Şimdi Ara

4 ayda 41 kilo verdim - Artık amaç temiz hacim.. (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
611
Cevap
46
Favori
45.231
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 7 ayda nerden nereye heyt solda pantolon 52 beden, gömlek XXL, sağda pantolon 30 beden thişört Small

4 ayda 41 kilo verdim - Artık amaç temiz hacim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi masterkame -- 23 Mayıs 2017; 9:31:55 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• o değilde ben son 5 gündür bulgur adam oldum sabah haşalnmış yumurta öğle akşam kepekli bulgur pilavı ama kilo vermek için fedakarlık şart
  • quote:

Orijinalden alıntı: The SATANİST

o değilde ben son 5 gündür bulgur adam oldum sabah haşalnmış yumurta öğle akşam kepekli bulgur pilavı ama kilo vermek için fedakarlık şart

Yeminle bulgur candır kilo almaya çalıştigim zaman günde 400 Gr bulgur yiyorum. Kilo vermeye çalışırken de 200 Gr. (Çiğ) ben de yumurta pek yiyemiyorum. Yulaf bulgur tavuk başka bişe yediğim yok nerdeyse

• quote:

Orijinalden alıntı: hyuga kojiro

quote:

Orijinalden alıntı: The SATANİST

o değilde ben son 5 gündür bulgur adam oldum sabah haşalnmış yumurta öğle akşam kepekli bulgur pilavı ama kilo vermek için fedakarlık şart

Yeminle bulgur candır kilo almaya çalıştigim zaman günde 400 Gr bulgur yiyorum. Kilo vermeye çalışırken de 200 Gr. (Çiğ) ben de yumurta pek yiyemiyorum. Yulaf bulgur tavuk başka bişe yediğim yok nerdeyse

hocam pm atmıştım

• Size favori iki tarifimi vereyim. Temiz kütle edersiniz güzelce sporunuzu yaparsanız.

Yulaf kasesi

100 Gr yulaf ezmesi, 1 tatlı kaşığı chia tohumu, 1 tatlı kaşığı keten tohumu, 1 tatlı kaşığı Hindistan cevizi rendesii, yarim tatlı kaşığı tarçın, 8 badem, 1 ceviz, 1 tatli kaşığı bal, 250 ml yarim yagli süt

Besin değerleri

28 gr protein , 101 Gr karbonhidrat, 23 gr yag, 723 kcal

İkinci tarifim tavuklu makarna

150 Gr tavuk göğüs eti, 150 Gr kuskus makarnası, 200 Gr yoğurt

Makarnayı haşlayıp derin bir kaba boşaltıyoruz. Üzerine haşladığımız yada kızarttigimiz tavuk göğüs etini kuşbasi dograyip ekliyoruz. Yoğurtlu ekliyoruz. Pulbiber, karabiber, tuz ekleyip iyice karıştırıyoruz.

58 Gr protein, 122 Gr karbonhidrat, 14 Gr yağ , 846 kcal

İki tarifte çok lezzetli, sağlıkli mis gibi. Amacınıza göre porsiyonunu kucultup buyutebilirsiniz.

• Göbeği naptın gobegi ilk resimde bi göbek vardı sanki

• Herkesin aksine bende göbek ve göğüs kısımları erken gitti kalça ve göbeğin kalanı son haftalarda gidecek gibi duruyor 😀

• Vallahi abi bana pek faydan oldu konuyu açıp resmen hayatımı değiştirdin motivasyon ve bilgi kaynağı oldun ne kadar teşekkür etsem azdır 😂

• quote:

Orijinalden alıntı: aaddss011

Herkesin aksine bende göbek ve göğüs kısımları erken gitti kalça ve göbeğin kalanı son haftalarda gidecek gibi duruyor 😀

Bende göbek, bel en son gidiyor. İlk yağ toplayan bölgelerde o. En az 10 cm kalınlaştı belim 2 ayda şuan diyetteyim yag mağ kalmayacak 2 aya inş

• Ve hazır buradayken reis birşey daha sormak istiyorum hadi bu kiloları verdim sayıyorum nasıl koruyacağım eğer eski halime dönersem uzun bir süre diyet yapmam ben kiloları verdikten sonra her pazar uzun bir yürüyüş ve canım ne isterse ama aşırıya kaçmadan yemek istiyorum 😀

• 4 ayda 41 kilo verdim - Artık amaç temiz hacim..

Söyle ilerlememi ss atayım bugün yine tartildim 3. Haftam 10 kilo oldu nerdeyse zaten ayın 1 mayısta başlamıştım 96 küsürdüm şuan 86 bence iyi Ramazanda ne olacak acaba hadi bakalım 😀 Ramazan da intermittent fasting gibi birşey olacak inşallah 10 kiloda ramazanda verip bayrama 75-76 seviyesinde girerim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-1E9C89041 -- 25 Mayıs 2017; 15:34:42 >
  • quote:

4 ayda 41 kilo verdim - Artık amaç temiz hacim..

Söyle ilerlememi ss atayım bugün yine tartildim 3. Haftam 10 kilo oldu nerdeyse zaten ayın 1 mayısta başlamıştım 96 küsürdüm şuan 86 bence iyi Ramazanda ne olacak acaba hadi bakalım 😀 Ramazan da intermittent fasting gibi birşey olacak inşallah 10 kiloda ramazanda verip bayrama 75-76 seviyesinde girerim

Çok iyi gidiyorsun dostum. Ramazanda benim gibi yapabilirsin. Almam gereken kaloriyi Ben iki öğün yiyeceğim. İlk öğün iftar öğünü ikinci öğün yatmadan hemen önce. Spor da tam bu iki öğünün arasinda. Bu sistem iyidir. Tabi rastgele yememek lazım ben kendi yemeğimi kendim yapacağım.

• Maşallah abi sen zaten süpersin resmen yeni bir insan olmuşsun ben zaten kendi yemeğimi kendim yapıyorum bu diyete başladım başlayalı ramazanda da öyle yapacağım inşallah 😀

• Reyiz sahurda ne yemeliyim bu iki gündür çok ağır beslendim sahurda birde üstüne yatınca daha fena oluyor bu gece yumurta domates salatalık peynir zeytin biraz yulaf düşünüyorum sütlü iftarda da ne olursa yesem mi 😀

• quote:

Reyiz sahurda ne yemeliyim bu iki gündür çok ağır beslendim sahurda birde üstüne yatınca daha fena oluyor bu gece yumurta domates salatalık peynir zeytin biraz yulaf düşünüyorum sütlü iftarda da ne olursa yesem mi 😀

Ben iftarda 400 Gr bulgru pilavı 300 Gr tavuk 100 Gr yoğurt yiyorum. Gece yatmadan öncede (sahur niyetine) 100 Gr yulaf bal ceviz badem soğuk süt karıştirip yiyip yatiyorum. Böyle iyi oluyor.

• Bu yazdıklarınız 1000 kaloriyi geçmez değilmi 😂

• quote:

Bu yazdıklarınız 1000 kaloriyi geçmez değilmi 😂

Ben suan 1600,1700 civarı alıyorum. 1000 kalori şöyle olabilir 300 gram tavuk 200 Gr bulgur pilavı 100 Gr yoğurt. İkinci öğünde 100 Gr yulaf 250 ml süt 1 tatlı kaşığı bal, isteğe göre badem ceviz . Ortalama 1000 kalori yapar bu porsiyonlarda

• Ben kilo vermeye devam edeceğim o yüzden 1000 kalori veya biraz altı iyidir

• quote:

Orijinalden alıntı: Afrika sucugu

quote:

Orijinalden alıntı: hyuga kojiro

quote:

Orijinalden alıntı: Afrika sucugu

Hocam malum yerin çevresini tirasliyosun tamam da göbek deliğine kadar zor olmuyor mu

Hocam vücudu makinayla komple trasliyorum ayda bir Makinanın şarkı bitmişti o ondan öyle yarım kaldı 😂😂

Kıllar bir ayliksa çek vur beni 😵

hahahahahhaha sesli güldüm birden hahahahhah

• Beyler ben spora başlamadan önce bu işin %80 i beslenme diyenlere yav he he derdim nasıl mümkün olabilir diye. Önemli olanın antreman ve ter dökmek olduğunu düşünürdüm. Çok fena yanılmışım cidden adam akıllı beslenilmezse bı yol alınmıyor. Belki 2 aydır yerimde sayiyorum saçma sapan beslendigim için yaglandim o kadar boşu boşuna. Yani temiz beslenmeye çalışan mümkün olduğunca.

• 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.