Şimdi Ara

4. Nesil(2010-2011) iPod Touch (Ana Konu) (470. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.405
Cevap
19
Favori
385.482
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 467468469470471
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hitmachine16

Ipod touchların efsanesi ve en iyi tasarıma sahip modeli bu. Elimden 10a yakın geçti

Alıntıları Göster
    Çok teşekkür ederim arkadaşlar.

Ön kamera çekimleri nasıl peki dostum Bet00?

İlerleyen zamanlarda face, twitter, instagramın çalışmama olasılığı var mı mesela?

Bir de çalışmayan programlar mesela ne tarz programlar ?

• Arkadaslar Apple Store bakar mi bu cihazla ilgili arizalara? Home tusu bozuldu benim emektarinda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Johnny B. Goode

Arkadaslar Apple Store bakar mi bu cihazla ilgili arizalara? Home tusu bozuldu benim emektarinda.
    bir ara ekranda pixeller ölmeye başladı, üst kısmında. aylar boyunca soldan sağa doğru hareket etmeye başladı bu ölü pixeller, saati gösteren kısmının oraya denk geliyordu. bir de hareket ettikçe eski geçtiği yerler düzeliyordu, garip bir şekilde pixelleri öldü yani, bir süre sonra yavaş yavaş ölü pixeller canlandı tek tek, iyice azaldı azaldı ve yok oldu, şimdi bir tane bile yok, kendi kendine nasıl düzeldi anlamadım yıllardır kullanıyorum ve bozulana kadarda kullanacağım, 4 sene falan oldu. performansı gayet iyi, yani şimdi bir iphone'a milyarlar vermek yerine nerdeyse iphone yapacağım her şeyi bunda da yapıyorum zaten ve hafızası da 64 gb. bazı uygulamalar artık çalışmıyor ios7'den dolayı ama bir benzerini kurup yine yararlanıyorum, ondan bu alet tamamen bozulana kadar yeni bir ipod touch veya iphone almam.

• Arkadaslar ipod 4 üm 6.1.6 yüklü.
    7.1 e cikarabilirmiyiz jb ie falan ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ONUR_345241

Arkadaslar ipod 4 üm 6.1.6 yüklü.
    7.1 e cikarabilirmiyiz jb ie falan ?

Maalesef mümkün değil. Görsel anlamda yenilik için aşağıdaki konuya bakabilirsiniz.
    http://forum.donanimhaber.com/m_81532158/tm.htm
  • quote:

Arkadaslar Apple Store bakar mi bu cihazla ilgili arizalara? Home tusu bozuldu benim emektarinda.

Benim de power tuşu bozuldu hocam :(

Siz naptiniz, yaptirabildiniz mi?
  • eaglemania kullanıcısına yanıt
    Yok hocam yaptirmadim, assistive touch ile kullaniyorum.
  • quote:

Yok hocam yaptirmadim, assistive touch ile kullaniyorum.

Hocam yeni OS kurulumu vs zamanı sanırım hem power hem de HOME tuşları lazım oluyor.

En büyük korkum bu, eğer olur da cihazın OS kafayı yerse tuşları tamir ettirmeden cihazı ayağa kaldiramayiz :(
  • bilgehankalkan kullanıcısına yanıt
    4. nesil cihazlara jb ile farklı programlar yüklenilebilirmi ?
    Beklentiyi karşılarmı günlük kullanım için. İnstagram ve çeşitli fotoğraf düzenleme uygulamaları kullanacağım.
  • Minaj kullanıcısına yanıt
    Uzun zamandır cihaz elimde yok ve çokça takip etmiyorum iPod touch'ı, o yüzden başka arkadaşlar cevap verirse daha sağlıklı olur.
    Diyebileceğim şu var, cihaz basit seviyedeki uygulamalarda sorunsuz çalışacaktır, yeni oyunlarda ve bol içerikli web sitelerinde donanımından dolayı yavaşlamalar, uygulamadan atmalar yaşayabilir. Günlük basit işler için sorun çıkartacağını sanmam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilgehankalkan

Uzun zamandır cihaz elimde yok ve çokça takip etmiyorum iPod touch'ı, o yüzden başka arkadaşlar cevap verirse daha sağlıklı olur.
    Diyebileceğim şu var, cihaz basit seviyedeki uygulamalarda sorunsuz çalışacaktır, yeni oyunlarda ve bol içerikli web sitelerinde donanımından dolayı yavaşlamalar, uygulamadan atmalar yaşayabilir. Günlük basit işler için sorun çıkartacağını sanmam.
    bir arkadaşım satıyorda açıkçası alınırmı alınmazmı tereddüt ediyorum... bunun yerine 100 200 liralık sony mp3 player almak daha mantıklı değilmi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: FyCum

bir arkadaşım satıyorda açıkçası alınırmı alınmazmı tereddüt ediyorum... bunun yerine 100 200 liralık sony mp3 player almak daha mantıklı değilmi?

Sony mp3 player ile sadece müzik dinleyeceksiniz. Güncel yazılımının çok uzağında kalmış olsa da, ipod touch müzikten daha fazlası. Ha, kaldı ki cihaz çok yıpranmışsa bile müzik fonksiyonu gayet tatminkar çalışıyordur. Ve piyasada en iyi müzik kalitesini alabileceğiniz cihazlardan biri, belki de en iyisi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Minaj

4. nesil cihazlara jb ile farklı programlar yüklenilebilirmi ?
    Beklentiyi karşılarmı günlük kullanım için. İnstagram ve çeşitli fotoğraf düzenleme uygulamaları kullanacağım.

Instagram zaten yükleniyor hocam.
  • Bu efsaneye yakın zamanda Windows üzerinde jailbreak yapan var mı? Redsnow ve posixpwn hata verip duruyor. Itunes son sürümde hata veriyor eski sürümleri de artık kurulmuyor işin içinden bir türlü çıkamadım.
  • 7-8 ay sonra spotify da premium üyeliği aldığım için açtım cihazı. vallahi özlemişim. ne çok anımız olmuş beraber.
    emektar, açılmayana kadar kullanmaya devam
  • Bu cihaza karar kıldım cumaya sipariş vereceğim Allah utandırmasın.
  • Flood olacak ama cihaz bana ulaşmış bulunmakta kurulum yapıp müziklerimi attım gerçekten bayıldım süper bir alet bu ipod shuffle.

Artık Apple ürünlerinin parasını gerçekten hak ettiğini fark ettim.
  • Konuyu hortlatmış olacağım ama sizce bunun tamiri mümkün mü? Atsam kıyamıyorum, para da etmiyor. Ne yapsam bilemedim.
     4. Nesil(2010-2011) iPod Touch (Ana Konu)
     4. Nesil(2010-2011) iPod Touch (Ana Konu)

• semiramist1 kullanıcısına yanıt
    Yeni dokunmatik panelle birlikte ekran ve buton gerekiyor gibi. Çin sitelerine bakın isterseniz ama masraflı olacaktır.
  • bilgehankalkan kullanıcısına yanıt
    15 dolara geliyor ekran. Button da bes dolar. Ki daha farkli sorunlari da olabilir. Ekstra masraf da cikarabilir. Ikinci el almak daha mantikli duruyor.
  • 
Sayfa: önceki 467468469470471
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.