Şimdi Ara

4.5 G Arama Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
1
Favori
1.151
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Telefon 4.5 G de iken başka kişileri arayamıyorum. Telefona Başka kart takınca sıkınca sıkıntı yok. Benim kartı başka telefona takınca da sıkıntı yok. Sorunu nasıl düzeltirim. 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi h_k_yavuz -- 23 Mart 2021; 20:8:55 >

• Musteri hizmetlerini arayin
  • quote:

Orijinalden alıntı: phasan

Musteri hizmetlerini arayin

Çare olmadı...

• Hangi marka model telefon kullanıyorsunuz.
    Volte kapalıysa telefon 3g veya 2gy geçemediği için arama yapmıyordur

Telefonu sıfırlayın Bi ihtimal.
    Bu durum ile ne zaman karşılaştınız?
  • Telefon sadece 4G modunda mı acaba? Normalde 4G üstünden aramayı VoLTE ile yapar. VoLTE'de sıkıntı varsa 3G ya da 2G'ye düşmesi gerekli arama için. Ama arada sorunlar olabiliyor ve 4G'den düşmeyip aramayı da yapmayabiliyor. Yeniden başlatma sorun telefon taraflı ise çözüyor ama şebeke tarafında bir sorun varsa iş başka.

• Hattiniz kac kb bazi 64 sim kartlarda sikinti oldugunu duymustum
  • Telefon xiaomi redmi 8, bugün sabahtan beri oldu. Volte açık.
    Telefon 4.5 modunda kontrol ettim.
    Sim kartta 64 kb yazıyor.
    Bugün face de android sistem webwiev güncellemesinin telefonlarda sıkıntı yarattığını duydum. Çözüm olarak güncellemelerin kaldırılmasını onermisler. Az sonra onu deneyecem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi h_k_yavuz -- 24 Mart 2021; 0:14:42 >
  • h_k_yavuz H kullanıcısına yanıt

android sistem webwiev  için dün ufak bi güncelleme geldi bizim cihazlar etkilenmedi

• Evet suçlu bulundu arkadaşlar. Android sistem webwiev uygulamasında güncellemeleri kaldırdım verileri temizledim. Ve eski haline geri geldi.
    Yardımlarınız için teşekkür ederim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.