Er
15 Ekim 2020
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 148 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Okul servisleri ücretlerini yıllık almış,
İlkokul anasınıfı öğrencilerinden yıl boyunca kullanacakları (!) tonla malzeme istenmiş, normalde istenenden bile daha fazla ve bunlar okulda tutuluyor...
Yurtlar 1 alacaksa 2 alıyor, kyk bursu desen "değer" olarak yerlerde.
Bunlara bakarak devletin, halktan para çekmek için yarım yamalak bir yüzyüze kararı aldığını düşünmek komplo teorisi olmaz aslında. Yakında online olacağını ve halkın da biraz ağlayıp sonra yine sessiz kalacağını düşünüyorum.
Yine aynı şey oldu yüzyüze olacak ama hibrit de olabilir ama ileride onlinea da dönebiliriz deyip çeşitli makam sahiplerine iltifat ettikten sonra saçma sapan soruları yanıtladılar.
Yine topu üniversitelere attılar ama aksilik bu ya benim üniversite de açıklamıyor sanki inadına yapıyorlar anlamadım gitti
Öğrenci kimliğine nüfus kimliğindeki fotoğraf otomatik olarak mı gidiyor yoksa kimlik için ileride ayrı fotoğraf mı vermek gerekiyor?
Bu tarih 6 eylülde başlayıp 9 10 Eylül de biteceğini mi söylüyor tam anlamadım. Nasıl 9 10 eylülde birden bitebilir ki?

Ya da 6sı online kayıt mı?
9 10 da normal kayıt mı?

Bunu yapmaktan daha yeni vazgeçebildim.Bölümün ders içeriklerini falan kurcalıyorum ve bunu yapmak hoşuma da gitti. Salak gibi strese girip burada takılmanın anlamı da yokmuş.
25 Ağustos sabah 7.
--------
Geçen sene tercihler 12 gün sonra açıklanmıştı
Bu sene normalde tercihler 13ünde bitecekti dolayısıyla açıklanması için de 25ini bekleyecektik diyebiliriz.
13ünden 20ye çekilmesi kararının sonuçların açıklanma tarihini değiştireceğini düşünmüyorum çünkü bundan sonraki her süreci 1 hafta ittirmek çeşitli sıkıntılara sebep olur.
Dolayısıyla yine 25ini beklemek en mantıklısı.

YKS sonuçları bu sene sabah 7de açıklanmıştı, buna devam ederler diye düşünmek yine sadık kalınabilecek en sağlam veri.

25.08.2021 07.00
Güncel one piece takip etmek istiyorum anime baydı. Manga konusunda yeniyim site tavsiyesi verebilirseniz sevinirim.
Edit: ingilizce olarak İndirebilecrğim güzel bi site buldumhttps://w12.mangafreak.net/
2020 YKS Tercihi Bitişi : 14 Ağustos
2020 YKS Tercih Sonuçları :26 Ağustos
------------------
2021 YKS Tercihi Bitişi : 20 Ağustos
2021 YKS Tercih Sonuçları :+- 1 Eylül
------------------
Bu konuda bir şey eklemek isteyen varsa buyursun tartışalım.
Benim fikrim:
Tercih normalde 13ünde bitecekti dolayısıyla minimum sonuç tarihi 25 ağustos.
.
.
Hakkında
Forum İmzası:
written by an average INFP.
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 2 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 352
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 413)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 376 (Bu hafta: 1)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Eğitim ve Sınavlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.