Şimdi Ara

[4 Mart 2012 Güncelendi!] Odamı Modifiyeledim :) Kasa Modifiyemde bitti [SS] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
269
Cevap
4
Favori
24.863
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam oda mükemmel olmuş ama dikkat et kanıt bırakma odada malum mavi uv
  • aynen
  • güncel.
  • Çok hoş olmuş hocam,başarılı
  • teşekkür ederim
  • kasayı full mat siyaha boyadım aslında sadece içini boyayacaktım ama iyi tuttu boya tamamen boyadım
     [4 Mart 2012 Güncelendi!] Odamı Modifiyeledim :) Kasa Modifiyemde bitti [SS] [4 Mart 2012 Güncelendi!] Odamı Modifiyeledim :) Kasa Modifiyemde bitti [SS] [4 Mart 2012 Güncelendi!] Odamı Modifiyeledim :) Kasa Modifiyemde bitti [SS] [4 Mart 2012 Güncelendi!] Odamı Modifiyeledim :) Kasa Modifiyemde bitti [SS]

• bende çok özendim
  • Boya işini bende yapayim, güzel olmuş
  • Kasa tamamen siyah olunca çok asil duruyor gerçekten.Özellikle de içi.
  • ikiside çok şık olmuş.bence odanı daha fazla modifiye edipte şuan ki halini bozma
  • Süper olmuş eline sağlık
  • Odan mükemmel olmuş ya. insanın içini açıyor gibi. Yalnız bulunurmu bilmiyorum ama o odaya bembeyaz modlu kasa çok iyi giderdi. Ellerine sağlık
  • güzel
  • odan süper olmuş dostum. imrendim
  • Güzel olmuş odan beğendim
  • Teşekkür ederim arkadaşlar 4 gün aradan sonra sonunda geri döndüm, kasa işide bitti anakart çatlamış yeni anakart,power,işlemci felan aldım bu yüzden uzun sürdü,
    işte son ss'ler,
     [4 Mart 2012 Güncelendi!] Odamı Modifiyeledim :) Kasa Modifiyemde bitti [SS] [4 Mart 2012 Güncelendi!] Odamı Modifiyeledim :) Kasa Modifiyemde bitti [SS] [4 Mart 2012 Güncelendi!] Odamı Modifiyeledim :) Kasa Modifiyemde bitti [SS] [4 Mart 2012 Güncelendi!] Odamı Modifiyeledim :) Kasa Modifiyemde bitti [SS]
     [4 Mart 2012 Güncelendi!] Odamı Modifiyeledim :) Kasa Modifiyemde bitti [SS]

• bütün SS'ler konuya eklendi ve güncellendi yorumlayan arkadaşlara teşekkür ederim
  • Tek kelimeylen olmuş yani..
  • teşekkürler
  • güzel olmuş
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.