Şimdi Ara

4. Nesil Apple TV Ana Konusu. KODI GELDİ !!! (43. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.926
Cevap
65
Favori
106.218
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: harmonyoa

quote:

Orijinalden alıntı: airport34

arkadaslar apple tv 2 yi sorunsuzca kullanabilirmıyım biri yol gösterse ?

Hocam kullanabilirmiyim derken biraz daha açarmısın veya ben sorim

*Elinde Apple Tv 2. jenerasyon mu var?

*Yoksa birisinden satın mı alacaksın?

hocam..elimde..son..sürüm..kurulu..orjinal..apple..tv2..var..kodi..kullanmak..istiyorum..yardımcı..olabilirmisin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gunebakan44

Tıkladığınız uygulama hazırlanarak e-mailinize yollanıyor. Oradan indirip, tıpkı ipastore gibi appletv ye yüklemeniz lazım.

Merhabalar,

iPastore paypal harici bir ödeme kabul ediyor mu?

Ödeme aşamasında kalıyorum bir türlü alış verişi sonlandıramadım.
  • appletv..3.nesilmiş..arkadaslar..A1427..yazılım.7.2.1(8011)..diyor.buna..jailbreak..yapılabilirmi?
  • airport34 kullanıcısına yanıt
    Hocam bildiğim kadarıyla kodi şuanda sadece 4. Nesilde çalışıyor 3. Nesilde bile çalışmıyor bende cihazı yeni aldım 4. Nesil bakalım bende yüklicem en kısa zamanda ama 2. Jenerasyonda yüklenmiyor diye tahmin ediyorum bi google youtube araştırın yine ingilizce olarak belki çinliler yapmıştır yine bişeyler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://www.youtube.com/watch?v=oix8bfqY_3A

arkadaşlar bu videodaki anlatılanları yaptığım zaman çalışır mı acaba apple tv yazılım olarak son versiyon kullanıyorum...
  • yakuza07 Y kullanıcısına yanıt
    Maalesef.Ben de Almanya üzerinden hesap açmakta buldum çözümü.
  • quote:

appletv..3.nesilmiş..arkadaslar..A1427..yazılım.7.2.1(8011)..diyor.buna..jailbreak..yapılabilirmi?

Jailbreak apple tv2 için var. Apple tv3 de maalesef yok.
  • hadi ya :( yapacak birsey yok bu durumda.. tesekkurler.
  • Selam
    Bende apple tv 4 var kodi yukledim, ilk gunler sorunsuz calisiyor, birkac gun gectikten sonra uygulama acilmiyor. Silip tekrar yukluyorum tum ayarlari yapiyorum calisiyor, birkac gun gecince yine acilmiyor. Sebebi nedir nasil duzeltirim bilen var mi? Guncellemeyle alakali olabilir mi?

• battal852 B kullanıcısına yanıt
    Hocam sebebi sertifikadan dolayı 7 günlüktür sertifikan o yüzden 1 hafta sonra program açılmaz yeniden yüklemen gerekir bu sorunu aşmak içinde ipastoredan 7 dolara üyelik satın alıp sana kodi dosyası yolluyorlar 1 senelik sertifikalı şuanda tek çözüm yolu bu...

• harmonyoa kullanıcısına yanıt
    Tskler bir deneyeyim

• Güncel iptv m3u listelerini nerden bulabilirim acaba?hem Türk kanallar hemde yurt dışındaki kanallar icin?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • appletv4..için..jailbreak..var..ama..appletv3..için..yok..dogrumu..anladım?
  • quote:

Hocam sebebi sertifikadan dolayı 7 günlüktür sertifikan o yüzden 1 hafta sonra program açılmaz yeniden yüklemen gerekir bu sorunu aşmak içinde ipastoredan 7 dolara üyelik satın alıp sana kodi dosyası yolluyorlar 1 senelik sertifikalı şuanda tek çözüm yolu bu...

Youtube'da aradığınızda pc den jbsiz kurulum yapma videolar var arkadaşlar boşuna ücret ödemeyin.

• Merhaba arkadaşlar,

Apple tv 4.nesil kodi yüklediğimizde hızlı açılıyor mu sayfalar?

Elımde himedia q3 var. Superonline kampanyası ile bu cihazı almak istiyorum çünkü q3 çok aksıyor,

Evdeki tvplusı da iptsl ettirip at4 deki tv plus üzerinden canlı tv izlemek istesem kanallar hd kalitesinde geliyor mu acaba

• 4 e jailbreak olup 3 e nasıl olmaz ya ? mantıgım kabul etmiyor bu işi
  • quote:

Orijinalden alıntı: BambOoO16

quote:

Youtube'da aradığınızda pc den jbsiz kurulum yapma videolar var arkadaşlar boşuna ücret ödemeyin.

ahh be hocam keşke dediğiniz gibi olsa dediğim gibi onlarda sertifika sorunu var yükleyebilirsiniz dediğiniz gibi ancak 7 gün sonra çalışmamaya başlıyacaktır sertifika sorunundan dolayı tekrar baştan yüklemeniz gerekicek diye biliyorum...

• quote:

4 e jailbreak olup 3 e nasıl olmaz ya ? mantıgım kabul etmiyor bu işi

apple tv 4 lerde tvos olduğundan olabilir...
  • quote:

Orijinalden alıntı: BambOoO16

Merhaba arkadaşlar,

Apple tv 4.nesil kodi yüklediğimizde hızlı açılıyor mu sayfalar?

Elımde himedia q3 var. Superonline kampanyası ile bu cihazı almak istiyorum çünkü q3 çok aksıyor,

Evdeki tvplusı da iptsl ettirip at4 deki tv plus üzerinden canlı tv izlemek istesem kanallar hd kalitesinde geliyor mu acaba

Kodi için size tavsiyem Raspberry Pi3 alın... çok uyguna alırsınız ve Kodi ile mükkemel uyumlu ..

bir iki link

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-teknik-elektronik-devre-montaj-raspberry-pi3-plus-fan-plus-heatsink-plus16-gb-class-10-sd-card-354948233/detay

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-teknik-elektronik-devre-montaj-2016-raspberry-pi-3-model-b-pluscase-kapida-odeme-plus-ucretsiz-kargo-363991544/detay

• Merhaba,

Yukaridaki yorumlara genel olarak bir aciklik getirmek isterim.

Arkadaslar ATV4 icin Jailbreak yoktur!
    Zamaninda pangu tvos 9.0 ve 9.0.1 icin jailbreak yontem ve uygulamasi yayinlamisti. Fakat jailbreak yapmanin tek getirisi SSH ile ATV4'e baglanbilmekti. Özellikle Cydia olmadan jb'nin pek bir getirisi olmaz ve hem bu versiyonlarda yapilan jb cydia'yi yüklemiyor hem de atv4 icin hazirlanmis bir cydia bulunmuyor. Kaldiki bir cok kisi cihazi tvos10'a update etti bile.

Peki kodi'yi nasil yüklüyoruz o zaman diyorsaniz, yaptigimiz islemin jb ile hicbir alakasi yok. Android kullanicilarinin daha asina oldugu bir terim ve islem olan 'Sideoload' yäntemiyle kuruyoruz. Bunu en basitinden su sekilde düsünebilirsiniz, diyelimki tvos icin uygulama gelistiriyorsunuz ve app store da satisa sunmadan önce tabiki test etmeniz gerekiyor. Gelistirdiginiz bu uygulamayi cihaza kurdugunuzda eger apple developer hesabiniz ücretli üyelik ise o uygulama bir sene, ücretsiz-free üyelik ise 3 ay gecerliydi. Sideload yapan sayisi artinca apple ücretsiz üyelikler icin olan bu 3 ayi 7 güne indirdi.

Bir baska deyisle, kodi (ve diger sideload yapilabilen uygulamalar) sanki kendi gelistirdigimiz ve test etmek istedigimiz bir uygulamaymis gibi cihaza yüklüyorduk bu sayede.

Yukarida bahsettigimiz ipastore, ipwnstore gibi yöntemler, kendi ücretli developer hesaplariyla bu uygulamalari imzaliyor bu sayede test uygulamamiz (kodi) 1 sene boyunca gecerli oluyor-calisiyor.

Kodi ATV4 performansi konusunda da bir cok soru geliyor. Ben gayet memnunum, hizli calisiyor, tek sevmedigim-rahatsiz oldugum konu atv4 kumandasini normalde alistiginiz sekilde kullanamiyorsunuz. Kumandadaki dokunmatik alani tusmus gibi kullanmaniz gerekiyor. Bu bir cok kisiyi rahatsiz etmiyor olabilir fakat acikcasi ben alisamadim. O yüzden telefonuma kodi'nin kumanda uygulamasini kurdum ordan kullaniyorum.

Eklentileri zip dosyasindan kurmak isteyenler, bilgisayarlarinda eklentinin oldugu klasore paylasim-share vererek kodi'de smb üzerinden kurabilirler.

• 
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.