Fiyat 400tl istanbul içi elden teslim edilir Monitör temizdir arkadaşlar tek ölü pixel yoktur
    Daha büyük ekrana geçeceğim için satıyorum

Ürün Genel Özellikleri :

24inç geniş ekran (61cm) Full HD (1920x1080) LED monitör. 2 ms

Düşük güç tüketimi sadece 27 watt.

Çıkışlar 2 HDMI, 1 VGA ve bir de ses çıkışı (kulaklık) vardır. Dokunmatik tuşlar ve ince tasarım.

Diğer özellikler : Magic Angle. Magic Eco. Magic Return. Cinema Mode. MagicBright3. Off timer. Image Size Color Effect. Customized key. MagicWizard SMagicTune with AssetManagement. Win 7. Safe Mode (DownScaling in UXGA)

İstek için pm. Ürünü İstanbul içi elden satmaktan yanayım.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Enes Eyibil -- 15 Nisan 2016; 20:30:32 >

• takip
  • takip

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ya adamlar sırf şu takip olayı için mesajım bulunsun butonu koydular ama yok adamlar post kascak ya amaç o
  • pm attım
  • satışa devam
  • Aynı ürüne xbox ile laptopu bağlıyorum ürün gerçekten çok iyi fiyat ı düşerse eyefinity icin düsünebilirim hayırlı satışlar

• gerçekten monitörün görüntü kalitesi çok iyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Enes Eyibil

gerçekten monitörün görüntü kalitesi çok iyi

Allah aşkına TN panel bir monitörün görüntü kalitesi ne kadar iyi olabilir? Hayatınızda hiç IPS panelli bir monitör kullandınız mı?
    TN panellerin TEK iyi özelliği oyunlar için düşük gecikme süresi sunmasıdır. Görüş açısı desen kısıtlıdır, renk gamutu desen dardır. Ben daha hit 10bit renk derinliğine sahip TN panel bir monitör görmedim. Oyuncuysanız arkadaşın sattığı monitör çok iyi bir monitördür. Ancak geri kalan şeyler için VA,IPS,PLS paneller çok daha iyidir.
  • alan kişi zaten ya oyun için yada film izlemek için alıyor zaten. sen de ne bekliyon 20.00tl(yirmibin) lik monitör mü bekliyorsun?
  • tn panel ve ips panel monitörlerle karıştırılmaması gereken kalitesi tartışılmaz bir led monitördür benim kanaatime göre 24" ledlerin gerçek kralıdır bx2450 şahsen kullanıyorum parçalanana kadar da kullanıcam :))))
  • çok kullanışlı eski oyunlarda ekranı tam yapabiliyorsun her monitörde olmayan özellik
  • Güvenilir arkadaş kaliteli ürün Enes bendeki monitöre göre görüntü kalitesi nasıl ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 3mr350

Güvenilir arkadaş kaliteli ürün Enes bendeki monitöre göre görüntü kalitesi nasıl ?

bu biraz daha cafcanli o kadar bu arkadaşin zaten ama gerçekten kalite kokan monitördğr @
  • ben 1 ay önce 270 tlye sattım kız gibiydi ama üzerinede 3d bluray player aldım gerçekten güzel monitör
  • metin abi şu bir gerçekki sen 200 tl fiyat çektin ve bende vermedim hatta dedinki çocuk öğrenci dedin bi yardım edelim dedin bende monitörü vermeyince daha sonra çocuk gitti tv aldı dedin ozaman soruyorum senin ne işin var bu forumda çocuk hikayemi oldu ?
  • beyler gidin kendi meselerinizi başka yere taşayin burasi benim ilanim dikkatinizi çekerim @metın-333

@yakko_22
  • quote:

Orijinalden alıntı: metın-333

quote:

Orijinalden alıntı: Enes Eyibil

beyler gidin kendi meselerinizi başka yere taşayin burasi benim ilanim dikkatinizi çekerim @metın-333

@yakko_22

tamam

kusura bakma degerlı kardesım 1,5 aylık mesele mevzusu acıldı
    hayırlı satıslar kardesıme
    satılmıs malın davası olmaz mevzu kapanmıstır
    yorum yazmayın (tarafımdan cevap verılmıyecektır )
    tekrar hayırlı satıslar

adamın ilanını baltaladık ya iyimi kardeş kusura bakma konu kapanmıştır metin abi pmleşelim

• Adamın dükkanını ne hale getirmişsiniz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: N@sH

Adamın dükkanını ne hale getirmişsiniz...

Savaşmışlar..

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.