Şimdi Ara

4 ayda 41 kilo verdim - Artık amaç temiz hacim.. (27. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
612
Cevap
46
Favori
45.223
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Abi bende bugün her perşembe olduğu gibi tartildim her hafta 2 kg fln verirken bu hafta 1.1 kg vermişim 80.4 kg düştüm yağlarım hala çok fazla ama devam edeceğim tabi ki. ss ler 1 ay öncesi ve düne ait

Not : bu hafta az kilo vermemin bana göre sebepleri maalesef başladığımdan beri ilk defa hamur işi fast food yedim ve kola içtim iftarı dışarıda yaptığımız için 2 dilim pizza ve 1 bardak kola bidaha olmaz ve normalde her gün koşuya giderken bu hafta sadece 3 gün gitmiştim 😂 ders oldu bana

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-1E9C89041 -- 28 Haziran 2017; 23:28:59 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yediğin fazla yemek, atladığın spor kısaca ihmalleri.. o kadar hızlı gosteriyorki etkisini. Bende onlarca kere yaptım bu hatayı hala yapiyorum sporu hic atlamadim ama bogaz işteprogramıma kusursuz uyabilsem şuan %15 i geçmezdi yağ oranım saglik olsun önümüze bakicaz. Erimişsin resmen tebrikler

• Sizi gerçekten tebrik ederim, 4 ayda 41 kilo takdire şayan
  • Abi normalde perşembe günü tartiliyorum ama bugün öylesine tartildim 81 kg geldim geçen perşembe 80.4 dü ondan önceki hafta zaten 81.5 şu bir buçuk haftada toplam yarım kilo fln gitmiş oldu bu perşembeye kadar 80 olurumda neden böyle oldu acaba sen kendi kilo verme sürecinde hiç böyle gelgit yaşadın mı abi bende ilk kez oldu şaşkınım

• quote:

Orijinalden alıntı: aaddss011

Abi normalde perşembe günü tartiliyorum ama bugün öylesine tartildim 81 kg geldim geçen perşembe 80.4 dü ondan önceki hafta zaten 81.5 şu bir buçuk haftada toplam yarım kilo fln gitmiş oldu bu perşembeye kadar 80 olurumda neden böyle oldu acaba sen kendi kilo verme sürecinde hiç böyle gelgit yaşadın mı abi bende ilk kez oldu şaşkınım

İlk başlarda kilo vermek kolayken kilon azaldıkça kilo vermek zorlaşır. Zamanında bende 120 den 75e düştüm. Başlarda ayda 10 kilo verirken 85 ten sonra ayda 4 5 kiloya kadar indi. Birde söyle birşey var. Kilo verenler daha kolay kilo alıyor. Ben 75kg düştükten sonra tekrardan 85 e çıktım. Sonra 75 e inip 86 çıktım. Sporu bırakınca birde üstüne yemekte ayarı kaçırdın mı kilolar geri geliyor. Tekrardan spor + diyere başladım. Şuan 83kg üm.

• 3qzotix 3 kullanıcısına yanıt
    Hocam desenize işimiz zor hayatımız boyunca diyet​mi yapacağız 😂

• Çevremde birçok insan tanıyorum öyle ki yiyip içiyorlar benden çok fakat öyle özel olarak spor yürüyüş hiçbir şey yok normal günlük hayattaki hareketlilik ile fitler bizim günahımız ne bende tekrar kilo alacağımı biliyorum hedefe ulaşınca 😥

• quote:

Diyetten ziyade kontrolu elden bırakmamak lazım. 2 3 kg anca biraz daha dikkatli olmakta fayda var.
  • Kaçta kaça indiniz kaç ayda ? Salon var mı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lincoln Burrows. kullanıcısına yanıt
    Hocam 97 den 80 e indim ama bu hafta duraksama oldu😂 ama devam ediyorum spor salonu yok imkan olsaydı giderdim ama maalesef çıkıp sokakta koşuyorum saatlerce

• Lincoln Burrows. kullanıcısına yanıt
    Birde 1 mayısta başladım

• Abi sende durumlar nasıl nasılsın iyimisin hiç ses seda yok

• Bende aynı kilodayım ufak bi motivasyon oldu bu konu benim için bakalım nasıl olacak..

• quote:

Vücudun kilo almaya müsait ise mecburen dikkatli beslenmen gerekiyor. Şeker barındıran şeyleri yersen dikkatli beslenme çöpe gider. Şekerden uzak dur kilo da alamazsın kolay kolay.

Benim kilom 109 civarı. Boyum 192 cm. Göbek falan yok bende. Vücut geliştirme yapmıyorum. Çünkü sıfır şeker tüketiyorum. Vücudu yağ deposu yapacak şeyleri kullanmıyorum. Karbon hidrat alıyorum onu da yürüyüş vs yakıyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • TANER37 T kullanıcısına yanıt
    Öyle herhalde hocam çünkü ben normal hayatımda tavuk dürümler tatlılar cips kola vs neredeyse hergun tıka basa yerdim ve uyumadan önce yeme gibi bir alışkanlığım vardı fakat şuan bilinçlendim bu tarz sağlıksız besinleri ayda 2-3 kez yiyip normal sağlıklı besinleri de kacirmazsam günde 1-1.5 saat mecbur yürüyüş yapacağım inşallah kilo almam bu durumda kilo almazsan süper olur tabi günde 2-3 dilim ekmek de götürürüm sanırım 😂

• Bir Zamanlar 97 kiloydum vay be burdan hyugo kojiro abime teşekkür ediyorum vallahi kendi çevrem bile kilomla alay ederken akrabalar da dahil hiç tanımayan biri gelip motive etti ne sorduysam cevap verdi tanıdığım birçok kişiden iyisin abi tekrardan teşekkürler Adana da olsaydın bir kebab yemeye giderdik senle reyiz

• quote:

Öyle herhalde hocam çünkü ben normal hayatımda tavuk dürümler tatlılar cips kola vs neredeyse hergun tıka basa yerdim ve uyumadan önce yeme gibi bir alışkanlığım vardı fakat şuan bilinçlendim bu tarz sağlıksız besinleri ayda 2-3 kez yiyip normal sağlıklı besinleri de kacirmazsam günde 1-1.5 saat mecbur yürüyüş yapacağım inşallah kilo almam bu durumda kilo almazsan süper olur tabi günde 2-3 dilim ekmek de götürürüm sanırım 😂

Aslında aç kalarak zayıflamaktansa içinde sağlıklı şeylerin olduğunu bildiğin şeyleri yersen sorun olmaz. Mesela tavuk döner. İçinde tavuk kıvırcık domates falan var. Ekmeği yarım ermek olsa günde en az yarım ekmek sıkıntı olmaz. Öyle şu bu kadar kalori vs diye düşünme yoksa eziyet olur. Sızma zeytinyağı ve orijinal tereyağ mesela pek sıkıntı yaratmaz. Yağ yemek kilo yapar derler sağlıksız yağ yapar. Ben mesela yarım tepsi su böreği yedim. :D full yağlı ve yağ köyde yapılan doğal yağ. :)

Spor da yap P90X; Focus t25 yapabilirsin :)

• Umarım öyle olur hocam tavsiyeleriniz için teşekkürler birkaç gündür internetimiz yok o gelince p90x programı indireceğim zaten duymuştum ilginç bir şekilde etkisini gören çok kişi demek ki bos program değil ve bunlardan ayrı olarak forumda şınav mekik ve barfiks sayısı arttıran programlar var onlara da başladım 6 haftalık program bu yaz kendime bir çeki düzen vermek istiyorum her konuda sonuçta 1 yıl sonra üniversiteye gideceğim :)

• quote:

Umarım öyle olur hocam tavsiyeleriniz için teşekkürler birkaç gündür internetimiz yok o gelince p90x programı indireceğim zaten duymuştum ilginç bir şekilde etkisini gören çok kişi demek ki bos program değil ve bunlardan ayrı olarak forumda şınav mekik ve barfiks sayısı arttıran programlar var onlara da başladım 6 haftalık program bu yaz kendime bir çeki düzen vermek istiyorum her konuda sonuçta 1 yıl sonra üniversiteye gideceğim :)

O şınav ve mekik programını biliyorum yıllar evvel bende yapmıştım. Tek şınav dahi çekemez iken program sonunda tek seferde 40 şınav çeker hale geldim. Mekik ise 60-70 falandı. İşe yarıyor kesinlikle..

• Helal olsun kardeşim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.