Şimdi Ara

4 kere mezuna kalan bir depresifin hikayesi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
2
Favori
4.348
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Guest-E2CEFE60D

Hadi ordan

Hocam şimdi düşünüyorum da umarim dusundugum gibi değildir

Şimdi iki ihtimal var

Ya sen bu sene yerleşecegin için rakip elemeye çalışıyorsun çünkü her mezun konusunda filan sen varsın millete tercih verme diyorsun

Ya da dümdüz trollsun

Bu konuyu okuyup da bu arkadaşa mezuna kal diye tavsiye veriyorsan ya kötü niyetlisin ya da zekanda sorun var.

Yapma derim hakka girme bu kadar alçalma, insanları yanlış yönlendirme. Birazcık onurun olsun. Bu adama sen mezuna kal diyorsan gerçekten ... Neyse senin gibi birisi yüzünden ban yemek istemiyorum

Gerçekten derdin ne bilmiyorum ama her ihtimalde oldukça kötü ve sıkıntılı birisin.

İstersen neden hadi oradan dedin yaz bakalim açıkla daha net konusalim

Bir de istersen amacin ne derdin ne onu da yaz. Naptin 7 kere mezuna kaldin kendini mi teselli ediyorsun az girdim herkes girsin mi diyorsun, troll musun, rakip mi eliyorsun? Nesin yani derdin ne bi açıkla bilelim sorunun böyle bir şey mi yoksa klinik vaka mısın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Her kalma dedikçe üzerime alınıyorum arkadaşa kal falan demedim 3.kez hazırlanıyorum biraz gerizekalıyım evet troll değilim ama

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-E2CEFE60D

Her kalma dedikçe üzerime alınıyorum arkadaşa kal falan demedim 3.kez hazırlanıyorum biraz gerizekalıyım evet troll değilim ama

Aga estağfurullah ben zaten eğer arkadaşa "kal" diyorsan dedim. Demiyorum dedin tamam ki ben zekanda sorun olduğunu düşünmüyorum genel yazdiklarina bakarsak :D ama sadece valla insani kudurtuyorsun kanka hadi oradan diyince ben ne bileyim

Üstüne alinmana gerek yok knk herkesin yasadiklari hayat sartlari vs farkli, burası forum hepimiz kendi dusuncelerimizi dile getiriyoruz, kural disiysa sikayet edersin görmekten rahatsız oluyorsan bloklarsin orası sana kalmış, yani ben de sadece kendi dusuncelerimi yazıyorum

Başarılar dilerim umarım başarılı olursun

Ben milletin iyiliğini isteyerek yorum yapıyorum hep, art niyetim yok. Senin için kalmak iyi olacaksa kalacaksin hacı her şeye böyle takilirsan ohoo

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Yok hocam sizde haklısınız kötü bir dönemden yeni çıktım kusura bakmayın yanlıs bir şey dediysem

• Metufkcr kullanıcısına yanıt

Hocam sanırım sen hiçbir şeyi okumadan yazıyorsun bunları. Bir hedef uğruna tekrar tekrar girme durumu yok, tamamen sağlıksız kararlar sonucu uzayan bir süreç. Senin dediklerinin farkındayım zaten yine de teşekkürler.

• Ben de yoluma bakmayı düşünüyorum hocam teşekkürler.

• Sürekli mezuna kaldığın için kendini zeka olarak aşağıda hissetmene gerek yok. Bu süreçte birçok etken var, hatta zekanın etkisi baya aşağıda kalıyor.

• en mantıklı cevap bu bence

dediği gibi mühendislik değerli bir unvan

sınava girmeye devam et ama üniversite okurken devam et

bu şekilde sınava girerken aklında şu düşünce olacak: ben zaten mühendislik eğitimi alıyorum elimde hazır bir meslek var ve boşta değilim

bu düşünce birçok şeyi olumlu etkileyecek emin ol

ben de bu sene başlayacağım ama sınavda potansiyelimi asla gösteremedim

tyt'de sakinliğimi koruyabildim, ayt'de kendime güveniyordum özellikle de matematikte fakat sınavdaki matematik sorularında zorlanınca sakinliğimi koruyamadım çok panikledim bana bu seneyi kaybettiren ayt matematik oldu yani güvendiğim yer.

sınava girmeye devam edeceğim ve sınav kaygımın olmayışının bende büyük bir olumlu etki yaratacağını sorulara daha rahat şekilde yaklaşacağımı düşünüyorum

biri hemşirelik yazın falan demiş bence hemşirelik yazarsanız kafanızda hep ben niye hemşirelik yazdım ben burada ne yapıyorum düşüncesi olacak

annem emekli hemşire ve bana asla yazdırmıyor çünkü çok yorucu bir meslek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aslı Özan -- 15 Ağustos 2021; 3:23:18 >

• Teşekkürler tavsiyeleriniz için.

Zaten dediğiniz kafa yapısında gibiyim.Girdipim yerde çalışıp akışına bırakacağım. Bu kadar stres yeter (:

• Aslı Özan A kullanıcısına yanıt
    Yorumunuzu gözden kaçırmışım kusura bakmayın. Ben de artık böyle düşünüyorum hatta şu anda tekrar girmeyi hiç düşünmüyorum. Üniversite ortamına, gidişata göre öylesine girebilirim.
    Buraya da ekledim kesin gelecek olan ilk tercihimi 2 taneye kadar indirdim. Araştırmaya devam ediyorum.
    Teşekkür ederim size de.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thegreatestfriend -- 16 Ağustos 2021; 20:51:39 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.