Şimdi Ara

4 SENELİK İLİŞKİ SONU ALDATILDIM (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
370
Cevap
9
Favori
12.865
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
35 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • uzatmamış en azından ayrılmış işte.. gizli gizli sürdürse daha mı iyiydi ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Spica7 kullanıcısına yanıt
    Ben ayrılmasına bir şey demiyorum hocam delikanlı gibi söyleseydi o zaman böyle böyle diye ben başkasından duyuyorum bide daha mi iyi başkasından duymak en azından derdim ki en sonunda kız ayrıldı özgür istediği ile çıkar .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam yeri geldi küfür bile ettim tamam haklı belki ayrilmakta kadınlar asla unutmaz bilirsiniz yıllarca içinde biriktirsin okey sorun değil ama aldattı yani hakliysa bile artık yüzde yüz haksız ve çok kötü bir duruma soktu kendisini delikanlı gibi söyleseydi madem istemiyordu beni. Ee birini bulamasaydi orda nolacakti peki ? Mecburen benle devam edecekti ya da bende onla gitseydim work and travel nolacakti ayrilmayacaktik belki ama böyle bir yüzünü de goremeyecektim

• quote:

Orijinalden alıntı: Afr0oo

Ben ayrılmasına bir şey demiyorum hocam delikanlı gibi söyleseydi o zaman böyle böyle diye ben başkasından duyuyorum bide daha mi iyi başkasından duymak en azından derdim ki en sonunda kız ayrıldı özgür istediği ile çıkar .

haklısın bu da iyi bişey değil ama şükretmek, iyi tarafından bakmak lazım. şöyle bir senaryo kur mesela bu o herifle çıkıyor 1 hafta sonra senden ayrılmadan önce ondan ayrılıyor bu yüzden seni terketmiyor hiç söylemeden devam ediyor falan. neler oluyor şu siktimin dünyasında. üzme kendini değmeyen insanlar için. illa üzülürsün ama kendini onun olduğuna inandığın insanı kaybettiğin için üzül, onu kaybettiğine değil, onu kaybettiğine sevin..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • olur böyle bulunca başkasını geçiyor

• quote:

Kesinlikle öyle değil hocam yazınız için teşekkür ederim bu arada sağolun. O kadar değmez ki atmaya bile hocam gelmesine 10 dk kala kapının önüne koyacam gelsin alsin yüzünü bile gormeyecem görmek istemiyorum zaten. Bir insan bu kadar basit olamaz böyle insanla birak görüşmeyi aynı şehirde nefes bile almak yazık olur

O zaman boyle birisinden kurtuldugun icin sukret uzulme.Sunu da asla unutma hic bir kadin annen gibi olamaz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lisede yurtta kalirken kogus arkadaslarimizla ortak damacana su alirdik. Bazen o su birden cok azalirdi. Bir oldu , iki oldu., en.sonunda.suphelendik. Suphelendigimiz arkadasin dolabini aradik. Bikac sise su.bulduk. Bryefendi hafta sonu ailesinin yanina gittigi.sure icinde icemedigi sularin hakki oldugunu dusunup durumu abartarak stok yapiyomus. Odadaki tum arkadaslarla.beraber o siseleri.bosaltip.icine isedik. Agzini acamadi cocuk. Cunku.verecek bi cevabi.yoktu. Simdi.sen.diyosun ki esyalarini geri vericem... Yapma gozunu seveyim. Bence sen de bizim taktigi uygula. Ac bavullari yanyana, varsa baska esyalari ustune serpistir. Kamerayi guzel bi aciyla esyalara cevir. Sonrada gezdire gezdire bi guzel ise. Sonra bavullari kapat ve o sekilde ver. Durumu farkettiginde de videoyu gonderirsin. Bu kadar humanist olmayin. Bazi insanlara acimamak gerekir.

• Aldatmaktan kastin cinsel olarak mi aldatti

• sevgi yalan çıkarlar söz konusu olunca kadın hiç affetmeden silip atabiliyor.İyi davranmayın çok üzerine düşmeyin bu kızların.Değer vermeyin mal olarak düşünün inan siz kazanakcaksınız
  • hocam sende biliyosun heryerden engelle senden haber alamason ondan sıkılınca elbet döner ama amerikada durma heveside olabilir. Ama benden sana tavsiye bu kişiylj evlenmeni istemezdim sen hep yanında olacak birini bul seni hep mutlu edebilecek. şimdiden sonrası alışkanlık senin için. acı çekmen çok doğal yalnız kalmasan iyi olur

• Valla cok uzun okumadim ama okusamda okumasam da gercek degismeyecek. Senden daha iyisini bulmus, aldatmis. Ilerde pisman olur olmaz bilinmez, gunumuz sartlarinda senin veremedigini vereni bulmus.
  • Takılmamak lazım bu kadar .Her bitiş yeni bir başlangıçtır. Ayrıca bir ilişkiyi maximum 5-6 ay uzatacaksın 4 sene ilişki için uzun süre . Ha tanımak için diyorsan 1 aydada tanırşın çok iyi herşey senin elinde.Çünkü ilişkide belli bir süre sonra kabak tadı veriyor.İlk zamanki tadı kalmıyor.Nev yaşıyacaksan içinde yaşamak lazım iyisiy kötüsüyle

• quote:

Orijinalden alıntı: Champarator

Cocuk zenginse kiz yamanacak bir enayi bulmustur. Nasil beceriyorlar anlamiyprum yurtdisina cikip turkle ask yasamak ne kisir döngüdür . Cocuk harbiden sapmış:)

+1
  • Çaylanan Adam kullanıcısına yanıt
    Hayır hocam belkide Suan cinsel yani ama sevgililer hala foto atıyorlar instagram boy boy

• Eyvallah hocam her geçen gün işte iyiye gitmeye çalışıyorum ancak ara ara sıkıntı bunalti geliyor ışte

• quote:

Hayır hocam belkide Suan cinsel yani ama sevgililer hala foto atıyorlar instagram boy boy

Salla hocam Hayır gelmez ondan.

• Çaylanan Adam kullanıcısına yanıt
    Unutmaya çalışıyorum hocam ışte ama yine ara ara trip geliyor

• Çocuk zengin falandır kız bulma amaçlı o programa katılmıştır en kötüsü de ne biliyor musun bildiğin sen kızı hazrlayıp kendi ellerinle oraya göndermişsin bundan yüz bin kat beterini yaşadım merak etme geçiyo ha o mu ? O da hak ettğni bulacak sabret aheste aheste çıkacak yıllar alacak belki de

• Allahlarindan bulsun hocam .en son konuşurken bide şunu söyledim dedim ki senle ne yasadiklarimizi istesem o çocuğa söylerim dedim ama oyle bir insan değilim dedim neler neler bana dedi ki insanlar umrumda değil çocuk her şeyi biliyor zaten dedi bu kadar da midesizlik yuzsusluk olmaz abi.

• Cihan kardesim gecmis olsun yapilicak bisey yok bazen hayatinin en guzel zamanlarini bi sigir beslemekle ugrasiyorsun. Cok fazla takilmamaya calis dertlesicegin zaman da mesaj atabilirsin

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.