Şimdi Ara

40.000ytl ye tavsiye c sınıfı???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
775
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar 40.000ytl ye kadar sıfır yada ikinci el c sınıfı tavsiyeniz ne olur ve neden??Ben golfle honda civic hatchback arasında kaldım....Benim benzinli dizel ayrımım yok ama mutlaka otomatik şanzımanı olmalı....

• golfün yeni kasası çıkacak sanırım daha güncel bi kasa olan honda hb daha iyi bence honda tercih olmalı bana göre
  • Auris.. cunku kullaniyorum ve cok memnunum 36.200 e birazda indirim yaptirtarak comfort donanimi otomatik alabilrsin ya da elegant alabilrsin 40 milyara
  • Peki arkadaslar bu honda civic hblerin ses sistemleri ne derecede basarılı??tam olarak artıları eksileri nelerdir??
  • Civic Hb'in motoru 1.8lt olduğu için vergi dilimi bir üst seviyedi ben uyarıyım dedim.
  • Dostum o paraya alınacak en kaliteli, konforlu ve güvenli araç

Kesinlikle Golf 1.4 TSI 140 hp Tiptr. DSG Midline + ESP Tiptr. DSG 44.160,00 ytl (indirim yaparlar)

veya 1.6 fsi tiptronik alırsın ama 1.4 140 varya offf of

Performans olarak da bundan daha iyisi yok

Bir dene zaten direkt aşık olacaksın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi over and under -- 4 Mart 2008; 11:12:26 >
  • 308 premium paket
  • bence bu aracıda bir düşün
    gm
    35 e bitirilebilir

http://www.sahibinden.com/tam_full_aracWQQaXQQ6707097WQQpXQQdisplayitem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metoprolol -- 4 Mart 2008; 12:01:55 >
  • bekleyenip yenı golf alınabilir.dsg şanzumanlı.
    honda civic hb de olabilir tabiikide.
    manuel olsa seat leon tsi cok iyi olurdu ama otomatik dediinz için onu cıkartabiliriz.
    yada 2. elde audi a3 olabilir.
  • Arkadaslar evet golfte olabilir fakat ben yeni kasa polo kullanıcısıyım ve aracın içi cok basit ve sade geliyor ve ses performansı(arac orjinal mp3lü)hiç iyi degil...sadece logodan fiyat var gibiGolfunde iç detaylarını pek begenemedim...Bu hondalar için nasıldır ses performansı fonksiyonellik olarak???İç tasarımı cok şık gozukuyor...Ayrıca peugeotlar içinde iç tasarımın sınırlı oldugunu düşünüyorum...Yorumlarsanız sevinirim..
  • honda cıvıc elegane al keyfine bak eğer benzin sorun olmassa golf'e o kadar para verilmez hemde kasası değişcek
  • Bu aracın artıları eksileri nelerdir???Yardım etcek bi babayiğit yok mu arkadaslar
  • ses sistemi sizin için bu kadar önemliyse polonuza iyi bir parayla hoş şeyler yaptırmak daha mantıklı geliyor bana
  • quote:

Orjinalden alıntı: oznklckp

ses sistemi sizin için bu kadar önemliyse polonuza iyi bir parayla hoş şeyler yaptırmak daha mantıklı geliyor bana

Tamamda arkadasım onunda gitmeme gibi bir problemi var 1.4 polo bide otomatik olunca inan hiç çekilmez oluyor ve benzini içiyo demek yanlış olmaz...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Aydin144

Arkadaslar evet golfte olabilir fakat ben yeni kasa polo kullanıcısıyım ve aracın içi cok basit ve sade geliyor ve ses performansı(arac orjinal mp3lü)hiç iyi degil...sadece logodan fiyat var gibiGolfunde iç detaylarını pek begenemedim...Bu hondalar için nasıldır ses performansı fonksiyonellik olarak???İç tasarımı cok şık gozukuyor...Ayrıca peugeotlar içinde iç tasarımın sınırlı oldugunu düşünüyorum...Yorumlarsanız sevinirim..

polo ile golf arasinda oncelikle bir sınıf farkı vardir.
    2 araç arasinda ciddi farklar bulunur.
    bu ses ve izolasyon konusunda da gecerli.
    standart golf un ses yalıtımı ve ses sistemi gayet basarilidir.

• Peki bu civic HB konusunda fikirleriniz neler??Bu araç hakkında diğerleri kadar artılarını eksilerini belirten yorumlar cok zor bulunuyor???
  • quote:

Peki bu civic HB konusunda fikirleriniz neler??Bu araç hakkında diğerleri kadar artılarını eksilerini belirten yorumlar cok zor bulunuyor???

malum araç piyasada zor bulunuyoringiliz yapım bu hb civicler yukse fiyatı sebebi ile ulkemızde yerini sedan civiclere kaptırıyor.
    1.8 lik motorun yuksek devirlerde cildirdigini biliyorum.alt devirlerde biraz sakin bir motor ve az yakıyor.ust devirlerde canavarlaslıyor doğal olarak da cok yakıyor.
    iç malzeme kalitesi bence guzel.
    tasarıımı cok ilgi çekici gerçekten.
    parça fiyatları sedan civiclerden farklı ve daha pahalıdır diye bilirim ben ancak tam olarak eminde değilim.
    farklı bir aracım olsun istiyorsanız,neden olmasin

• c sınıfı değil ama nette 3.18 var otomatik..
    2001 model....
    ben olsam düşünürdüm lpg 190 yk yakıyormuş..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Whisper911 -- 5 Mart 2008; 23:23:51 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: gyrmann

quote:

Peki bu civic HB konusunda fikirleriniz neler??Bu araç hakkında diğerleri kadar artılarını eksilerini belirten yorumlar cok zor bulunuyor???

malum araç piyasada zor bulunuyoringiliz yapım bu hb civicler yukse fiyatı sebebi ile ulkemızde yerini sedan civiclere kaptırıyor.
    1.8 lik motorun yuksek devirlerde cildirdigini biliyorum.alt devirlerde biraz sakin bir motor ve az yakıyor.ust devirlerde canavarlaslıyor doğal olarak da cok yakıyor.
    iç malzeme kalitesi bence guzel.
    tasarıımı cok ilgi çekici gerçekten.
    parça fiyatları sedan civiclerden farklı ve daha pahalıdır diye bilirim ben ancak tam olarak eminde değilim.
    farklı bir aracım olsun istiyorsanız,neden olmasin

Peki bu araçlara lpg uygulanabiliyor mu??

• sana onerebılecegım tek araba opel astra 1.3cdtı trıptonık vıtes fıyatıda 40 mılyar cıvarı
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.