Şimdi Ara

40000tl Sedan, Otomatik, LPGli Araç Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
1.649
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba. 3 kişilik aileyiz. Arabayı çok kullanmayacağım. Şehirler arası memlekete giderken yılda 2-3 defa binerim. Aldığım fiyattan fazlasına ve çok beklemeden satabileceğim bir araba arıyorum. Bütçem ise maksimum 40.000tl. Kriterlerim şunlar 1-Otomatik vites, 2-Sedan(Bagaj İçin), 3-LPG li (ikinci el alacağım için dizelde sorun yaşamak istemiyorum). Bu özelliklerde ileride zarar etmeden satabileceğim bir araba tavsiye eder misiniz?

• Fazla kullanmayacaksan ve şehirlerarası kullanacaksan niye otomatik istiyorsun ? Manuel al aradaki farkla daha temiz birşey alırsın.
  • Lpgde daha fazla sorun yasarsin dizele gore, corolla bakabilirsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Focus 2,5.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DaYWaLkeR

Fazla kullanmayacaksan ve şehirlerarası kullanacaksan niye otomatik istiyorsun ? Manuel al aradaki farkla daha temiz birşey alırsın.

Eşimde kullanacak o nedenle otomatik istiyorum. Cevabınız için teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ölümüne çArşı ulan

Lpgde daha fazla sorun yasarsin dizele gore, corolla bakabilirsin

Cevabınız için teşekkür ederim. Dizel düşük kilometreli bir araç 40000tl ye bulamam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurkishDrifter

Focus 2,5.

Evet benimde yakın olduğum bir araç focus 2.5 titanium model.
  • Civicler de olabilir

• vw jetta 1.6 comfortline dsg 2006-2009
  • quote:

Orijinalden alıntı: PoloClassic75

vw jetta 1.6 comfortline dsg 2006-2009

İyi bir tercih olur ama 40.000tl ye kadar temizini bulmak zor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mceren026

quote:

az önce araştırdım zaten bende öyle önerdim,eski kasalar için zaten 40.000 den yüksek istemek fazla olur,sahibinden de genelde ortalama 40.000-45.000 civarında var,pazarlıkla bunlar rahat 40.000 civarına çekilebilir diye düşünüyorum.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mceren026

quote:

az önce araştırdım zaten bende öyle önerdim,eski kasalar için zaten 40.000 den yüksek istemek fazla olur,sahibinden de genelde ortalama 40.000-45.000 civarında var,pazarlıkla bunlar rahat 40.000 civarına çekilebilir diye düşünüyorum.

Evet sitede pazarlık fiyatı diyerek fazla yazdıkları doğru. Teşekkür ederim mesajınız için temiz bir araba bulana kadar bakacağım. birazda kısmet bu işler.

• w210 mercedes

• Lancer, Cruze, Accord.

• honda accord ama 1-2 çıkıp 2007 makyajlı kasa bakın
  • Abi yılda 2-3 kere şehirlerarası binmek için lpg çok luzumlu mu ki? Al benzinli, alırken de "hacı daha lpg taktırıcam 1000 lira da oraya gidecek" diye indirim iste
    Zaten 3 kişinin otobüs fiyatından daha pahalıya gelmesi için arabanın en az bi 10 lt yakması gerekir. O da uzun yolda zor yani.
  • Honda Civic 2007-2010 arası hem Lpg de sorunsuz Hem otomatiği taş gibidir ve piyasası çok seridir. Satmak istediğiniz zaman satarsınız.
  • O fiyata sorunsuz otomatik lpg fd6 civic. Benim araç olur kendisi.

3 yılı geçti lpg taktıralı 50.000 km lpgli araç şuan 100.000 km de, lpg varken arkadan vurulmama rağmen araçta bugüne kadar en ufak lpg ile ilgili problem çıkmadı, lpg dışında da bir problem çıkmadı.

Lpg takılı alacaksan mutlaka ve mutlaka BRC'li olsun ve yetkili servisinde takılmışını al. Zorlarsan 35-37 bin civarına bulursun 2010 model bir fd6.

internetteki fiyatlar 40 ve üstü olabiliyor fakat o fiyatlara zor satarlar,sizde 40 bin üstü vermeyin.
  • Sedan otomatik lpg kolay satım deyince nedense direk civic geliyor aklıma

• Lancer tavsiye ederim.Focus 2.5 iyidir ama dizeli alınır.Benzinli otomatigi çok yakiyor ve hantal

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.