Şimdi Ara

4 otel arasında kaldık Antalya bölgesi..seçim yapıldı kemer orange

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
1
Favori
1.239
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar arkadaşım ile Ağustos döneminde 4gece yada 5gece konaklayacağımız bay kabul eden 3 otel arasında kaldık yardımcı olabilirmisiniz

Orange County Kemer

Orange County Alanya

Kremlin Palace

Turan Prince World (Turan prince world de 3 kere konakladım aslında kıyaslama kriteri buna göre )

Bu otellerin hangisi canlı ve kaliteli olur (ortam,yemekler vs bakımından)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kickergls -- 22 Haziran 2017; 18:10:56 >

• Bende kemer bölgesinde bir otelde çalıştım 3 sene boyunca orange county için iyi şeyler duymuştum. Ama bölge olarak kemeri önermem en azından ben hiç sevemedim.
  • Tabikide orange county kemer , pişman olmazsınız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kemer
  • Kemer Yılların oteli güzel, kaliteli, doğa dostu.

Alanya bu sene açıldı yanlış hatırlamıyorsam ama Orange county kalitesi ile yeni otellerin yaşadığı sıkıntıyı çok çabuk aşmıştır bile.

Alanya'yı tercih etmeni öneririm.
  • winwin35 kullanıcısına yanıt
    Alanya daki ortam nasıl olur bizi düşündüren çok aslında aile ortamımı genç ortamımı

instagramdan bakıyorum sürekli 2 bölgeyede

tur şirketleride oraya yönlendiriyor
  • Geçen sene orangecounty alanya da kaldık çok memnunduk sahilinde her akşam güzel partiler oldu Otel güzel hizmet güzel tam bir f/p oteli

• herkese teşekkür ederim seçimi kemer orange club county den yana kullandık umarım memnun kalırız
  • Orange country güzel otel havuzu çok güzel yemekleri 10 üzerinden 6. alır özellikle tatlıları çok kötü yemek hariç herşey çok güzel.. otelin odaları havuzu çevresi tertemiz.
  • orange country eglencesi disinda herseyi berbat ickiler yemekler hizmett gitme derim . pisman olursun kemerdekini diyorum

• Gittiniz mi? Fiyatlar ve tecrülerinizi yazarsanız iyi olur.
  • NEVERDIES kullanıcısına yanıt
    14 Agustos 18 Agustos tarihleri arası gideceğiz
  • bizde iki arkadaş arabamızla tura çıkıcaz çeşmeden başlayarak alanya kemer bölgesine kadar gelicez 2-3 gece de orda kalmak istiyoruz bu oteller iyi midir ?
    bu bölgede önereceğiniz otel var mı iki bekar için ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.