Şimdi Ara

4 tb seagate 2.5 hdd 549 mediamarkt güncellendi.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
2.812
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Seagate Backup Plus 4 TB STHP4000400 2.5" USB 3.0 Harici Taşınabilir Disk tukendihttps://www.amazon.com.tr/dp/B07M67ZFLW/ref=cm_sw_r_wa_apa_i_T2A1Db5T23PME

SEAGATE STHP4000400 EXT 4TB USB 3.0 2.5'' Backup Plus Harici Disk Siyah GÜNCEL!
    https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_seagate-sthp4000400-ext-4tb-usb-3-0-2-5-backup-plus-harici-disk-siyah-1203674.html?rbtc=now%7Coow%7Cappshare%7C%7Cp%7Cappshare%7C

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lordofrock84 -- 21 Kasım 2019; 23:7:0 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu senenin başında WD olanı 500 liraydı SMR diye almamıştım.

Acaba bunun SMR olup olmadığına dair kesin bilgi var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: haksancan

Bu senenin başında WD olanı 500 liraydı SMR diye almamıştım.

Acaba bunun SMR olup olmadığına dair kesin bilgi var mı?
    ST4000LM024 ST4000LM016

SMR.

016 için PMR diyenler var ama kesin bulamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Informed -- 21 Kasım 2019; 0:50:23 >
  • Farkları nelerdir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bir sipariş verdim seagate den, özellik için bilgi verebilir misiniz

• WD olsa sipariş vermiştim ancak seagate olunca uzak duruyorum.

• Bu 2.5 inç ama kalınlığı normal hdd gibi değil alıp laptopun içine veya başka hdd kutusuna takıp çalıştıramazsınız. Segeate hep böyle üretiyor. Seneler önce 1 tb olanı aldım söktüm laptopa takacaktım takılmadı. Başka hdd kutusunda çalıştırayım dedim çalışmadı nedense. Bilmeyenler için yazdım. Fiyatı çok iyi.

• Media Markt, GittiGidiyor üzerinden satıyor benzer fiyata. Banka kampanyası ile daha ucuza mal edilebilir.

• SMR PMR Nedir ya iyimi kötümü bu şimdi.
    Mediamarketten dün doğum günü kuponu ve %5 indirim ile 520 liraya aldım.

Film fotoğraf vs. yedeklemesi için kullanıcam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CallOfTheWild -- 21 Kasım 2019; 9:49:8 >
  • İhtiyacım vardı, evde 2 tb disk gırtlağına kadar dolmuştu, bir şeyler atmak için bir şeyler silmem gerekiyordu, aldım geçtim.

Gittigidiyor da kazananlar klubüne 569 TL gözüküyor ama banka kampanyası göremedim. Amazon daha karlı geliyor yani.

Bu arada kimse umursamıyor ama ilanda 2 ay da adobe creative cloud (Photoshop, illustrator falan) üyeliği hediyesi olduğu söyleniyor, onun aylığı 282 lira, şu sıra black friday den dolayı 159 lira. Abode İllustrator ihtiyacım vardı, iyi oldu. Umarım problem çıkmaz.

Bu tip ürünler black friday de çok daha karlı bulunamıyor genelde. Zaten bugün ayın 21'i , ayın 26'sına kadar ancak gelir, eğer fiyatta ufak bir indirim olursa uğraşmam ama (sanmıyorum) çok ciddi bir fark olursa da tekrar alırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 61last

Farkları nelerdir
    smr'de yazma hızı, pmr olanlara göre biraz daha düşük
    başka da bir farkı yok.

• kHanTW kullanıcısına yanıt
    hocam, adobe cloud, kırılamıyor di mi ?
    davinci resolve ve autodesk, öğrencilere ücretsiz, açıköğretime kaydolup, yıllık 200 lira ile (sadece ilk dönem kaydolursunuz), bu işi kurtarabilirsiniz.

• Kırılamıyor olsa gerek...

Ben elimden geldiği kadar korsan program kullanmıyorum, şu anki bilgisayarımda korsan tek bir program yok mesela. Ama Adobe ürünlerini de fiyatından dolayı elde etmek imkansız. 300-500 liralık bir şey olsa alıp geçeceğim ama her ay aidat gibi yazılım ücreti vermek benim kafama uyan bir iş modeli değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kHanTW

Kırılamıyor olsa gerek...

Ben elimden geldiği kadar korsan program kullanmıyorum, şu anki bilgisayarımda korsan tek bir program yok mesela. Ama Adobe ürünlerini de fiyatından dolayı elde etmek imkansız. 300-500 liralık bir şey olsa alıp geçeceğim ama her ay aidat gibi yazılım ücreti vermek benim kafama uyan bir iş modeli değil.
    342 liraymış aylık

valla hocam, ben de yazılım işindeyim. sadece kurumsal uygulamaların paralı olması kanaatindeyim. adamlar zaten arka planda tonlarca veri topluyor.

• kHanTW kullanıcısına yanıt
    Hocam bahsedilen plan Photography planı, tüm programlar yok içinde Photoshop ve Lightroom var, gözünüzden kaçtı herhalde.https://www.adobe.com/tr/creativecloud/photography.html

Ben de dün gece iptal ettim Adobe üyeliğimi %100 zam geldi bir senede. Alternatif olarak Affinity programlarını değerlendirebilirsiniz.

Photo uygulamasında da %50 indirim var almak isterseniz aşağıdaki linki kullanabilirsiniz. Diğerleri de Black Friday'de %30 daha düşebilir. Tek sefer ödeme yapılıyor. Baya olumlu yorumlar var.
    https://store.serif.com/en-us/checkout/?basket=1687a1a21e43bf33dfab3d76c002bb707e445722cb9f38e3

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi md3likan -- 21 Kasım 2019; 10:24:44 >

• Evet, kabak gibi photography diye yazıyormuş, okumamışım. Bana ıllustrator lazım, demek ki olmadı.

Neyse, belki ikinci elde satarım. Fotoğraf planı da ayda 106 liraymış, dahası onu almak için 1 yıllık abonelik gerekiyor, hızlıca işini görecek birisi için iki aylık plan karlı olacaktır herhalde.

Bu arada fiyat değişmiş, 781 lira olmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kHanTW -- 21 Kasım 2019; 10:37:59 >
  • Geçmiş olsun. Tükendi.

• Informed I kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler

• Ilk mesaj güncel...

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.