Şimdi Ara

4.1 yukselttim ama acilmiyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.036
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    esimin iphonunu orjinal 4.0.2 den 4.1 versiyonuna yukselttim birgun sonra telefon kendi kendine kapanmaya basladi reset atarak actigimda bir kac saat calisip kapandi ve suan hic acilmiyor ne yapmaliyim tekrar nasil restore ederim?
    4.1 yukleme sonunda usb baglantisini cikarin yazdigini gordum ve cikardim telefon uzun cubuk doldu ve acildi belki orada baglantiyi kesmeyin yaziyordu bilemedim

• Hiç açılmıyor derken elmada mı kalıyor yoksa görüntü mü gelmiyor ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackEagle -- 14 Eylül 2010; 19:22:08 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blackeagle
    Hiç açılmıyor derken elmada mı kalıyor yoksa görüntü mü gelmiyor ?

Bugun her iki tusa basarak reset attim elma cikti ve elma gitti kapandi 5-6 kere reset denedim bir goruntu yok son durum budur
  • kapaliyken bilgisayara baglayip restore edin ,yuklemeler bittikten sorna acilacaktir ,, bilgisayara bagladiginizda acilmasi lazim ,,siz bi restore etmeye calisin olmasa telefoncuya goturun acikcasi abna ciddi bir problem gibi glemedi

quote:

Orijinalden alıntı: prokopi

quote:

Bugun her iki tusa basarak reset attim elma cikti ve elma gitti kapandi 5-6 kere reset denedim bir goruntu yok son durum budur
  • quote:

Orijinalden alıntı: mic999

kapaliyken bilgisayara baglayip restore edin ,yuklemeler bittikten sorna acilacaktir ,, bilgisayara bagladiginizda acilmasi lazim ,,siz bi restore etmeye calisin olmasa telefoncuya goturun acikcasi abna ciddi bir problem gibi glemedi

quote:

quote:

bugun telefon kapalıyken bilgisayara bağlayıp restore ettim 1 saat sim kartsız açık kaldı sonra sim kartı taktıktan 10 dakka sonra gene kapandı. os 4.1 yukseltipte aynı kapanma problemini yaşayan var mı arkadaşla? 4.0.2 deyken hiç problemsiz çalışıyordu hatta 2 yıldır hiç problemsiz çalışıyordu şimdi neden böyle oluyor.

• Ilginc bir sorun. Benim arkadas iki sene once 3G aldiginda kapanma problemi oluyordu, simkartini yeni modelle degistirince duzelmisti.
  • quote:

bi restore daha yap yeni bi sim kart al bakalim olucakmi

quote:

Orijinalden alıntı:
    kapaliyken bilgisayara baglayip restore edin ,yuklemeler bittikten sorna acilacaktir ,, bilgisayara bagladiginizda acilmasi lazim ,,siz bi restore etmeye calisin olmasa telefoncuya goturun acikcasi abna ciddi bir problem gibi glemedi

quote:

quote:

bugun telefon kapalıyken bilgisayara bağlayıp restore ettim 1 saat sim kartsız açık kaldı sonra sim kartı taktıktan 10 dakka sonra gene kapandı. os 4.1 yukseltipte aynı kapanma problemini yaşayan var mı arkadaşla? 4.0.2 deyken hiç problemsiz çalışıyordu hatta 2 yıldır hiç problemsiz çalışıyordu şimdi neden böyle oluyor.

• recovery mode da veya dfu modda tekrar 4.1 yüklemeyi denermisiniz..

home tuşu ile birlikte power tuşuna basılı tutum cihazı kapatın. telefon pc ye bağlı iken tekrar her iki tuşa bası 3 sn basılı tutun ve power dan elinizi çekip home tuşuna basmaya devam edin. zaten tunes akabinde uyarı verecektir. shift tuşu ile birlikte restore ye basıp indirmiş olduğunuz 4.1 dosyasını gösterin. ve yüklemeyi başlatın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sakarboy

recovery mode da veya dfu modda tekrar 4.1 yüklemeyi denermisiniz..

home tuşu ile birlikte power tuşuna basılı tutum cihazı kapatın. telefon pc ye bağlı iken tekrar her iki tuşa bası 3 sn basılı tutun ve power dan elinizi çekip home tuşuna basmaya devam edin. zaten tunes akabinde uyarı verecektir. shift tuşu ile birlikte restore ye basıp indirmiş olduğunuz 4.1 dosyasını gösterin. ve yüklemeyi başlatın.

Telefon kapaliyken tekrar restore ettim tel kuruldu acildi problem yoktu turkcell yedekten rehberi yukledim gene kapandi telefon uzerinden tum ayarlari sifirla yaptim yarim saat surdu dun aksamdan beri telefon calisiyor ama herhangi bir yukleme yapmadim aksam rehberi yuklicem bakalim kapanirsa onunla alakali olabilir. Son durum bu
  • muhtemelen onunla alakalı..

turkell yedeklemeyi değilde itunes den info kısmında windows kişileri veya outlook ile yedekleme alırsanı daha sorunsu olur...
  • quote:

Orijinalden alıntı: sakarboy

muhtemelen onunla alakalı..

turkell yedeklemeyi değilde itunes den info kısmında windows kişileri veya outlook ile yedekleme alırsanı daha sorunsu olur...

Evet arkadaşlar kesinlikle telefon rehberiyle alakalı bir durum var turkcell yedekten telefon rehberini yukledim telefona yarım saat dokunmadım calısıyodu. elime aldım arama yaparken kendi kendine kapandı halbuki rehber yuklu değilken bir problem yoktu. ilginç bir durum gerçektende neyse Allah tan işin kaynağını çözdük. bu tarz problem yaşayan olursa duyurulur.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.