Şimdi Ara

4 km mesafeli kablosuz kamera kurabilirmiyim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
770
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    örnegin iş yerimdeyken evimin dışını izlemek için 4-5 kamera (sokağı gören - bahçeyi gören) koyup 4 km mesafedeki iş yerimdeki bilgisayarımdan seyredebilirmiyim nereden başlamalıyım umarım konuyu yanlış yere açmamışımdır (evde internet yok)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi logitech34 -- 20 Kasım 2009; 19:24:09 >

• Bunları güvenlik şirketleri yapıyor. Onlara danışabilirsin.
  • kendim yapmalıyım mutlaka yapılıyordur diye düşünüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: logitech34

kendim yapmalıyım mutlaka yapılıyordur diye düşünüyorum

eve internet alırsanız olur 4km değil dünyanın herhangi bir yerinden evinizi izleyebilirsiniz.
  • hocam olursa internetsiz olsun olmayacaksa da bunun olamayacağını mantığıyla analatabilecek bir arkadaş var mı
  • İnternetsiz benim bildiğim ancak 3g ile olur. 3g gözler var, görmek istediğin yere koyarsın. İstediğin zaman 3g uyumlu telefonundan seyredersin.
  • dostum ilgine teşekkür ederim ama ben kamerayı sokağı görecek şekilde evin dış duvarına monte edeceğim
  • quote:

Orijinalden alıntı: logitech34

hocam olursa internetsiz olsun olmayacaksa da bunun olamayacağını mantığıyla analatabilecek bir arkadaş var mı

cevap veren olmamış formda bu konu ile ilgilenen yok galiba.tek çare kablo çekmen sanırım.kablosus ses ve görüntü iletiliyor ama bu sistem size netten çok pahalıya gelir.en iyisi net veya kablo.
  • kablosuz kamera sistemi için aşağıdaki siteden yardım alabilirisin

http://www.kablosuz-kamera.com/
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.