Şimdi Ara

400 tl ye telefon önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.387
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese merhaba telefonumun bozulması ile birlikte yeni telefon arayısına girdim. Ancak suan için maksimum 400 tl nakit ayırabiliyorum. Bu bütçe dahililnde beni birkaç ay idare edebilecek akıllı telefon arıyorum.Sonra yeni telefon alıcam bu yüzden satarken kolay satılması benim için önemli.İnternette baktım pek fazla seçenek yok var mı sizin önerdiğiniz sorun çıkarmıyacak sıfır yada temiz ikinci el cihaz? Şimdiden yardımlarınız için tesekkür ederim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 250 300 tl arası gm discovery alınabilir hocam kolay satarsınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: berke_17.

250 300 tl arası gm discovery alınabilir hocam kolay satarsınız

Hala alıcısı var mı acaba bu telefonun baya eskidi çünkü

• quote:

Orijinalden alıntı: 123nht

quote:

Orijinalden alıntı: berke_17.

250 300 tl arası gm discovery alınabilir hocam kolay satarsınız

Hala alıcısı var mı acaba bu telefonun baya eskidi çünkü

var hocam valide telefon servise gidince 1.5 ay sürer dediler sahininden get ile ful kutu içeriği tamirsiz olarak aldım 250 tl ye telefonu gelınce annemın letgodan 1,5 haftada 270 sattım gitti

• Peki satabilite açısından nasıldı telefon hala günlük kullanım için yeterli mi?

• 2.el Galaxy j2 veya s3 alabilirsin
  • Motorola moto g ilk versiyonunu alın. 300 civarına satılıyor ikinci eli. Discovery, s3 vs cihazlardan çok daha iyi ve sağlam, saf Android olduğu içinde çok stabil. İkinci bir seçenek ise Xperia Z. Temizinden bulabilirseniz hâlâ kullanılabilecek bir cihaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: adanalivlkn1234

Motorola moto g ilk versiyonunu alın. 300 civarına satılıyor ikinci eli. Discovery, s3 vs cihazlardan çok daha iyi ve sağlam, saf Android olduğu içinde çok stabil. İkinci bir seçenek ise Xperia Z. Temizinden bulabilirseniz hâlâ kullanılabilecek bir cihaz.

Bahsettiğiniz cihazlar ikinci eli neredeyse hiç olmayan cihazlar beni 2 ay idare edip sonra rahatlıkla satacağım telefon arayışı içindeyim

• 123nht 1 kullanıcısına yanıt
    Sorun çıkarmayacak dediğiniz için bunları tavsiye ettim. Discovery çok sorunlu bir cihaz için tavsiye etmiyorum. Elinizde kalma ihtimali bu yazdığım modellerden çok daha yüksek.
  • 100 tl daha eklesen ultron x-1 önerebilirdim
  • 1-gm 5 veya 5 plus
    2-lg g2
    3-iphone 4
    satarken birkaç ay sonra değeri çok düşmez.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.