Şimdi Ara

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 (1526. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
23 Misafir - 23 Masaüstü
5 sn
235.536
Cevap
1.165
Favori
11.787.602
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1149 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15241525152615271528
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • geekon kullanıcısına yanıt
    valla seçimden sonra iyice b.....batıcaz gibi üretmeden anca teknoloji bilim devleriyle didişirsen olacağı bu
  • ambargo kararı alındı değil mi?

yarın 4.5 garanti. geçmiş olsun
  • Resmen devalüasyon, her gün ülke %1 fakirkeşiyor, beleş paketle yaşayanlar, paketlerin kesileceğinin farkında değil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BiggestNiko B kullanıcısına yanıt
    Napalım pantolonu indirip Amerika’yı mı beklesinler özgürlük ve demokrasi için gittiği her ülkede ateş sönmedi her yeri sömürdü az bi başını kaldır hemen tehdit ediyor:)

• 9600_G_T kullanıcısına yanıt
    Dolar yakmalarını bekliyorum...
    euro da yakabilirler,
    sterlinde olur,
    kuveyt dinarı da olur,amazon hissesi de olur

yiğitlerin bankadan,kuyumcudan ve büfeden alıp çakmağı ateşlemelerini bekliyorum buyrun haydi bakalım.
  • Gün Aralığı 4,2623 - 4,337

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vamp -- 8 Mayıs 2018; 21:40:45 >
  • Bu forum 3.79 dan dolar aldım diyenlerle dalga gecen trolleri bile gördü..Hatta adamlar dolarını bozduran fişi göstersin lahmacun bedava diyen salagı bile gördü.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • muhalefette akıl varsa seçimlere girmesin resmen bomba elinde patlayacak eğer şimdi tayyip giderse patlayan ekonomiyi kendilerinin gitmesine bağlayıp 4 yıl sonra geri gelebilir ama akp iktidarda kalırsa zaten 4 yıl sonra akp yi ve tayyipi kendi seçmenleri arkalarına zil takıp sonsuza kadar gönderecekler... zira en zübük seçmen kitlesi onlarda cebine para girmesin babalarını tanımazlar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dermeister01 -- 8 Mayıs 2018; 21:42:16 >
  • Bu hızla seçime kadar 5 tl yi bile geçer. Neredeyse günde 10 kuruş artıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: deresay

Şimdi baktım gün aralığında max. tarafında 4.2999 yazıyor, olmamış galiba.
    Oldu

• dermeister01 kullanıcısına yanıt
    Tayyibi peygamber hatta ilah zanneden %20'e yakın kemik bir kitlesi var. Ülke yok olsa bile peşinden giderler hocam.
  • Dolar yarın 4.40 Petrol fiyatı uçar.

Uçuk petrol fiyatı, Artan dolar. Eflasyon coşar iyice artık. Eğer ki, devlet artan dolar ve Petrol fiyatını Pompaya yansıtmaz ise bütçe açığı..

Trump delisi İrana kafayı takmış. Bu arada İrana yardım eden ülkelere yaptırım dedi.... Türkiye İran ticaretine karışabilir ABD.

Herşey Türkiye Aleyhine işliyor. Bu yaz Dolar 4.7 yi geçebilir.

• Bugün dolar kurunun rekorlar kırması üzerine ekşi sözlük'te gördüm bu entry'i dakikalardır kahkaha atıyorum;

"" yeni bir rekora gebe durmakta ancak...

bu yazdiklarim tamamen kendi goruslerim olup kesinlikle yatirim tavsiyesi degildir. sonra vay ben yandim diye gelmeyin. cunku bu kur olaylari ongorulmezdir, ne olur mesela?

merkez bankasi cikarir tak 10 milyar dolar piyasaya surer, piyasa dengesini bile bulamadan tak bi 10 daha. uzmanlar ne oldugunu anlayamadan cikarir taaaak bir 10 daha surer butun teknik analizler anlamsizlasir.

yapar bunu bilirsin. gozu karadir.

sen dersin ki abi yuh bu kadar da dolar satilmaz, yapıştırır caaat bi 10 milyar daha. önünü alamazsin. yerlerde süründürür. bu kadar da olamaz, bu yaptığı yasadışı, nasıl olur da bu kadar doları var diye canlı yayınlar yapılır. aksam tv'lerde yarım muhalif 8 akpliye karşı olan biteni tartışırken, merkez bankası çaaaat bi 10 milyar daha satar.

yeter artik dolar almiyorum dersin. bıkarsın dolardan. kusarsın resmen. yalvarırsın ama durmaz merkez. evine gelir zorla cebine dolar sokar caaaat 10 milyar dolar daha. çekmecenden dolaplarindan dolar fiskirir, kicini dolarla silecek hale gelirsin merkez bankasi agzina yuzune yandım allah, kulak deligine kadar çaaat 10 milyar dolar.

bir yandan amerika perişan, yalvarıyor daha fazla satmayin. dolar cok dustu diye. merkez bankasi caaaaaat once atlantigi dolarla doldurur yürüyerek karşıya geçer caaaaat bi 10 milyar dolar da amerika kitasinda satar. çil yavrusu gibi dağılırlar ""

• dermeister01 kullanıcısına yanıt
    Tayyip giderse gelecek başkan Yandaş medya + AKP kadrosunu içeri tıkacagi için, Tayyip kaybettiği ilk gün ilk uçak ile kaçabilir :) ama kazanacak.

• 4,32
  • Dokuzlardan kullanıcısına yanıt
    Akp li danışman - Prof. Özgür Demirtas arasında geçen Tarafsız bölge muhabbetinden alıntı

https://youtu.be/Vpy-NZH_28g

• Coşmuş bir ekonomimiz var derken demek ki bunu kastediyorlarmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dark dragon -- 8 Mayıs 2018; 21:53:5 >
  • Bu siyasilerin en kötüsünün bile en az 1 milyon doları vardır. Şimdi avuçlarını ne kaşıyolardır var ya. 500.000 TL lik saat hediye edilen bir insana başka şeyler hediye edilmez mi? 17 senedir iktidardalar.
  • Dokuzlardan kullanıcısına yanıt
    doğrudur 70 milyar doları satarsan 2,10 lara çekersin de
    https://tr.investing.com/currencies/usd-try-commentary

kalan 17 milyar olur...
    http://www.bloomberght.com/haberler/haber/2107464-merkez-in-brut-doviz-rezervleri-dustu

Sonrasında doların günde 3-5 tl arttığını buralardan okuruz

• 
Sayfa: önceki 15241525152615271528
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.