Şimdi Ara

4.00TL den CSGO KEY

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
1
Favori
1.408
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • SA ARKADAŞLAR ELİMDE 350 key var ve bunları tanesi 4.00TL den satmak istiyorum 25 ve üstü key satışı yapılmaktadır isteyen arkadaşlar pm atsın yada steamden eklesin ödeme yöntemi enpara.com şeklindedir teşekkürler....

steam hesabım :http://steamcommunity.com/profiles/76561198043535531

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kingesco -- 6 Şubat 2015; 13:48:53 >

• Bıçağımı keyle satın almak isterseniz anlaşabiliriz

profil willie68tr

Kelebek sertleştirilmiş hasa ft. fakat şuan marketteki en çok mavi bulunan bıçak
    2 tarafıda %80 okyanusmavisi.

İyi satışlar
  • çok sağol dostum yalnız paraya ihtiyacım olduğu için takas düşünmüyorum...

teşekkürler
  • up
  • 50 tane alabilirim kararınız değiştiyse
  • sagol kardeşim ama hala aynı 350 tanesini satıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kingesco -- 3 Şubat 2015; 1:29:45 >
  • 350 Keyi toplu alacak birini bekleyeceğine parça parça satsaydın çoktan gitmişti hepsi
  • dostum herkezin kendi tercihi ben öyle parça parça satarsam elime geçen parayı harcarım o yüzden toplu satıyorum kardeşim bilmem anlatabildim mi...
  • Kardesim tanesi 4 lira diyorsun ayni anda satacam diyorsun 1.400 tl eder bu kabaca kimse gelip vermez o kadar bosuna umitlenme bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dostum iyi dileklerin için sağol ama zaten 3 kişi istiyor ist gelmelerini bekliyorum onlar geldiğinde alıcak ama onlardan çne başkası isterse onlara vericem 1 hafta daha buradayım yani...
  • Hayırlı satışlar.
  • eyv kardeşim sağol
  • up
  • Dedikleri gibi, 50şerli satsan bile birkaç saatte hepsini satardın zaten. Harcama kısmı ise, cidden lazımsa, harcama? Ne kadar zor olabilir ki.

Yine de sana iyi şanslar. Denk getirirsin umarım.
  • 15 key alabilirim verirsen hocam

• sieger kullanıcısına yanıt
    hüseyin dediğin gibi bende 25 ve üzeri satışa başladım yoksa beklicem cok :D
  • 25 key aldım arkadasin ilgisine teşekkür ederim :)

• -Rusher- kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun dostum :D
  • up
  • up
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.