Şimdi Ara

4. BAHREYN GP - 26.04.2009 (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
145
Cevap
1
Favori
6.042
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki

4. BAHREYN GP - 26.04.2009

(En Son Oy Tarihi: 25.2.2024)
Giriş
    2. Button
    3. Trulli
    4. Barrichello
    5. Hamilton
    6. Raikkonen
    7. Glock
    8. Massa

EHT : Vettel
    İYD : Sutil

Zevkli seyirler dilerim tüm F1 severlere.
  • Motorspor severler bu gece 2.30 da Ntv de Nascar talladega yarışı naklen yayınlanıyor.Uzun zamandır nascarı şifresiz yayında ve kanalda bekliyorduk.Yarışseverlere tavsiye ederim.Bu arada favorim Trulli.
  • 1. Button
    2. Vettel
    3. Glock
    4. Barrichello
    5. Hamilton
    6. Trulli
    7. Raikkonen
    8. Alonso

EHT : Vettel
    İYD : Piquet
  • 1.Vettel
    2.Button
    3.Hamilton
    4.Trulli
    5.Barichello
    6.Alonso
    7.Massa
    8.Raikkonen

EHT: Vettel
    IYD: Piquet
  • quote:

Orjinalden alıntı: Wasted Years

quote:

Orjinalden alıntı: fuatturkrap

kers ağırlığı ortalama 30kg civarıydı değil mi?

öyle ama ilginçtir ki Çin ağırlık açıklamasında Ham yine 30 kilo cıkarılınca Alonso ile eşit bir duruma geliyordu ama Alonso SC daha çıkmadan pite girerken Ham 2. SC den sonra girmişti bende çok şaşırmıştım ona

Vettel ve Hamilton çift katmanlı Difizör olmamasına rağmen çift katmanlı Difizörlü ve kendilerinden hafif olan araçları geride bırakmışlar gerçekten tebriki hak ediyorlar ayrıca nedense Rosbergi de seviyorum ben Vettel alınamassa o alınabilir Mclaren e yada Kubica ama Kubica gelmez bu olaylardan sonra..

aracın kers kullanıyo olması yakıtsız ağırlığının 605 kilodan fazla olduğu anlamına gelmez. kersin getirdiği fazladan 30 kg yi daha az safra ile dengeliyor takımlar. ağırlığın ne kadar önemli olduğunu düşünürseniz yarışan hiç bir otomobilin 605kg den ağır olduğunu düşünmüyorum.

McLaren için benim gönlüm de vettelden yana ama sanmıyorum ki; ne o takımını, nede takımı onu bu kadar iyi bi konuma gelmişken bıraksın. vettelin gelmesi biraz zor sanki.

bu yarışta ak koyun kara koyun belli olacak; kim kuru havada da başarılı. kimin arabası iyi çalışıyo, kimin hırsı sürüşüne gerçekten yansıyo... ben lewis den umutluyum doğrusu muhtemelen podyum şans yaver giderse birincilik olur.

hadi ben de tahminde bulunayım
    umarım, artık ferrari puan alabilir

1. Hamilton McLaren-Mercedes
    2. Vettel Red Bull-Renault
    3. Button Brawn-Mercedes
    4. Trulli Toyota
    5. Barrichello Brawn-Mercedes
    6. Glock Toyota
    7. Alonso Renault
    8. Massa Ferrari

EHT : Hamilton
    İYD : Piquet

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fevziiiii -- 26 Nisan 2009; 13:57:22 >

• karacan serhan asker dedi
  • mc larenin burada bastıracağını düşünüyorum
    ferrarinin dayanıklılık sorunu var gibi geçen yarış massanın yarım kalması gibi
    umarım herhangi bir kaza ile yarış dışı kalan pilot olmaz
    iyi bir yarış seyretmek isteriz
  • Mclaren Brawnın hızına dayanamadı.
  • kimi massanın kanadından biraz yemiş
  • quote:

Mclaren Brawnın hızına dayanamadı.

dayanamamak ne kelime button harcadı valla lewis'i aynı motoru kullanan iki araba arasına bu kadar fazla fark olması koyuyo adama. lewis her tur yarım saniye geride kalıyo nerdeyse, bruce abinin kemikleri sızlıyo mezarında
  • Şu Kovalanieni atın artık hem ağır hem pite girdi hem her kazada parmağı var. Anlamadım valla
  • sıkı bir yarış oluyor
    barichello tırmanıyor
    kimi pite girdi 10.2 sn pit stop yaptı
    button lider trulli 2.
    3.vettel
    4.hamilton
    kimi 8. sırada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi meta80 -- 26 Nisan 2009; 15:41:09 >
  • inanmayacaksınız ama raikkonen glock'u yakaladı ve bastırıyor
    geçemeden glock pite girdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi meta80 -- 26 Nisan 2009; 15:58:10 >
  • Trulli gir koçum arkadan Vettele Ham 2. olsun
  • pit stoplar açısından ferrari rakiplerine göre en az 2 sn yavaş hatta 3 sn bile diyebilirim
  • Button çok kasmadan aldı yarışı. Rubens'te 3 pit yapmasına rağmen 5'te kalmayı başardı. Güzel bi yarış daha geçti..
  • Brawo Kimi raikkonen.
    barrichello ya bak Button a bak ellahalla. Ross Brawn fakı demek ki.
    Vettel sezon başında da hızlıydı ama BMW ne nane yediğini anlamaya imkan yok.Heidfeld diyor ki çalışma yok bir birşey yok.
    yarışın ilk pit stop lardan sonrasını izleyemedim. görelim bakalım nasıl olmuş.
    ama McLaren için işler iyi. Ferrari nin acilen durdurması gerek.takımların durmunu göstermesi açısından önemli bir yarış.yarışın sonuçları ve başlarda izlediğim kadarıyla referans için beklediğimden iyi.
    esas ispanya da ortaya çıkar takımların durumu.çin gp ne fazla takılmamak lazımdı.
  • quote:

Orjinalden alıntı: fevziiiii
    quote:

Mclaren Brawnın hızına dayanamadı.

dayanamamak ne kelime button harcadı valla lewis'i aynı motoru kullanan iki araba arasına bu kadar fazla fark olması koyuyo adama. lewis her tur yarım saniye geride kalıyo nerdeyse, bruce abinin kemikleri sızlıyo mezarında

o-hoooo bruce nın kemıklerı sızlamaktan catladı ufalandı kardes.takımın son 3 sezon basarısız yoneten mclaren kenar yonetımı nın eserı.gecen sezonkı plotlar basarısı gozardı edılmesı gerekıyor.gercı 97 den berı buyuk saygı duydugum ron dennıs ın aslında mclaren ı nasılda fabrıka markalarına peskes cekmıs
    nobert haug kalkmıs bırde "hersey kers ve motor gıbı kusursuz olsa basa yarısırdık"dıyor.
    o yarım dunyaya 2001-2004 arasını sormak lazım.2 yarıs cıkaramayan dayanıksız mercedes motoru varken ınsan ıcıne cıkamayan herıfsımdı nasılda ahkam kesmeye baslıyor anlıyamıyorum.bırde mclaren ıle ortaklıgı bastan ırdelıyecez gıbı zırvalaması yokmu delı edıyor adamı ıste.
    ama bunun sorumlusu yınede ron dennıs.basarı ıcın takımı mercedes ın kucagına atmıstır.vede ıstemesekte sadece yarıs takımı olan
    Bruce Mclaren Motor Sport bu gıdısle alman mercedes ve bedevı arap hıssedarları arasında pay edılecek.a bırde TAG grup var.

yarısa degınecek olursam ıznınızle kovalaınen eher zamankı ustun basarısı ıcın

takımın gelısımını hamılton uzerınden yorumlayacak olursak gelısım ıcınde oldugumız asıkar.ıspanyada brawn ve redbull un gerısıne ıyıce yapısırız.zaten dıfuzor avruoa sezonuna yetısmesı sevındırıcı.

su an mclaren ın kers sıstemınde ıyı olması ozellıklede ferrarı(amd) sauber-bmw(ıntel)e nazaran freescale nın mclaren ıle bırlıkte ıyı ıs cıkarması sevındırıcı

ayrıca konu dısı da olsa buradan DONANIM HABER e de selamlarımı sunuyorum.bu kadar reklam alıpta halen rezıl serverlere sahıp olan donanım haber ı kutluyorum

• Formula 1 BAHRAIN | Sakhir Grand Prix 1.03 GB
    http://www.dosya.tc/ormula1.BAHRAIN.GP.26.04.2009-ARENA.avi.rar.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi speedman -- 26 Nisan 2009; 18:37:36 >

• quote:

Orjinalden alıntı: MMX 166

Ben de onu anlayamadım en Mclarenin kusursuz aracına 100 yılın en dandik en dayanıksız motorunu verdiler 4 yılımız heba oldu. Şimdi kusursuz bi motor yaptılar başladılar ahkam kesmeye mercedes ten iğrenmeye başladım.

Yarışa gelecek olursak ne kadar diğer takımların taraftarları sevmesede Hamilton elinden geleni yaptı Mclaren adına. Aynı şekilde Kimi de Ferrari adına .. Kovalainen e artık tahamülüm yok nerde kaza herif orda Daha önceden de böyleydi bu.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.