Şimdi Ara

40 TL'ye Aldığım Xclio A380 Fantom Kasaya küçük Çapta Mod Çalışmam. (Foto eklendi) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
92
Cevap
0
Favori
6.927
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Güzel olmuş , Fan okadar büyükmü yoksa Izgaramı büyük anlamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrlaz

reklamcılardan tabelacıulardan malzemecilerden bi sanayi sitesine gir bi malzemeciye git keserler fazla pahalı bişiydi değil istanbul avrupa yakasındaysan acık adres verebilirim dostum

Kardeşim saolasın.lakin ben samsun'dayım. buradan sorarım artık
  • ikisi de büyük kardeş

quote:

Orijinalden alıntı: Julies

Güzel olmuş , Fan okadar büyükmü yoksa Izgaramı büyük anlamadım
  • FB logosu hariç güzel olmuş, tebrikler
  • bence fb armasından çok dantel daha güzel duruyo
  • Nedir bu anti-FB'liğiniz anlamadım ama bence gayet güzel duruyor.
    ama memeketim samsunsporun arması ile değiştirdim.son halisamsunsporun arması. daha güzel durdu :)

quote:

Orijinalden alıntı: zouzouni

FB logosu hariç güzel olmuş, tebrikler
  • Valla kasadan çok dantel dikkat çekti
    Kaldıracaktım, baktım baya yorum var bıraktım üzerinde duruyor

quote:

Orijinalden alıntı: BishgeN

bence fb armasından çok dantel daha güzel duruyo
  • Futbol topunun üzerinde Intel yazması ne kadar alakasızsa bilgisayarın üzerinde FB yazması da bence bir o kadar ilgisiz. Bütünlüğü bozuyor. Estetik değil. Duvarına bütün takımı tam kadro poster olarak as kim ne diyebilir? İç mimari - dekorasyon forumu değil burası sonuçta. Ama bilgisayar üzerinde vallahi de alakasız, billahi de alakasız duruyor. Ha şu olur mesela: çok PES FIFA falan oynayan bir adamsındır, gider bir reklam firmasına PES FIFA + FB içeren güzel bir resmi sticker olarak hazırlatıp kasaya kaplarsın canımı yersin. Emeğe saygı deriz. Fenere neden karşı olalım tutsak da tutmasak da güzide bir takımımızdır. Taraftarı kızlar güzel olur. Severim feneri
  • güzel olmuş fakat "thunderwatcher" arkadaşın dedikleri doğru alakasız şeyler yerine pc ile alakalı şeyler daha şık olacaktır.
  • Arkadaşlar ne kadar takıldınız siz fenerbahçenin armasına. ben kasayı koydum. ona bakın ona olsun yorumunuz. yazmısım oraya fansız 40 tl ye aldım. gittim ledleri tek tek kendim taktımel emeği harcadım az da olsa modifiye ettim diyorum, siz bunları hiçe sayıp fener olmamıs dantel olmamıs. yapmayın allah aşkına ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: elusive

Arkadaşlar ne kadar takıldınız siz fenerbahçenin armasına. ben kasayı koydum. ona bakın ona olsun yorumunuz. yazmısım oraya fansız 40 tl ye aldım. gittim ledleri tek tek kendim taktımel emeği harcadım az da olsa modifiye ettim diyorum, siz bunları hiçe sayıp fener olmamıs dantel olmamıs. yapmayın allah aşkına ya

Daha iyiye, daha güzele ulaşmak için fikir soruyorsan eleştiriye açık olmalısın. Emeğine bir şey dediğimiz yok ki eline sağlık. Biz nasıl ve neden daha güzel yapabileceğini söylüyoruz. Bunda bozulacak bir şey yok. Bizim de fenerle bir alıp veremediğimiz yok. Fikir sormuşsun söyledik.

E tabi mod işi biraz da ego işi sen de haklısın. İnsan takdir görmek istiyor. Al o zaman yardırayım ben sana: Mavi led'li fanlarını çok beğendim. Nedense mavi seviyorum. Kasa her şeyiyle (fb ve dantel hariç ) Süper görünüyor. Işıklandırmadan yana bundan iyisi olamaz. Çok iyi fiyata almışsın helal olsun. İstersen epey yol alacak gibisin sen modifiyede. Daha detaylı mod çalışmalarını merakla bekliyoruz. Emeğe saygı eline sağlık çok güzel olmuş (dalga değil ciddi söylüyorum).

Şimdi normal seyrimize dönüyoruz: Hocam o FB orda olmamış. Dantel... Benim annem koysa evde kan çıkar Zaten garibim korkusundan tozunu almak için bile yaklaşamıyor bilgisayara. Çok pis korkuttum geçen sefer "anne olur olmaz bezle tozunu alır statik yükler yakarsın monitörümü bilmem neyimi kol gibi kaçar ondan sonra" dedim korkusundan elini süremiyor garibim Üzüldüm bak şimdi dur yarın gönlünü alayım

• Bak bunu söylüyordum işte. etiketlere takılmamak lazım. önemlilan kasanın kendisi.
    danel mantel kaldırılır düzeltilir.
    başlangıç larak böylebirçalışma yapım. yorumun için teşekür ededim kardeşim.
    başka neler yapabilirm fikriniz varsa değerlendireyim.teşekkürler
  • Aşk-ı memnu mu izliyon?
  • Güzel olmuş..
  • quote:

Orijinalden alıntı: acemi_user

Aşk-ı memnu mu izliyon?

Yani O kadar Fotonun içinde köşedeki Ednen Beyi görün ya helal kardeş
    Aşk-ı Memnu'nun Final Gecesiydi bn Fotoları çktiğimde. TvKartımdan izliyordum. hayırdır neden sordun? İzlenmesi yasak bir dizi miydi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: H_QmR

Güzel olmuş..

Teşekkür Ederim KArdeşim...
  • mavi ve cromun hep uyumlu olduğunu düşünürüm ve çokta hoşuma gider bmwden böyle bir kasa yapman oda ayrı gerçi ben pek olumlu bakmadım on tarafa kapak yapmışsın bombeli yapmışsın bana ön kapagı komple değiştirdin gibi geldi.ama tabiki macun ile bu şekilde yapanı gördüm fakat seninki başka olmuş. crom boyalı kısmın plexi kapakla birleşmeside hoşuma gitti ama buda senin fikrin mi bilemiyorum.kırmızı kasanın yandan görünüşü yok.

demem o ki eğer sen kırmızı kasadan bu kasayı el emeği macun ile çıkardıysan helal olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RM36CB -- 24 Temmuz 2010; 23:08:53 >

• quote:

Orijinalden alıntı: RM36CB

mavi ve cromun hep uyumlu olduğunu düşünürüm ve çokta hoşuma gider bmwden böyle bir kasa yapman oda ayrı gerçi ben pek olumlu bakmadım on tarafa kapak yapmışsın bombeli yapmışsın bana ön kapagı komple değiştirdin gibi geldi.ama tabiki macun ile bu şekilde yapanı gördüm fakat seninki başka olmuş. crom boyalı kısmın plexi kapakla birleşmeside hoşuma gitti ama buda senin fikrin mi bilemiyorum.kırmızı kasanın yandan görünüşü yok.

demem o ki eğer sen kırmızı kasadan bu kasayı el emeği macun ile çıkardıysan helal olsun

Hocam Bmw Kasayı gören ender işilerden birisin. herkes xclioya baktı senin gözünden kaçmadı.teşekkür ederim...
    Soruna gelince, hocam kasada sadece ışıklandırma yaptım, bmw far kısmı ve orta ızgarası yoktu. far kısımlarını ben deldim, ortaya ya bmw oyuncak arabasından ızgarayı alıp kesip biçim ortasına monte ettim, o bombeli kısıma gelince kendi bombesi hocam. yan kısımları da kırmızı metaldir. pleksi ile açmayı düşünüyorum. teşekkür ederim. saygılar.

• özellikle renk seçimin hoşuma gitti , eline sağlık
  • quote:

Orijinalden alıntı: RM36CB

özellikle renk seçimin hoşuma gitti , eline sağlık

Sağolasın hocam.teşekkür ederim.biraz daha oynama yapıcam kasada kesip biçip bakalım :)
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.