Şimdi Ara

4 mbs in üstünde hız alamıyorum (problem iss kaynaklımı)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
633
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • konuda paylaşıcagım resimde görüldüğü gibi max rate 12 mbs de git gel yapıyor ama benım aldıgım 4 mbs hız , yanı şablondanki verilerin çoğundan anlamıyorum aslında4 mbs in üstünde hız alamıyorum (problem iss kaynaklımı) , ttnet le irtibat halindeyiz ama genede anlıyan bi arkadaş varsa şablondan bana bilgi verirse sevinirim .

• Adsl alıyorsun sanırım, hattın sinyal seviyesi iyi, anak uzaklık biraz var. 4 mbit geliyor sinyal o anda ancak 13 14 ü alırsın muhtemelen.
  • AKK aşmış olma durumun var mı?
  • Michael Scofield M kullanıcısına yanıt
    aynn adsl kullanıyorum , internetimi yeni açtırdıgımda bu verileri almaya başladım akn dolmadı yanı henüz dolsa kaça düşcem allah bilir
  • telekom ne diyor peki?
  • BarbarosTUGRUL kullanıcısına yanıt
    bu firma kadar gerizekalı bi firma yok yemın ederim , taşınmadan önce 16mbs di paketim , yeni taşındığımız yer 16 mbs desteklemediği için bana 4 mbs hız veridiklerini söylüyolar kendim arayıp 8 mbs ye yükseltmem gerekiomuş bu ne bicim sacma bşeydir böyle yazıklar olsun , arıza kaydı oluşturursun 1 hafta olur dönmezler , arar sorarsın noldu bizim arıza kaydı diye adam arıza kaydının olamdıgını söyler çart çurt valla yazık ne denilebilirki
  • biraz zaman alıcak ama bakır alt yapıyı kaldırıyorlar o zamana kadar idare etmek lazım zaten hemen herşey gibi internette cok pahalı şimdi altyapı malıyetınıde haliyle kullanıcıya yukleyecekler
  • quote:

Orijinalden alıntı: BarbarosTUGRUL

biraz zaman alıcak ama bakır alt yapıyı kaldırıyorlar o zamana kadar idare etmek lazım zaten hemen herşey gibi internette cok pahalı şimdi altyapı malıyetınıde haliyle kullanıcıya yukleyecekler

usta zaten benım bina fiber altyapı zorunlu , oda en az 5 6 ay sürüceklerini söylüyolar , bende yan tarafımdakı binayla anlaştım adresi orası gösterdim geldiler bağladılar ordanda ben kendi daireme çektim neyse
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.