Şimdi Ara

SHSH kaydı konusunda ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
561
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Shsh kaydı almaya çalıştım resimli anlatıma göre yaptım acaba kayıt alındı mı ? Nerden anlicam ?

İşlemleri yaptım alttakş yeşil şerit bitti sonra böyle oldu acaba oldu mu kayıt ?

Bir de kayıttan sonra ne yapmam gerekiyor nasıl bir yol izleyim ?

SHSH kaydı konusunda ?

• Ortada saved shsh altında alınmış bir kayıt gözükmüyor. Yukarı soldan all devices'a basınca general sekmesinde gözükmesi lazım alınan shshlerin.

Bak benim resimde gözüküyor. Bir de masaüstünde my documents veya win7de kendi özel klasörümüzde .shsh adında bir klasör oluşması lazım.

SHSH kaydı konusunda ?
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Alamamisim demek :s nasil alcam ya baska bi yolu yok mu bunun.? Start tss servera basiyorm yuvarlak donuyor ama durmuyor acaba ondan mi
  • Beyler bi yardım edin
  • Resimli anlatım için 4.1.4 sürümü indirdim tinyumbrealla'nın ona göre yaptım şu hatayı aldım bunun açıklaması nedir ??

SHSH kaydı konusunda ?
  • Orada yazıyor zaten, "save shsh" yapacaksın. Start tss server ile işin yokki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: myfranco

Orada yazıyor zaten, "save shsh" yapacaksın. Start tss server ile işin yokki.

Son attığım resimde yaptım Save Shsh yi aşağıda yazanlar çıktı (Resmin sağındaki)
  • 4.0.1 için shsh almak istediğinden çok geç kaldığını söylüyor. Artık 4.0.1in shsh kaydını almayı aylar önce bıraktılar.
  • quote:

4.0.1 için shsh almak istediğinden çok geç kaldığını söylüyor. Artık 4.0.1in shsh kaydını almayı aylar önce bıraktılar.

Benim cihaz 4.3.3 şu an
  • Orada 4.0.1 yazıyor. Başka bir pcde son tiny umbrella kurup sadece save shsh'e basar mısın? Resimde gözüken iphone 3GS 4.0.1. Start tss falan yapma.
  • önce TinyUmbrella Son Sürüm TinyUmbrella 5.00.05 ı indir
    http://hotfile.com/dl/123888184/a3ad8f8/tinyumbrella-5.00.04.exe.html

sonra işlemleri tekrarla hallolur, yine sorun yaşarsan
    Advanced menüsünden cydia nın tikini kaldır öyle yap mutlaka olur...
  • quote:

Orijinalden alıntı: webcin

önce TinyUmbrella Son Sürüm TinyUmbrella 5.00.05 ı indir
    http://hotfile.com/dl/123888184/a3ad8f8/tinyumbrella-5.00.04.exe.html

sonra işlemleri tekrarla hallolur, yine sorun yaşarsan
    Advanced menüsünden cydia nın tikini kaldır öyle yap mutlaka olur...

SHSH kaydı konusunda ?

Oldu mu acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FrozenFist -- 19 Temmuz 2011; 13:49:09 >

• quote:

Orada 4.0.1 yazıyor. Başka bir pcde son tiny umbrella kurup sadece save shsh'e basar mısın? Resimde gözüken iphone 3GS 4.0.1. Start tss falan yapma.

Yaptım acaba oldu mu ? Resim bir önceki mesajda .
  • 4.3.4 ve 5 in betaları olmuş ama 4.3.3 görünmüyor log a bir bak bakalım ne hata vermiş...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi webcin -- 19 Temmuz 2011; 14:22:24 >
  • quote:

4.3.4 ve 5 in betaları olmuş ama 4.3.3 görünmüyor log a bir bak bakalım ne hata vermiş...

Belki de artık 4.3.3 için almıyor o şekil. Cydiadan ishshit'i çekip onunla alarak hatta mail de atabilirsin kendine. En azından 4.3.3 durur elinde.
  • quote:

4.3.4 ve 5 in betaları olmuş ama 4.3.3 görünmüyor log a bir bak bakalım ne hata vermiş...

Benim cihaz 4.3.4 değil ki sürümü şu an 4.3.3

Tüm Console'u atayım en iyisi siz daha iyi biliyorsunuz .

SHSH kaydı konusunda ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FrozenFist -- 19 Temmuz 2011; 14:54:53 >

• quote:

quote:

Belki de artık 4.3.3 için almıyor o şekil. Cydiadan ishshit'i çekip onunla alarak hatta mail de atabilirsin kendine. En azından 4.3.3 durur elinde.

Hata ne acaba foto koydum .
  • Dediğim gibi 4.3.4 ve 5 in betalarını almışsınız fakat 4.3.3 görünmüyor. 4.3.3 ü artık izin vermiyor olabilir apple.

Advanced menüsünden
    Request SHSH From Cydia

seçeneğinin tikini kaldır ve bir daha dene bakalım ne olacak... Umarım olur bu kez.
  • quote:

Dediğim gibi 4.3.4 ve 5 in betalarını almışsınız fakat 4.3.3 görünmüyor. 4.3.3 ü artık izin vermiyor olabilir apple.

Advanced menüsünden
    Request SHSH From Cydia

seçeneğinin tikini kaldır ve bir daha dene bakalım ne olacak... Umarım olur bu kez.

Yani 2. ve 3. tikleri kaldırıyorum ?
  • Tinny ile geçmiş olsun, ama sorununuzu iFaith'le çözersiniz gibi geliyor bana:
    http://forum.donanimhaber.com/m_49612020/tm.htm
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.