Şimdi Ara

3gb/s-6gb/s

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
5.067
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • WESTERN DIGITAL 1 TB SATA II HDD 64MB Caviar Green 3GB/s 79 USD+ KDV
    WESTERN DIGITAL 500 GB IDE HDD 16MB Caviar Blue 95 USD+ KDV
    WESTERN DIGITAL 1 TB SATA II HDD 32MB Caviar Black 3GB/s 99 USD+ KDV
    WESTERN DIGITAL 1 TB SATA III HDD 64MB Caviar Black 6GB/s WD1002FAEX 109 USD+ KDV
    WESTERN DIGITAL 1.5 TB SATA II HDD 64MB Caviar Green 3GB/s 112 USD+ KDV
    WESTERN DIGITAL 2 TB SATA II HDD 64MB Caviar Green 3GB/s (WD20EARS) 139 USD+ KDV

3gb/s - 6gb/s aralarındaki fark nedir beni bilgilendirrimisiniz arkadaslar 3gb/s ne işe yarar 6gb/s ne işe yarar 2 tb mi yoksa 1 tb mi daha saglıklı olur bilgilendirirsenz sevinirim... şimdiden tşkürler...

• 6GB/s saniyede 6 gigabyte veriyi gönderebilme veya alabilme kapsaitesidir. Fakat bu harddisk SATA III. Yani anakartın SATA III desteklemesi gerekiyor.
  • GIGABYTE 890FXA-UD5, AMD 890FX, DDR3, 4X PCIExp, Socket 938 AM3 yeterince destekliyo ya :=)
  • quote:

Orijinalden alıntı: maytere

6GB/s saniyede 6 gigabyte veriyi gönderebilme veya alabilme kapsaitesidir. Fakat bu harddisk SATA III. Yani anakartın SATA III desteklemesi gerekiyor.

Harddisklerin o kadar hızlı olduğunu bilmiyordum
  • acaba nasıl oluyo bilen varmı ya :d merak ediyorum yarin alcam kısmet olursa ama 2 tb mi alsam 1 tb mi yoksa tek fark 3gb/s - 6gb/s bu yani kapasiteyi özellik olarak saymiorum tabiki :)
  • sata II yada sata III te hardisklerin dönme hızı falan artmıyor ama veri transferi
    bariz bir şekilde artmaktadır örneğin sata III olan WD 1 TB hardiskin 125-135 mb dir
    yeterki anakart desteklesin
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.