Şimdi Ara

4,5 YİLLİK İLİSKİM BİTTİ DOSTLAR... (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
191
Cevap
5
Favori
6.358
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
47 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bence 4.5sene ilişki sürmüş böyle kolay bitmemeli o zaman niye 4.5 sene sürdüki bence aileleri karşınıza alıp konuşmanız lazımdı yada kendiniz yapmalıydınız birşeyler bu kadar basit bitmemeli ayrılalım gibi bir sözle bitiyorsa zaten o ilişki hiç başlamamıştır
  • Seni en iyi ben anlarım 4 yıllık ilişkim bitti 3 ay oldu ama nedense bir türlü çıkmıyor kafadan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TherafluForte kullanıcısına yanıt
    Ben 26 kız 24 yaşındaydı hocam

• Sabır diyecem olmayacak..gönülle olan imtihan en zoru kardeşim haklısın..ben yaz başı ayrılmıştım iki tane uyku hapı içip akşama kadar uyuyodum şimdi attık biraz üstümüzden de işte..en iyisi çivi çiviyi söker yeni manita tek çare sevmesende kafan dağılır..ondan başkaları da oldugunu hatırlatır sana yeniden sevme umudu doğar

• chevanton kullanıcısına yanıt
    Evliliği düşünmüşmüydünüz? Bir engel mi vardı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Angry006

bence 4.5sene ilişki sürmüş böyle kolay bitmemeli o zaman niye 4.5 sene sürdüki bence aileleri karşınıza alıp konuşmanız lazımdı yada kendiniz yapmalıydınız birşeyler bu kadar basit bitmemeli ayrılalım gibi bir sözle bitiyorsa zaten o ilişki hiç başlamamıştır

Kolay mi olur hic hocam. Çok şey atlattik, çok fazla seye göğüs gerdik ama hani insan olur da tıkanır ya. Eli ayağına dolanır ne yapacağını bilemez. Çaresizlik de birleşince bunlarla ikimizin de cani çok yandı

• 4 günlük ilişkim bitti 4 yıldır depresyondayım
  • quote:

Orijinalden alıntı: 19Göztepe25

Seni en iyi ben anlarım 4 yıllık ilişkim bitti 3 ay oldu ama nedense bir türlü çıkmıyor kafadan

Lise doneminde de dört sene suren bir ilişkin olmuştu ve aldatilmistim. Zar zor toparlayıp yeni bir ilişki falan derken dört buçuk sene sonunda bu ilişkinin de boyle bitmesi çok yaraladı beni

• Biz burda sana ne yazsak boş şuan çünkü; için içini yiyor boğuluyorsun nefes alamıyorsun sanki fil oturmuş gibi göğsüne.Diyorsun napıcam ne edicem onsuz o kadar alışmışsın ki o olmadan nasıl yaşanır unutmuşsun.Kimse ayrılmak için birlikte olmuyor ilk başlar diyorsun o kadar emek verdim zaman harcadım yazık oldu bunalıma giriyorsun vs sonra zamanla geçiyor hepsi.Hatta ilerde iyiki ayrılmışız bile diyebiliyorsun duruma göre yeni daha iyi birini bulduğunda.Sakin ol ve yaranın kabuk bağlamasını bekle.

• quote:

Orijinalden alıntı: dtcfli

Sabır diyecem olmayacak..gönülle olan imtihan en zoru kardeşim haklısın..ben yaz başı ayrılmıştım iki tane uyku hapı içip akşama kadar uyuyodum şimdi attık biraz üstümüzden de işte..en iyisi çivi çiviyi söker yeni manita tek çare sevmesende kafan dağılır..ondan başkaları da oldugunu hatırlatır sana yeniden sevme umudu doğar

Ben onu çok seviyorum o da beni ve hala da öyle. Gidip de başka bir kıza bakamam ki hocam. Tikandik ama bunu bu şekilde asmak mantıklı mi bilmiyorum ama tek bildiğim su anda çok çaresiz olduğum.

• Ah be kardeşim Allah dayanma gücü versin

• Biz de dörtlerdeyiz, giderse ne yaparım hiç bilmiyorum.

Metin ol dostum, biraz kendine zaman ayır, dinlen, sindir. Ve en önemlisi kendine zarar verme.
  • TherafluForte kullanıcısına yanıt
    Düşünüyorduk tabiki. Ailelerin düşünce yapıları, bizim bu durum karşısında çok cabalayip bir turlu orta yolu bulamayisimiz ve caresizligimize yenik dusmemiz. Çok toparlamaya uğraştık ama en sonunda tükendik.

• valla usta hep değer vermekten kaybediyoruz.
  • Valla dalga geçip gidecektim. Çokta güzel yorum vardı kafamda ama girince bir üzüldüm. Hayırlısı olsun be hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: chevanton

quote:

Orijinalden alıntı: BcevikB

Benim 1 yıllık ilişkim bitti 1 yıl oldu çok kötüydüm şimdi aklıma arada geliyor...senin 4.5 yıllık bitmiş ne haldesindir Allah bilir Allah yardımcınız olsun.

Tesekkur ediyorum. İnanılmaz garip bir durum, bir bakıyorsunuz yediğim içtiğini ayrı gitmiyor ertesi gün bakıyorsunuz ve o yok.

Aklıma getirdin ah ah anlıyorum hocam

• Hacı karşındaki senin kadar üzülüyormudur ? Hiç sanmam

O zaman sen neden üzülüyon ?

• Okumadım yazılarını ama ilişkilerde bir zaman birisi kafasına koydumu ayrılığı mutlaka ayrılınıyor, sen veya eski sevgilin aklının bir köşesinde vardı ve o gün yüzüne çıktı(genelde bayanlarda oluyor bu)
  • Düşünüyorum ve isin içinden cikamiyorum dostlar. Uç gün oldu ayrılalı belki biraz hafifler diye kendimi kandırdım ama dayanamadım. Sizlerle paylasmak istedim. Destekleriniz için çok tesekkur ederim.
    Sözler bogazimda dugumleniyor, gulmeyi unuttum. Şarkı dinlemekten nefret eder hale geldim. Mesaj geldiğinde telefonu elime heyecanla alırdim telefon benden uzak dursun diye yanımda taşımaz oldum. Karın yağmasını o kadar çok severdim ki. Ama onunla ayrildigimiz gün kar yağıyordu, simdi kar gorunce içimi hüzün kaplıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: armstrong26

Hacı karşındaki senin kadar üzülüyormudur ? Hiç sanmam

O zaman sen neden üzülüyon ?

Ayrildigimiz gece telefonda hüngür hüngür ağladı hocam. Ask bu değilse, sevgi bu değilse nedir?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.