Şimdi Ara

4000-6000 Aralığında telefon önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
1.833
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Kardeşime telefon alacağım da poco f2 pro, x3 pro ve s20 fe arasında kaldım. önemli olan özellikler kamera ve depolama. epey sitesinden kıyasladığımda x3 pro ve f2 pro s20 feden çok daha üstün gözüküyor ama forumda hep s20 fe önerilmiş. sebepleri neler acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozanulmulk14 -- 3 Aralık 2021; 21:49:35 >

• up

• Sebep şu,cihazlar her ne kadar güçlü görünseler de,yazılım desteği gibi bir durum söz konusu değil bu markada ki zaten xiaomi'nin de ana ürün gamutunda yer almayan modeller bunlar.Samsung bu konuda pocolara nazaran ileriye dönük daha iyi bir iş ortaya koyuyor.Gelelim kamera konusuna,kamera da da s20 fe daha iyi,poco'ların kamera yazlımı düzgün çalışmıyor ha fotoğraf kaliteleri fena değil iş görür ama video konusunda stabiliteri güzel durmuyor,artık bu ois olmamasından mı kaynaklı yoksa eis'in doğru düzgün bir iş ortaya koyamamasından mı orasını bilmiyorum ama her türlü s20fe'nin gerisinde kaldıkları aşikar.Pocolar benim gözümde oyun-batarya cihazı,birazda kamera o kadar.

• F2 pro al kardeşim çünkü işlemcisi hepsinden iyi kamera anlamında baya iyi 8K video çekiyor benim fikrim F2 den yana.

• xiaomiye bak. camera saglamlık vs tatmin eder..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deniz006 -- 8 Aralık 2021; 22:57:0 >
  • Kardeşim POCO F2 PRO alabilirsin.

• Alindi hocam tesekkurler
  • Kardeşim Poco F2 Pro hem şekil hem işlemci anlamında daha iyi.

• Enes6172 kullanıcısına yanıt

Kullanım detaylarını paylaşırmısın.

• ahmetcahan2010 A kullanıcısına yanıt

Kullanım detay derken tam olarak anlamadım.

• Merhaba. A32 aldım. Teşekkürler. Hocam

Kaça aldın
  • POCO X3 PRO alabilirsin aralarında en iyisi o her anlamda.

• hardday kullanıcısına yanıt

Beşbin kusüra aldım. taksitle

Taksit li almanın bir yolu var mı. Ticaret kartı hariç.
  • iphone se 2020
  • şimdi ben sana s20 FE öneririm ama bu telefon 2 model de satılıyor bi Samsung un kendi işlemcisi birde snapdragon 865 olan modeli var snapdragon modelini bulursan onu al eğer bulamazsan X3 Pro al derim.

• hardday kullanıcısına yanıt

Türk Telekom abonesi olmanız şartıyla taksitle oluyor

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.