Şimdi Ara

400 ytl ye kadar dijital fotoğraf makinesi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.554
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar 2 hafta içinde 400 ytl ye kadar dijital fotoğraf makinesi satın almak istiyorum sizce ne almak lazım şu dönemde ? Compact modelde olur kız arkadaşım kullanacak , Canon yada nikonun hangi modellerini önerirsiniz ? Şimdiden teşekkür ediyorum ...

• canon a530 çok iyi resimleri var o fiyata alınabilecek en iyi ve tek makina ibi bence
  • canon A510 YADA 520
  • samsung s500 299 ytl ..

hp 525 290 ytl

sony dsc s600 400 ytl

sony dsc s500 350 ytl ..
  • Çok teşekkür ederim , aslında Canon a540 ve a620 çok şahane ama fiyatlar hala inmedi , Nikon için bir seçenek varmıdır ?
  • compact sınıfta canon dan şaşma .cok üzülürsün ben a 80 kullanıyorum sende a serisinden devam et kompact sınıfta...
  • Samsung s500 al bence hem fiyatı uygun hem videosu güzel
    teknosada kampanya var şu an bak derim
    iyi forumlar.
  • Samsung s500 al bence hem fiyatı uygun hem videosu güzel
    teknosada kampanya var şu an bak derim
    iyi forumlar.
  • Canon a530 ve ya a540 tavsiye ederim çünkü hem küçük hem de çok özellikli kaliteli makina inan bir çok özelliğini kullanmayacaksın bile.
  • sanirim bimeksin bir gunluk kampanyasiydi cunku su anda 4000 lik bir plazma gozukuyor.

ayrica sifir alacaksaniz a530 tavsiye ederim,eger spot alirsaniz daha ust modeller de bulmak mumkun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cepagent -- 15 Ekim 2006; 4:16:16 >
  • plazma güzel
  • bende senin gibi 400 ytlye canon yada nikon araştırıodum önceden
    fiyat ve özellik olarak nikon L3 ve canon A530 arasında kararsız kalmıştım

özellik olarak kıyaslarsam

nikon : 3 optik zoom
    canon : 4 optik zoom
    nikon : çekim hızı 1/1500
    canon : çekim hızı 1/2000 (canon daha hızlı)
    nikon: video çekimde saniyede 30 kare ( nikon daha ii)
    canon : video çekimde saniyede 20 kare

en önemli özellikleri bunlar ama sen normal amatör olarak kullancaksan nikon L3 ü tavsiye ederim bende ondan aldım

ikisinide eline aldığında canonun boyutundan 2 tana nikon L3 çıkarabilirsin o kadar büyük..
  • Tip olarak Nikon l3 iyi hakikaten , özellik olarak ta canon önde duruyor artık kararı arkadaşım verecek , teşekkür ediyorum herkeze ...
  • hepsi burada sitesinde kodak v603 325 YTL bence mükemmel fiyat ve makina butlaka bakın..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.