Şimdi Ara

4. Nesil Apple TV Ana Konusu. KODI GELDİ !!! (42. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.926
Cevap
65
Favori
106.219
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ustadım peki bu sifreli macları yada salon filmlerini falan izleyebilirmiyiz bu programdan. bununla ilgili bir kodi var mı?
  • cagataybas kullanıcısına yanıt
    gse IPTV ile izleyebilirsin apple tv de...iptv satışları var bunlar için ...

yukarıda vlc player da denemek için link vermiştim ordan test edip fikir edinebilirsin... tabi linkler test amaçlı olduğu için arada takılma oluyor normal olarak..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tolga_06tr -- 27 Ekim 2016; 15:58:38 >
  • Tolga_06tr kullanıcısına yanıt
    Arkadaşınızın o dediği, Devoloper hesabı üzerinden yapılan Kodi yüklemesi. Apple Devoloper hesabı ile yapılan işlemleri 7 gün ile sınırladığı için her 7 günde bir işlemi tekrarlamak gerekiyor. İşte bundan kurtulmak için iPastore, İPWNStore kullanılıyor. Ordan aldığınız uygulamalar 1 yıl geçerli. Üstelik Kodi dışında PopcornTime da kurabiliyorsunuz. Ücreti ise MrMC'ye verdiğiniz kadar. Öneririm.
  • arkadaşlar tükiye'den alınan apple tv .4 lerde siri desteği mevcut mudur? Türkçe olarak kullanılıyor mu?
  • Arkadaşlar ipastore dan apple tv 4 için hesap aldım gayet güzel kullanırken 2 hafta önce kodi , popcorn time ve diğer uygulamaları çalıştıramadım basıyorum uygulamaya fakat açılmıyor mail attım farklı bir ipastore dosyası gönderdiler sorunumu çözdüler yine aynı durum oldu basıyorum uygulamaya giremiyorum bu şekilde sürekli 2 haftada bir sorun mu olacak acaba kullanan arkadaşlarda böyle sorunlar oluyor mu acaba?
  • Apple TV yi nereden alırsan al şu an için Türkçe Siri desteği yok
    Önümüzdeki yıl gelir diye tahmin ediyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konunun büyük kısmını okudum arada atladığım yerde yazılıysa kusuruma bakmayın.

Atv'ye kodi yerine mrmc kurulabiliyor anladığım kadarıyla peki bu programla nas üzerinden bdmv ve bluray iso'ları izleyebiliyor muyuz?
    Ses konusunda son formatları aktarabiliyor mu (dts hd ma vs.)

Görüntü kalitesi nasıl medya playerlarla objektif karşılaştırma yapan oldu mu?
  • onkal kullanıcısına yanıt
    Mrmc bluray iso oynatamıyor. Dts hdma desteği de apple tv de yok. Sadece infuse bu formatı pcm 7.1 olarak kayıpsız aktarabiliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ULYSES kullanıcısına yanıt
    Aktarması yeterli olur sesi.
    Infuse görüntü performansı konusunda nasıl peki, siz kullanıyor musunuz?
  • Cydia Impactor isimli bir uygulama ile ben elımdekı iphone 7 ye orjinal kodi yi kurdum. tum plugınlerıde kurdum hıc sıkıntı yok.. aynı program ıle appletv yede kurulabılırmı kı deneyebılırsınız
  • arkadaslar selam. bende apple tv 2 var . her zaman da tüm güncellemeleri yaparım. bende bir sekılde kodi yada benzer bir programdan yararlanabilirmiyim ? tabiki apple tv nin özellıklerini kaybetmeden. bunun kısa ve zahmetsiz bir yolu varmıdır ? tesekkur ederim.
  • onkal kullanıcısına yanıt
    Infuse görüntü kalitesi olarak bence en iyi player apple tv de. Mrmc de baya geliştirdi kendini ama hala bir infuse değil. Infuse de renkler daha doğal. Mrmc biraz over saturated gibi.
  • ULYSES kullanıcısına yanıt
    Yorumlar için teşekkür ederim.
  • ender E kullanıcısına yanıt
    Ender bey, bu şekilde kurulduğunda 1 hafta sonra kodinin çalışmama ihtimali büyük. Sonuçtan bizleri haberdar eder misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gunebakan44

Ender bey, bu şekilde kurulduğunda 1 hafta sonra kodinin çalışmama ihtimali büyük. Sonuçtan bizleri haberdar eder misiniz?

kurdum bakalım ıkı gun once... sonucları haftaya bugun yazarım... dediğiniz gibi ise 1 hafta kapanacak geri...

muhtemel oyledır... Apple kolay kolay bu kadar acık bır yonteme ızın vermezdı normalde..
  • arkadaslar apple tv 2 yi sorunsuzca kullanabilirmıyım biri yol gösterse ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: airport34

arkadaslar apple tv 2 yi sorunsuzca kullanabilirmıyım biri yol gösterse ?

http://www.sihirlielma.com/2011/03/30/apple-tv-jailbreak-kirmak/
  • quote:

Orijinalden alıntı: atobaba

quote:

inceliyeceğim. tesekkur ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: atobaba

quote:

hocam..yazıyı..okudumda..faydalarından..falan..bahsetmıs..bana..nasıl..yapacagımın..bilgisi..lazım??
  • quote:

Hocam kullanabilirmiyim derken biraz daha açarmısın veya ben sorim

*Elinde Apple Tv 2. jenerasyon mu var?

*Yoksa birisinden satın mı alacaksın?
  • 
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.