Şimdi Ara

4-5-1

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
753
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • burakın olmadiği haftada bu formasyonu dener umarım . burak kanattı hep ondan tutmadı ilk maçlarda burakın amrabat gibi adam eksiltme özelliği yok. çizgide zaten sevmiyor oynamayı verimlide olamıyor .amrabat hazır formdayken kadroda olmalı .hamit gelince zaten sabride yedek kalır .

oyuncular çok öenmli değil ama mevkisinin oyuncuları olmalılar .ne bileyim melo stoperde vs bunlara hiç girmemek lazım.

4-5-1 de rahat ederiz os oyuncuları gol bölgesine girerler zaten os 5 li olunca.sneijder girse yeter.

4-5-1

• Gecenin 3 buçuğunda bunu mu düşünüyorsun kardeş bir de Sabri'yi sağ açığa koymuşun. Neyse ben uyumaya gidiyorum.
  • Üstüne birde alex?
  • sabri :DDDDDDDDDDDDDDD
  • amrabat ne zman adam eksiltdi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: iskobi06

amrabat ne zman adam eksiltdi?

Oynadığı maçlarda her zaman başarılı bir şekilde kendisini eksiltip 10 kişi oynamamızı sağladı.
  • amrabat+sabri cop,les
    ayrica alex

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sabri orda teknigini ve klasini konusturarak baya etkili olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telles'isn lisansı yok diye biliyorum sanırım, yanlışsam düzeltin. Sabri yerine de kim oynayacaktı orda? Hatırladığım kadarıyla ya Salih kanat Sabri bek ya da Salih bek Sabri kanat oynayacak başka doğru dürüst oyuncumuz yok o bölgeler için.
  • amrabat sabri çöp ama kim oynayacak bugün ? aydın bruma sakat 4-2-3-1 için kanat oynayacak adamımız yok 3-5-2 oynarız bugün.
  • amrabatla başlasaydı alırdık maçı ne işi var sabrinin solda. kimin nerde oynadiği belli değildi yine.salih fw e gider falan.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.