Şimdi Ara

40-45 Bin TL Araç Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
758
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar hem okuyorum hem çalışıyorum gencim bekarım spor ve klasik araç hastasıyım. 40-45 Bin TL araç tavsiye edebilecek var mı ? Aradığım kriterler aşağıda.

1-) Dış görünüş. (Dış görünüş benim için önemli aracıma baktığımda bu ne biçim tip dememeliyim.) HB veya sedan olabilir. Tek kapı da olabilir.
    2-) Performans (Benzinli araç tercihimdir. Dizeller beni çekmiyor. Bastım mı benden bu kadar dememeli araç)
    3-) Donanım
    4-) Yakıt ( Şehir içi 10-12 lt. yakması benim için makul seviyede)
    5-) Konfor

Öncelikle şuanda aklımda olan araba 2009 model 1.18i var.Ayrıca Scirocco da düşünüyorum ama malum dgs problemi yüzünden pek kurcalıyor aklımı.

Daha önce kullandığım araçlar ve gözlemlerim:
    2007 Citroen Berlingo 1.9 Dizel ( Eski dizel motor çok çektiriyor. Performans yerlerde)
    2012 Ford Fiesta 1.2 ( Araç güzel az yakıyor. Performans orta şeker. 120 den sonra araç kararsız kalıyor.)
    2010 Fiat Palio 1.4(Kalkış güzel ama devamı yok. Ayrıca araç hiç oturaklı değil. Sürüşte hiç güven vermiyor.)
    2011 Fiat Albea 1.4(palio neyse albea da o şahsen)
    2012 Fiat Fiorino 1.3 Multijet (Tip güzel. Dizele göre güzelde gidiyor(Orta Performans).Malzeme kalitesi derseniz vasat şahsen. Ama kendi kişisel aracım olarak almam tam bir iş aracı şahsen.)
    2007 Dacia Logan 1.5 dCi ( Bir şey demiyorum buna bildiğiniz araç işte)
    2012 VW Jetta 1.4TSi ( Dış görünüş harika. Motor aracı taşıyor. Bence aile arabası. Bana göre değil sürüş sırasında hiç zevk almadım bana çok boş geldi.)

Beğendiğim araç görünüşleri:
    Mustang
    Granada
    CLK (En sonunda CLK 320 alıp rahatlıcam heralde :) )

• megane 3
  • Alfa Romeo 159 1.9 JTD
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.