Şimdi Ara

%400 Kazanç - Coin işi Sabır işi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
2
Favori
882
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Coin yatırımı sabır işi, 19 Haziran'da antshares alınmasını önermiştim bu ekran görüntüsünde görebilirsiniz:https://i.hizliresim.com/4MobbL.png

Tanesi 5 dolardı, 21 Dolara kadar çıktı 1 gün önce.

Sadece sabır :)

• 5$ den alındığına dair kanıt koy yoksa bende btc 1$ alın dedim kimse almadı
  • quote:

Orijinalden alıntı: magrofon

5$ den alındığına dair kanıt koy yoksa bende btc 1$ alın dedim kimse almadı

Linke tiklarsan gorursun mesajlari forumda, cok daha merak ediyorsan yazdigim mesaji bulup basligi da okuyabilirsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Az önce 30 dolar oldu, 2 ayda %600 yapmış oldu.
  • Bugün 50 dolar oldu, gerçekten 7 dolarken daha artmaz demiştim.
  • Hocam bu mereti nasıl alıyoruz kar ettikten sonra nasıl tl ye çevirip nakit dönüştürüyoruz hiç anlamıyorum salağa anlatır gibi anlatır mısınız rica etsem Hangi sitelerden yapıldıgını da yazarsanız çok sevinirim gerçekten. Büyük sevap işlersiniz valla öğrenciyim bu işlere merakım var ama ileri gidemiyorum nedense.
  • İplenemeyen Adam kullanıcısına yanıt
    Hocam ilk adım türk borsaları.Buradan kartın ile para yatırdıktan sonra bir kısım btc alıyorsunuz.(btcturk,koinim vs).
    Daha sonra yatırım yapacağınız altcoin hangi borsda var ise btc olarak o siteye transfer yapıp oradan altcoininizi alabilirsiniz.(poloniex, bittrex gibi)
    sonrası size kalmış ya borsada tutup beklersiniz yada cüzdanlara çekersiniz.
    Bozdurup tl yaparken de tam tersini izleyeceksiniz.
  • coin kasmak daha mı iyi sanki risksiz illa hemen kazanman gerekmiyor bitcoinciler hemen kazanmadı. Ucuz coinlerden kazmak lazım şimdiden
  • Aynen bende fiyat 184k(4.5 dolar) civarlarındayken shilliyordum herkese alın diye alan oldu mu bilmem şimdide stratisi shilliyorum
  • Yeni coin türlerinden hangisi böyle kâr getirir bilinmez.

Mesela Ether Classic ETC almaya niyetlendim ama aylardır çakıldı kaldı 15 usd altında.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.