Şimdi Ara

4 SENELİK İLİŞKİ SONU ALDATILDIM (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
370
Cevap
9
Favori
12.867
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
35 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam çocuğa anlatsan bile fayda etmeyecek çocuğun amacı farklı zaten bir söz vardı

Sizi aldatan kadından alabileceğniz en büyük intikam kadını aldattğı erkeğe bırakmanızdır...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Valla hocam çok güzel lafmis gerçekten belkide çok yeni olay diye . Belki 2 ay sonra sadece vay be diyip gececez

• CaptainOnedin kullanıcısına yanıt
    Tamamdir hocam valla sağolun pm attim hatta size

• quote:

Orijinalden alıntı: Afr0oo

O kadar uzun mu hocam

4 senelik ilişkim 20 ay kadar önce bitti. Yeni yeni aklıma gelmiyor, en azından her gün düşünmüyorum artık.

500 days of summer diye bir film vardı onu bir izlesene hoca

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • napolyon94 kullanıcısına yanıt
    Ne kadar zamanda atlattiniz hocam yani acitmadigi zaman bu arada film daha kötü etmesin bizi ?

• farkındaysan ilişkiniz bir ara kopmuş hemde ciddi manada ve siz bunu görmezden gelip devam etmeye kalkmışsınız ama olmamış olmazdı da zaten
    çok zor oluyor bir iki ayrılıktan sonra toparlaması
    birde bu ayrılık sürecinde senin başka biri ile ilişkin kızı derinden etkiledi ve eminim ki ben neden yapmıyorum yapamıyorum dedi kendisine belkide intikam bile aldı kafasında
    kız arkadaşın nasıl biri bilmiyorum ama herşey güzelken seni birden aldattıysa eğer dediğim gibi bir olay var ortada gururuna yediremedi anlaşılan yada ilşkinin bittiğini anladı
    daha çok yeni ama sende anlıcaksın evet diceksin aylar önce bitmiş meğersem aranızda ki sevgi ve onun sevgisi çok güçlüyse geri döner zaten ama dediğim gibi bu ilişki zaten bitmiş boşuna kendini üzme sakinleşmeye çalış biliyorum çok klişe ama unutmaya çalış
  • Evet ama son 8 ay çok güzeldi bana biz ayrilamayiz hatta o kadar şeye rağmen dedi ve tamam kabul ediyorum bitirmiş olsa bile şunu diyemez miydi olmuyor soyle böyle diye ayrilalim diyip başka biri ile çıksa 1 saniye sonra bile derdim ki en sonunda abi ayrıldı özgür birisi diye aldatmasi mi gerekirdi?

• Teknolojist_44 kullanıcısına yanıt
    Çok sağolun hocam valla sizin gibi arkadaşların olması güzel :)

• sigara içme kendini spora ver bu arada geçmiş olsun hocam Allah sabır versin takma kafana cok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Direk mesaji okudum sen daha diger cocuk olayini yazmadan baska biri oldugunu tahmin ettim.
    Diger cocuk turk mu?

• SiNaPSiS kullanıcısına yanıt
    Evet hocam türk

• SO Falcon S kullanıcısına yanıt
    Yok hocam bir anlik bunalti ile içtim zaten hayatta içmeyen bir insanim yarından itibaren spora da devam edeceğim belki kafa dağılır biraz böyle boyle bir yerden başlamak gerek

• Bak kardeşim sana bir kaç hatanı yaziyim kendi gözlemim ,ilki sen kızı uzak yere yollayarak zaten aldatmasına davetiye çıkarmışsın ,ikincisi ne kadar seversen sev gözden ırak olan gönülden de irak yani her turlu araya soğukluk girer ,üçüncüsü ise ilk dediğime deginicem kız gece sokağa çıkar gezer içer ruhun duymaz gece 3 te bi erkekle birasını yudumlarken sen uyuyor sanarsın ,dördüncü hatan ki bu en büyük hatan benim görüşüm öyle 20dk da okunacak mesajlar yazmış olmandır zaten bardak kırılmış sen israrla hortumdan su basıyorsun hesabi yani biteceği çok aşikar sen destan yazıyorsun değmez ,ki değmediğini gördün son olarak da hic bir kıza okadar uzun mesajlar yazma sana kizin verdiği cevaplar zaten herşeyi göstermiş sunuda soylıyım çivi çiviyi söker başkasını bulmazsan unutamazsın imzamı atarım son yazdigima bu kadar .

• tüm mesajları okudum da aklıma bi kez daha kazıldı . Abi niye böyle oluyo niye tüm kızlar aynısşekilde birakiyo hepsi aynı yemin ederim ya hepsi aynı bahaneyle sebeple birakiyo cidden . Kendime bu kadar ağırı olmasa da yine de bu oldu . Ve daha başka nice erkeklere oluyo bu . Hep de aynısebep hhiç mi değişmez !

• Afr0oo kullanıcısına yanıt
    ya kardeş üşenmedim çoğunu okudum da sonunu getiremedim nasıl bir imlan var birşey anlaşılmıyor dediğinden. Ben sadece şunu anladım kız seni çoktan bitirmiş(ayrılmış) hatta sana da belli etmiş. Senin ondan vazgeçmemen onun seni aldattığı anlamına gelmez. Seninde daha önce yaptığını yapmış.
  • Bide eşyasının peşinde koşma sokağın ortasında bırak gitsin

• Civi civiyi soker.git sen de hemen birini bul,biseyler yasa ..yeni kizlarla tanis..yalniz kalmamaya calis.dikkatini baska seylere ver

• Afr0oo kullanıcısına yanıt
    Bavulları yak bir zahmet küllerini falan ver böle hiç bir tepki vermeyince millet yaptığını normal algılar oldu vay anasını medeniyet

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aldatan insan net ŞEREFSİZDİR.Geçmiş olsun kardeşim sanada gerçekten üzüldüm.Bu kızlar yüzünden insan psikolojisini kaybediyor.
    Benim onlara güven diye birşeyim kalmadı zaten...
  • Malesef kızların geneli böle.Biz nekadar kafana takma etme desek te sen kendini yiyip bitiriceksin.Kafan da uzun uzun kurucaksın.Senin yasadığın olayın benzeri askerde başıma geldi.Orda herşey daha da zor.Asker dönüşü aylarca peşimde koştu ....Bunun ne tiple ne parayla ne de başka bişeyle direk alakası yok.Türkiye ortalamasının üstünde insanlar da benzer problemleri yaşıyor..Unutmanın bir yolu hatta brkaç yolu var.Öncelikle zamana bırakıcaksın.Spor a devam sakın bırakma.Ve kendine çevrendekilere sakın ola maddi manevi zararlar verme.Son olarak ayrılıklarla ilgili çok güzel bir söz ile bitirmek istiyorum."Biri sizi üzüyorsa mutlaka mutlu ettiği başka biri vardır".

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.