Şimdi Ara

4 model arası seçim?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
492
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar rüzgarı yedik bi kere 50cc ile de olsa

Şimdi yeni bi motor alıcam ama ikinci el tabi ki ne de olsa acemiyiz daha. Hoşuma gidenler sadece bu 4 motor.

Cbr 250. mt 125. r125 ve pulsar 200rs
    Gönlüm r125 den yana en çok onun tipini seviyorum.

2014 R125 12.000tl civarı, 2013 cbr250 11.000tl civarı, 2014 mt 125 10.000tl civarı , 2016-17 pulsar 11 12000tl civarı bulunabiliyor izmir'de ki ilanlara bakınca.

Güçle süratle işim yok. Maksat sevdiğim tarzda motora binip iyice pişmek. Ehliyet parkuru evin dibinde zaten amaç antreman vs yapmak ehliyet alırken hazırlanmak.

Sizce bana hangi model gider? 178 80 civarı boy 90 kilo civarıyım.

Pulsar 200rs ler kaliteli mi? Kronik bi arızası var mı? İkinci tercihim bu model

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SarbiReyiz -- 23 Şubat 2018; 21:21:19 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Cbr125. taş gibi motor parçası ucuz Arta kalan para ilede 1500.2000tl ekipman alın tüm parayı motora gömmeyin full ekipman olmadığını varsayıyorum.

• Öncelikle daha önce 100 - 125- 150 -200 cc kullanmış biri olarak sana tavsiyem 125 cc elemen olur. Kg ve boy olarak 125 cc sana yetmez. Pulsar 200 ns güzel motor ama kronik olarak canı yanan çok. Kuzenimde vardı satarken baya uğraştı ve ederinin altına verdi. Bir kaç problemi var ve problemler göz ardı edilemez. Bunları 2016 model pulsar kullanırken fark ettim ve 2018 başında sıfır motosiklet alırken gördüm. Yeni modellerinde abs var ama daha farklı problemleri de var motorda. Bazı problemler giderilemiyor ve distribütör firma ilgilenmiyor. Aralarında kg/boy oranına en uygunu cbr250r. Yakıt , yedek parça ve temizini bulursan seni üzmez. 125 cc yerine 250 cc motor sahibi olursun.
  • III I II III I I kullanıcısına yanıt
    Çok sağol kardeşim cbr 250 aldım bugün satışı olacak. Yakından baya kalıplı ağır güzel motormuş fotolarda hiç öyle durmuyordu bakalım kazasız belasız pratiğimizi yapıp süreriz inşallah.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SarbiReyiz -- 28 Şubat 2018; 11:27:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SarbiReyiz

Çok sağol kardeşim cbr 250 aldım bugün satışı olacak. Yakından baya kalıplı ağır güzel motormuş fotolarda hiç öyle durmuyordu bakalım kazasız belasız pratiğimizi yapıp süreriz inşallah.

Hayırlı olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: III I II III I I

quote:

Orijinalden alıntı: SarbiReyiz

Hayırlı olsun.

Çok sağol. 1 2 tur attım birinci viteste tabi olacak gibi bu iş :) hiç stop etme denge kaybı falan yaşamadım inşallah kıvırırız bu işi de.

• Aldın mı Cbr ı

• quote:

Orijinalden alıntı: ZN.Z

Aldın mı Cbr ı

Aldım hayırlısıyla duruyo evin önünde :) İzmirde hava hep kapalı yağmurlu son zamanlarda zaten dükkanda var pek süremedim ama tadını aldım diyelim.
    250 ile başlayacaklar hiç korkmasınlar öyle uçan kaçan alet değil. Tabi eli debriyaj tutmayı biliyorsa en azından uzun süreli trafik ve manuel araba kullanmışlığı varsa Yoksa önermem tabi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SarbiReyiz -- 7 Mart 2018; 14:57:50 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ben Mondial de ehliyet aldım motordan illallah ettim. motora gaz vermezsen rölantide stop edebiliyor. İlk kaldırırken ve ışıkta başıma geldi. Isınınca düzeliyor ama. Fren bastığın an direkt kitliyor istersen ufacık dokun. Ehliyet sınavı motorları çetrefilli yani o yüzden o motorda da pratik yapmaya çalış

• SarbiReyiz kullanıcısına yanıt
    Hadi hayırlı olsun. Kaç model aldın kaç km de rengi ne kaça aldın merak ettim

• quote:

Orijinalden alıntı: ZN.Z

Hadi hayırlı olsun. Kaç model aldın kaç km de rengi ne kaça aldın merak ettim

2013 model 34000 kmde siyah 10.000e aldım. Çok temiz motor ama bazı görenler sıfır sanıyor km çok gibi ama 5 yılda normal benim için.

• Eski model yüksek km leri inanılmaz fiyata satıyorlar acayip bir piyasası var. Hayırlı olsun.
  • Eğer parça fiyatı yakıt tüketimi max hız güç önemli değilse görünüş istiyosan r125 al sonra cbr 250 alıp r125 görünce için geçmesin.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.