Şimdi Ara

3GS cihazımın factory unlock olduğunu nerden anlarım ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.083
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

bugün itibari ile 3gs 16gb cihaz aldım son iki harfi FB yani luxemburg dan alınmış aldığım kişi simfree olduğunu belirtti yinede işimi sağlama almak istiyorum , simfree olarak alınsada yinede bir işlem yaptırmak gerekiyormu bu cihaza pasaport kayıtlı durumda cihaz .

Şimdiden teşekkür ederim

• yardım edecek biri yokmudur ?
  • Sim free ise kullanabilmen için pasaport kaydı dışında yapman gereken başka bir işlem yok. Ki zaten pasaport kaydı da yapılı diyorsun.

Açılmamış kutu şeklinde mi teslim aldın ? Açılıysa cihazda jb var mı ? Hat taktın mı ? Cihazın durumunu biraz daha ayrıntılı yazarsan fikir verme açısından daha faydalı olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackEagle -- 20 Aralık 2010; 13:19:03 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erm1122

merhaba arkadaşlar ;

bugün itibari ile 3gs 16gb cihaz aldım son iki harfi FB yani luxemburg dan alınmış aldığım kişi simfree olduğunu belirtti yinede işimi sağlama almak istiyorum , simfree olarak alınsada yinede bir işlem yaptırmak gerekiyormu bu cihaza pasaport kayıtlı durumda cihaz .

Şimdiden teşekkür ederim

Eğer kutu açıksa hattını tak ve dene en basit yolu ama eğer açık değilse arka seri numarasından hangi ülke ve hangi operatörden alındığı belli olur sonrada bunu apple sitesinden bakabilirsin. Orada hangi ülkelerin simkilitsiz sattığı belirtilmiş.
  • telefon jb liyse cydia da ultrasn0w kuruluysa o telefon factory unlock diildir en basiti bu ha tabi adam manyaksa factory unlock cihaza ultrasn0w kurmuşsa ultrasn0wu silip sim kartı tak
  • quote:

Orijinalden alıntı: Takao
    telefon jb liyse cydia da ultrasn0w kuruluysa o telefon factory unlock diildir en basiti bu ha tabi adam manyaksa factory unlock cihaza ultrasn0w kurmuşsa ultrasn0wu silip sim kartı tak

Bu güzeldi iste.:))))) (ayrıca doğru cevap) :ddd
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.