Şimdi Ara

40.000 TL ye hangi araç alınır?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
548
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şuan Palio 2008 Dizel aracım var, 3 senedir bende, aracı satıp daha büyük bir araç almak istiyorum.
    Param maksimum 40.000 TL üzerine çıkamam, benim aklımda 2013 Citroën C-Elysée 1.6 HDi Exclusive var.
    Tabi gönlümden geçen 2011 Renault Fluence 1.5 dCi Dynamique EDC, ancak para yetmiyor maalesef.

Önceliklerim,
    1. B+ yada C segment olması,
    2. Dizel olması,
    3. Model yılı 2011 üzeri (Bu konuda takıntılıyım).

Biraz öneriye ihtiyacım var, ben bu geçiş sonucunda çokta üzülmem diye düşünüyorum tabi sizlerden öneriler bekliyorum.

• koy 5 daha git superb al.kafan kulağın hayatın rahat olsun
  • Accent Blue kullanıyorum dediğiniz bütçeye uygun bir araç 2011-2012 model dizel bulunur. Sorunuz varsa cevaplayabilirim. Alternatif olarak Bravo, Focus 2.5 bulunabilir sanırım ama 40 bine ne kadar temiz bulunur bilmiyorum
  • Maalesef bu rakamı zor toparlıyorum, ayrıca dediğiniz Superb D segment bir araç bildiğim kadarı ile Octavia deseniz neyse...
    Bir de model yılı önemli olduğundan pek bakmadım, 2010 aşağısı olacaksa olmaz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: 01MRT42

Maalesef bu rakamı zor toparlıyorum, ayrıca dediğiniz Superb D segment bir araç bildiğim kadarı ile Octavia deseniz neyse...
    Bir de model yılı önemli olduğundan pek bakmadım, 2010 aşağısı olacaksa olmaz...

model yılı 2010 falan o civarda satılıyor.zaten hayatınız rahat olsun dememin sebebi o,d segment araç olduğunu biliyorum.Octavia ile superb arasında uçurum var :) benim param olsa hiç düşünmem ne focus ne diğerleri sadece d sınıfı superb :)
  • biliyor da mı yazıyorsun yoksa bilmeden atıp tutuyor musun anlamıyorum.
    40 üzerine 5 koyunca 45 eder, adamlar ağır hasarlısını 50 den veriyor.
  • reddemons R kullanıcısına yanıt
    accentle elysee aynı kefeye konsa eğer elysee derim, Focus pek sevdiğim bi araba değil zaten piyasası da biraz yukarılarda bu civarda değil.
  • Bence yila takilma git 2008 mondeo al suan cikan cogu(80 bin alti) aractan luks konforlu ve seridir sacma sapan hyundai yada dacia falan gec bunlari
  • Cruze 2.0 turbo dizel
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mustang2007

Cruze 2.0 turbo dizel
    sizin kriterlerinize bir de otomatik olması şartı var bende 1 aydır araba bakıyorum 45.000 e kadar çıktım ama yok. ya fluance ya accent blue. geriye kalan araçların hemen hepsi dünya kadar değişen ve hasar kaydına sahip.
  • hysteria_ kullanıcısına yanıt
    Yok hocam fluence alabilsem otomatik alırım kesinde alamıyorum işte, benim parama en uygunu Elysee görünüyor.
    Bakalım kısmet artık, biraz daha araştıralım. Sizde fluence lere biraz daha bakın isterseniz, ama otomatik ve temiz isterseniz o paraya biraz zor gibi.
  • quote:

Yok hocam fluence alabilsem otomatik alırım kesinde alamıyorum işte, benim parama en uygunu Elysee görünüyor.
    Bakalım kısmet artık, biraz daha araştıralım. Sizde fluence lere biraz daha bakın isterseniz, ama otomatik ve temiz isterseniz o paraya biraz zor gibi.

hocam 45 civarına dolu var malum sitede, ufak tefek değişen boyaları olanlar da var. ama tertemiz hiç boyasız değişensiz biraz zor. olsa da km yüksek ya da eski model oluyor.
  • hysteria_ kullanıcısına yanıt
    aynen hocam zamanında bende çok bakmıştım fluencelere dediğiniz gibiydi, ben şimdi elysee alayım olmazsa bir sonraki arabam EDC li fluence olur artık kısmet.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fiftycent86

quote:

Maalesef bu rakamı zor toparlıyorum, ayrıca dediğiniz Superb D segment bir araç bildiğim kadarı ile Octavia deseniz neyse...

model yılı 2010 falan o civarda satılıyor.zaten hayatınız rahat olsun dememin sebebi o,d segment araç olduğunu biliyorum.Octavia ile superb arasında uçurum var :) benim param olsa hiç düşünmem ne focus ne diğerleri sadece d sınıfı superb :)

45'e SuperB varmı ??
  • Fluence te hiç aklınız kalmasın, ben 3 ay kullandım, motor-şanzuman yani dci-edc ikilisi dışında çok kafayı takıcak bir araç değil. Kuzenim geçen ay C-Elysee aldı. Biraz kullandım, sürüş karakteri olarak Fluence ile arasında çok da fark göremedim. 1.6 90 beygir dizel, gayet de az yakıyor, oldukça seri geldi bana. Piyasa olarak da alıp satma açısından tutulan araçlar. Bunun dışında piyasası fazla olmasa da güzel araca bineyim derseniz Kia Ceed ve Fiat Bravo lara da bakabilirsiniz, fiyat/performans olarak güzel araçlardır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tergener

Fluence te hiç aklınız kalmasın, ben 3 ay kullandım, motor-şanzuman yani dci-edc ikilisi dışında çok kafayı takıcak bir araç değil. Kuzenim geçen ay C-Elysee aldı. Biraz kullandım, sürüş karakteri olarak Fluence ile arasında çok da fark göremedim. 1.6 90 beygir dizel, gayet de az yakıyor, oldukça seri geldi bana. Piyasa olarak da alıp satma açısından tutulan araçlar. Bunun dışında piyasası fazla olmasa da güzel araca bineyim derseniz Kia Ceed ve Fiat Bravo lara da bakabilirsiniz, fiyat/performans olarak güzel araçlardır.
    Kia Rio bakın. Gidin bir test sürüşü yapın. Hak verirsiniz. Arabanın standart donanımında yok yok...
  • shakircan kullanıcısına yanıt
    Doğrudur ama Rio küçük kalır.
  • Tergener kullanıcısına yanıt
    Kia ceed evet güzel ancak 2013 sonrası güzel o araçlarda, onlar da tutuluyor gibi fiyat fazla geldi bana...
  • quote:

biliyor da mı yazıyorsun yoksa bilmeden atıp tutuyor musun anlamıyorum.
    40 üzerine 5 koyunca 45 eder, adamlar ağır hasarlısını 50 den veriyor.

kardeşim yalanmı söylicem 45 e bulunur neden bulunmasın.Ben dizel demedim benzinli 1.4 tsi motor bulunabilir.2010 civarı.kalkıpta 50 bin km de araç bakamazsınız tabi.100-130 bin km arasında araç bulunur 2-3 parça boyayı dert etmemek lazım.Hasar kaydı en fazla gözümde 3 bindir üstü benim tercihim arasına girmez.Herkesin kriteri farklıdır ben bulurum 45 bin tl olsa.Siz bulurmusunuz bilmiyorum.Çok titiz davranmış olsam gidip sıfır araba alırım yani.
  • Titiz davranmakla ne alakası var, ben kriterlerimi zaten belirttim, sen okumadan yorum yapmışsın belli ki yada sırf bir şeyler yazayım diye yazmışsın...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.